Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 1114447 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1225
Re: Събития и транзити
« Отговор #6375 -: Юли 14, 2024, 05:30:35 pm »
Още ли има съмнения, че Англия е новият европейски шампион по футбол?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6376 -: Юли 14, 2024, 06:15:02 pm »
Още ли има съмнения, че Англия е новият европейски шампион по футбол?
картата е грешна, 22 часа българско време е 19 часа по гринуич, в Германия е 21ч началото на мача

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1225
Re: Събития и транзити
« Отговор #6377 -: Юли 14, 2024, 10:14:47 pm »
Правилно, Акрукс!
И макар по новата карта да не съм толкова категорична, оставам с победа за символичните гости Англия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6378 -: Юли 15, 2024, 10:17:42 am »
Правилно, Акрукс!
И макар по новата карта да не съм толкова категорична, оставам с победа за символичните гости Англия.
Символичните гости си тръгнаха със сребърни медали. Нищо, следващия път може да им се получи, имат много силни играчи, но всеки за себе си, а това е отборна игра. Липсва ми английският футбол от 70те, много им се кефех тогава, че играят интелигентен и чист футбол, беше удоволствие да ги гледам на чернобелия екран.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1225
Re: Събития и транзити
« Отговор #6379 -: Юли 15, 2024, 02:45:38 pm »
Да, не познах резултата и донякъде разбирам грешката си.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1225
Re: Събития и транзити
« Отговор #6380 -: Юли 15, 2024, 08:27:30 pm »
Имам чувството, че живея в холограмен свят. При това съм далеч от новините, ама явно зорлян държат всеки един от нас да ги наизусти, така че пропиват всеки възможен канал.
Развенчаха Доган като недосегаемия в държавата.
Театралният атентат срещу Тръмп е по-бутафорен от онзи срещу Доган 2013. Е, как тази публика грам не се стъписа, паникьоса. Мъже в черно нямат синхрон помежду си.
Кейт Мидълтън уж се появила изневиделица на Уимбълдън, сякаш нищо не е било. Някакви снимки, на които тя блести повече от всякога. Половин година имаше ли химиотерапия, нямаше ли. Изобщо има ли Кейт, няма ли.
Отровна енергетика на небето и на земята има, да. Ама и ретроградните в Риби ни хранят с хайвер.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6381 -: Юли 16, 2024, 12:29:15 pm »
За Кейт седмица по-рано четох, че ще присъства на награждаването на Уимбълдън, а нейният мъж Уилям ще бъде на финала на Евро 24, така че не се е появила изневиделица, а беше планирано. 
Моят свекър се лекува пет години от рак и го пребори, само в дните на химиотерапия не беше във форма, през останалото време си вършеше обичайното – работа по двора на село, караше си колата до последно, почина на 86г от сърце, имаше два стенда и трябваше да се пази от жегите, а той по пладне излязъл да коси тревата, там и го намерили паднал до косачката.
А за Тръмп като гледах кадрите (тук научих новината), също си помислих за постановката с Доган, викам си ей сега му се вдигна рейтинга  :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1225
Re: Събития и транзити
« Отговор #6382 -: Юли 16, 2024, 02:44:37 pm »
Дай Боже всекиму да цъфти така. Катрин има Юпитер тригон Венера. Нищо не я събаря. Много ми хареса вида й на Уимбълдън. По-свежа е от преди.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4569
Re: Събития и транзити
« Отговор #6383 -: Юли 16, 2024, 05:38:36 pm »
Бутафорна ли е смъртта на човек от публиката, в “постановката“ -Новият Ван Гог с отрязаното ухо? ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6384 -: Юли 25, 2024, 09:58:27 pm »
Бутафорна ли е смъртта на човек от публиката, в “постановката“ -Новият Ван Гог с отрязаното ухо? ;)
да беше построила карта на въпроса :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6385 -: Юли 25, 2024, 10:00:08 pm »
Складове за фойерверки избухнаха между Елин Пелин и Гара Елин Пелин в България, като в резултат се образува огромен разрастващ се пожар. Взривът е станал около 18:30 часа, когато е бил подаден сигнал към Спешна помощ.

Мощен гръм, последван от силен пожар

Според очевидци се е чул внезапен силен гръм, след което е лумнал мощен пожар. Имало е и втори взрив, който е бил по-силен от първия. Жители свидетелстват, че къщите им са се разтресли, има счупени прозорци и паднала мазилка. По първоначална информация горят три склада за фойерверки.

Луната тъкмо е влязла в Овен, секстил с Плутон, а Уран все още е съвпад с Алгол и в квадрат с Меркурий в 8д. Луната управлява заключен знак в 7д. – открит враг, недоволен партньор/клиент
Плутон опозиция Слънце на К8 , замесени са големи пари, подземния свят, не е случаен инцидент
« Последна редакция: Юли 25, 2024, 10:17:46 pm от akruks »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1909
Re: Събития и транзити
« Отговор #6386 -: Юли 27, 2024, 01:48:12 pm »
Комбинацията от тр. Уран и тр. Марс в съвпад с нат. Марс на 3 гр. от 3 дом - освен огромно вътрешно напрежение, изнервеност, конфликтни ситуации и т.н., видях и че един съсед е скрит воайор и ме наблюдава.
Хубавото е, че го видях на време, за да взема мерки. Моят прозорец е насочен точно към мястото, където се крие под едно дърво. А от известно време съм си махнала пердето и плътната завеса само на външни щори и вечер до късно стоя на отворени прозорци...