Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93482 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7262
Re: Общи хорари
« Отговор #1110 -: Март 11, 2024, 03:47:25 pm »
Сафо,  а как ще получим обратна връзка ?  ;)
Да разчитаме на последния аспект на Луна- Венера, за някакъв нишан, чрез друг човек, от трето място/лице ?
това се случи -друг човек имаше информация,каза ми я днес.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1111 -: Март 12, 2024, 02:28:46 am »
Въпросът ми е:Добре ли е Х? Дали се сеща за мен?
ОВ -да

Сафо, това е моят отговор по въпроса ти тогава, има ли нещо вярно?

Х. е добре, вероятно домът му е при жена му, Луната У4 в негов 7д.
В картата се вижда, че имате прекъсната комуникация, но негов У3 Меркурий отива към съвпад с ретро Венера У1 за теб, може да те потърси под някаква форма, да се присети за теб покрай здравето или работата си, определено храни добри чувства към теб, останала си в сърцето му  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7262
Re: Общи хорари
« Отговор #1112 -: Март 12, 2024, 07:49:26 am »
Да,Акрукс,всичко написано от теб е вярно!Обратната връзка беше под въпрос. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1113 -: Март 12, 2024, 01:45:48 pm »
Сафо,  а как ще получим обратна връзка ?  ;)
Да разчитаме на последния аспект на Луна- Венера, за някакъв нишан, чрез друг човек, от трето място/лице ?
това се случи -друг човек имаше информация,каза ми я днес.

Ъгловата Луна си е казала думата, а Марс, Х. е в терма на Венера-затова предполагам е сработил аспекта.
Благодаря, за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Общи хорари
« Отговор #1114 -: Март 12, 2024, 09:57:03 pm »
Тук има отношение и въпросът за какъв период от време важи хорарът.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7262
Re: Общи хорари
« Отговор #1115 -: Март 13, 2024, 07:41:20 am »
Тук има отношение и въпросът за какъв период от време важи хорарът.
Въпросът е "Добре ли ?........",щото уж беше на умирачка.А за какъв период ще е жив ,не ме интересува.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Общи хорари
« Отговор #1116 -: Март 13, 2024, 07:26:34 pm »
По друг начин трябваше да се изразя. Минали са повече от 7 месеца от задаване на въпроса. А мисля, че картата важеше 3-4 месеца. Може и да греша

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1117 -: Март 13, 2024, 09:04:14 pm »
По друг начин трябваше да се изразя. Минали са повече от 7 месеца от задаване на въпроса. А мисля, че картата важеше 3-4 месеца. Може и да греша
Картата важи толкова време, колкото е нужно за въпроса. Ако въпросът е звързан с нещо в дългосрочен план, да не би през 3 месеца да трябва нова карта?  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Общи хорари
« Отговор #1118 -: Март 17, 2024, 03:01:29 pm »
Искам да си поръчам едни учебници от Русия.
В момента e доста трудно, защото изглежда Русия е отделена от останалия свят и е изключена от всички платежни системи....

Въпросът ми е свързан с това - "Ако поръчам книгите, ще ги получа ли?"

На ретрограден Меркурий ли!?
Смело! И без това е сложна там схемата, пък сега...
Последен аспект от септенера е опозиция с Юпитер, Венера не успява с малко.

няма да е лесно и да стане бързо, но ще ги получиш

Романтика, въпросът ти е хипотетичен "Ако...". Ти, Сатурн Риби  и Луна Везни, как евентуално ще се развият нещата, не се виждат, т.е. твоите евентуални постъпки и интереса ти. Марс е по инициативите и предприемачеството, на Луната първия аспект е квадрат с Марс. Марс в Рак и Луна във Везни, има рецепция, което дава шанс, въпреки многото усилия, но Лунате е
 в знак, където Марс е в заточение, един път, втори път е в знак на падение- струват ли си всичките усилия, финанси, за да бъде отхвърлена поръчката ти в момента ? Това е моят прочит на хипотетичния ти въпрос и по-скоро мисля, че няма да рискуваш, защото сигнификаторите нямат достойнства.

ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Поръчах ги в края на м. януари и вчера ги взех от куриера :)
Иначе голям зор видях, заради наложените рестрикции към Русия. Цяло лято пробвах по различни начини, дори и чрез посредническа банка в Южна Корея. В крайна сметка, когато почти се бях отказала се появи съвсем нормална и реална възможност, и то от България (фирма - посредник), и с не голямо оскъпяване.

Благодаря!
« Последна редакция: Март 17, 2024, 03:03:56 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1119 -: Март 18, 2024, 11:07:46 am »
Романтика, благодаря за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #1120 -: Март 20, 2024, 05:30:18 pm »
Момичета, какво е вашето мнение по този Хорарен въпрос : Какво мисли за мен той последните дни ?  (Още не е връзка, по - скоро се опитваме да започне нещо.)

По Упр. АСЦ в 8ми - определено има неясноти и несигурност. Някак изобщо не му вярвам, все се вкарвам в някакви си мои филми. Реално всичко ми е пълна мъгла. Но не знам как да тълкувам за отношението му към мен по хорар. Може ли да се включи който разбира ?
« Последна редакция: Март 20, 2024, 05:35:45 pm от Jupiter »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1121 -: Март 21, 2024, 11:06:32 am »
Jupiter, на въпроси от  типа " Какво мисли за мен той последните дни ?" се разглежда упр.7 дом и дали същия има достойнства и аспект с у1. В случая, да има връзка между Юпитер в Телец, у7 и Меркурий в Овен, у1 . Луната показва развитието, динамиката на въпроса.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1122 -: Март 21, 2024, 03:49:21 pm »
Момичета, какво е вашето мнение по този Хорарен въпрос : Какво мисли за мен той последните дни ? 
Не съм момиче, за да изказвам мнение, но според тебе на този въпрос може ли да се отговори с Да или с Не?

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #1123 -: Март 26, 2024, 08:04:31 am »
Здравейте,
Изневиделица, някак решихме да отидем за кратко до Париж с приятелка и детето й. Ще мине ли добре пътуването до Париж? Нещо имам странни усещания и ми е притеснено заради детето. То е 10 годишно, но все пак се притеснявам ще издържи ли? Нямахме много време да направим и организация ...

Благодаря за съдействието

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1124 -: Днес в 11:12:27 am »

kot, Венера, у1, е в знак на екзалтация, в дом на радост, отделила се е от малефиците, няма повод за притеснение за не добро прекарване. Луната  е приета от Венера, ще ти хареса. Това че, е потавена в 12 дом и срещу Меркурий, да имаш разногласия с компанията, капризи, предпочиатния да са различни. Да не се изгубите един, друг ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“