Автор Тема: Марс  (Прочетена 274037 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1605 -: Август 08, 2018, 10:18:52 am »
Ами,май никой не разбира,или не чете какво точно обяснявам/ пиша.Не е виновен юпитер,ако не е У1 и е в 1дом нашето тяло.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1606 -: Август 08, 2018, 10:30:28 am »
Имам бенки навсякъде не може Дупитер хем да е на лицето хем на задницата без да е у1 не в 1 -това са нелепи работи Имам по ръце крака глава -защо -защото е естествено! И понеже гледам че темата е за Марс -имам голям белег на лицето от остър предмет а не съм с ас овен и Марс в 1ви както го дават Имам и тръпчинки и целулит, но не съм с Венера в 1 или ас Везни.
Ребека,нали се гледа у 1 дом в какъв знак е и как е аспектиран.Ако има планети в 1 дом също. Не е нужно асц.да е Овен, за да имаш белег на главата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1607 -: Август 08, 2018, 10:48:30 am »
Ребека,за тръпчинки силни телец и везни също,може и съвпад на Венера с марс или с У1.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1608 -: Август 08, 2018, 10:53:13 am »
Всъщност марс ми е у1 тъй че става и ми е съвпад с Винета  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Марс
« Отговор #1609 -: Август 08, 2018, 12:11:19 pm »
Сафо, четеш ли ги отнякъде или сама стигаш до извод за външния вид? На мен сложно ми се вижда, но е интересно. Ако не се знае часът, а има родилен белег на видимо място може да се помогне с този метод. Предполагаем асцендент Дева и у1 съвпад Юпитер/Плутон във втори дом- този човек има родилен белег на тила.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

radeff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Марс
« Отговор #1610 -: Август 08, 2018, 12:25:27 pm »
Сафо, четеш ли ги отнякъде или сама стигаш до извод за външния вид? На мен сложно ми се вижда, но е интересно. Ако не се знае часът, а има родилен белег на видимо място може да се помогне с този метод. Предполагаем асцендент Дева и у1 съвпад Юпитер/Плутон във втори дом- този човек има родилен белег на тила.

Аз имам Юпитер в 1ви дом и имам родилен Белег на главата,също така съм и дюстабан,но повече ми беше в детските години ,сега вече нямам болки..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1611 -: Август 08, 2018, 02:15:25 pm »
При теб Меркурий у1 в 1дом-лунички.
При мен добре, но малката дъщеря като е с празен 1д , а също има лунички? При нея ПлутонУ1 и Марс У1 са в 12д, освен да приемем, че Меркурий У10 в 12д е съвпад с АС, макар с малко повече от 5гр орбис, и понеже е в 12д- от ученичка ги крие под дебел слой фон-дьо-тен

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1612 -: Август 08, 2018, 04:12:08 pm »
При мен добре, но малката дъщеря като е с празен 1д , а също има лунички? При нея ПлутонУ1 и Марс У1 са в 12д, освен да приемем, че Меркурий У10 в 12д е съвпад с АС, макар с малко повече от 5гр орбис, и понеже е в 12д- от ученичка ги крие под дебел слой фон-дьо-тен
Нямам идея защо има лунички.
Но марс /плутон в 12 е възможно да има нещо на стъпалата,да обича татуси,ако са в скорпион са силни и може да има белег на генеталийте,или да ражда секцио и разни такива неща.Измислям си ги.
« Последна редакция: Август 08, 2018, 04:48:38 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1613 -: Август 08, 2018, 05:02:21 pm »
Сафо, четеш ли ги отнякъде или сама стигаш до извод за външния вид? На мен сложно ми се вижда, но е интересно. Ако не се знае часът, а има родилен белег на видимо място може да се помогне с този метод. Предполагаем асцендент Дева и у1 съвпад Юпитер/Плутон във втори дом- този човек има родилен белег на тила.
Да,възможно е.Юпитер/Плутон е аспект на милионера,ако са добре аспектирани.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1614 -: Август 09, 2018, 09:21:12 am »
Нямам идея защо има лунички.
Но марс /плутон в 12 е възможно да има нещо на стъпалата,да обича татуси,ако са в скорпион са силни и може да има белег на генеталийте,или да ражда секцио и разни такива неща.Измислям си ги.
в Скорпион са трите планети, има татуси на гръба и един надпис под лявата цица, други белези няма, освен луничките на нослето, роди по естествен начин с епидурална упойка

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1615 -: Август 10, 2018, 04:41:11 pm »
в Скорпион са трите планети, има татуси на гръба и един надпис под лявата цица, други белези няма, освен луничките на нослето, роди по естествен начин с епидурална упойка
По скорпион е и нослето.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1616 -: Август 24, 2018, 11:46:34 am »
Марс е стационарно-ретрограден в периода 23-27.08 . Усещате ли се леко раздразнителни, нетърпеливи, гневни, недоволни, но и импулса ви напира да влезе в битка, спор, да демонстрирате компетентност, можене, авторитет; някой да го е хванал вирус, настинка; инцидент; занижено либидо, сексуално незадоволеност; рязко да се увлечете по нещо много различно или интереса ви да променя посоката ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1617 -: Август 24, 2018, 11:48:53 am »
Не, нищо от изброеното не усещам и не търся място за доказване. Обаче много ме дразни стагнацията напоследък. Опитвам се да разнообразя професионалните ангажименти, но засега навсякъде удрям на камък.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Марс
« Отговор #1618 -: Август 24, 2018, 11:51:02 am »
Марс е стационарно-ретрограден в периода 23-27.08 . Усещате ли се леко раздразнителни, нетърпеливи, гневни, недоволни, но и импулса ви напира да влезе в битка, спор, да демонстрирате компетентност, можене, авторитет; някой да го е хванал вирус, настинка; инцидент; занижено либидо, сексуално незадоволеност; рязко да се увлечете по нещо много различно или интереса ви да променя посоката ?
Не, но се дразня, когато други се опитват да ни внушават несъществуващи неща...
А либидито ми от два дена е повишено даже.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1619 -: Август 24, 2018, 12:08:41 pm »
Марс е стационарно-ретрограден в периода 23-27.08 . Усещате ли се леко раздразнителни, нетърпеливи, гневни, недоволни, но и импулса ви напира да влезе в битка, спор, да демонстрирате компетентност, можене, авторитет; някой да го е хванал вирус, настинка; инцидент; занижено либидо, сексуално незадоволеност; рязко да се увлечете по нещо много различно или интереса ви да променя посоката ?
Нищо от изброените, а точно обратното- от вчера ме е обхванала летаргия, спокойно ми е, стоя далеко от места и хора, които биха ме разстроили, абе по Венера ми е, която е на 2* от съвпад с наталната и снощи излапах набързо кутия лимонови резенки, докато си пържех тиквичките. Преди това обаче си разкрасих балкона- лепнах тапет с тухлички на преградата, която от две години стоеше опушена и с изгоряла дупка от скарата на комшиите, смених покривката на масичката и от тоя род. Хич не ми се доказва пред никого, само пари са ми в акъла, изкарани от мен разбира се, все пак Венера е У2 във 2д