Автор Тема: Марс  (Прочетена 268814 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2010 -: Март 15, 2023, 11:51:28 am »
Сафо, на материално ниво- Юпитер, един пъткато диспозитор, втори път с аспект.
На духовно ниво сам си  води парада.
При теб Марс получава заповеди от Слънце.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2011 -: Март 30, 2023, 11:05:31 am »
Родените с Марс и/или Луна  в Овен, Рак, Козирог, Везни- при някои да има симптоматика на алергия, кашлица, дискомфорт по очи, уши, по кожата, сърбежи ? Някоя личност в живота ви да избледнява или вие за някой да сте в такава позиция ? Да се чувствате игнорирани или вие да имате желание да игнорирате някого ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Марс
« Отговор #2012 -: Март 30, 2023, 11:49:24 am »
Аз мога да се оплача от едно известно време ми се възпаляват по много странен начин клепачите, нетипичен проблем за мен. Моят Марс е в козирог на 16 гр 1 дом, във ръзка с пълнолунието ли питаш, Рени? Юпитер ми е на 18 гр Везни и Слънцето на 20гр. Везни в 10дом, та не знам какво да мисля. Определено  усещам напрежение, а и предстоящите затъмнения....... Активни са ми ъглите в картата.
« Последна редакция: Март 30, 2023, 11:51:04 am от Kleo »

candela

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Марс
« Отговор #2013 -: Март 30, 2023, 12:07:46 pm »
Рени при мъжа ми има такива сърбежи и алергични реакции от понеделника, а той е с Луна и Марс в Овен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Марс
« Отговор #2014 -: Март 30, 2023, 12:44:47 pm »
С Марс в овен съм, от сутринта ме боли гърло, дере ми, едвам преглъщам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #2015 -: Март 30, 2023, 01:51:58 pm »
Родените с Марс и/или Луна  в Овен, Рак, Козирог, Везни- при някои да има симптоматика на алергия, кашлица, дискомфорт по очи, уши, по кожата, сърбежи ? Някоя личност в живота ви да избледнява или вие за някой да сте в такава позиция ? Да се чувствате игнорирани или вие да имате желание да игнорирате някого ?
кашлицата спря, но още имам прозрачни сополи, като на сенна хрема, сърбят ме очите (мислех, че от от постоянно висене пред екрана), и се активира стара рана на лакътя – псориазис
По останалите въпроси също да, има такива симптоми.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2016 -: Март 30, 2023, 03:07:13 pm »
Направи ми впечатление, че откакто Марс влезе в Рак, кардиналният кръст и в частност тези с Луна/Марс, даже и Меркурий в тези знаци проявяват посочените симптоми.
Тези с Марс в Овен- гърлото, някои даже гласът им изчезна. Сафо, сестра ми и моя приятелка са с Марс в Овен, сестра ми е без глас, приятелката гърлото я боли.
Тези с Марс по оста Рак/Козирог-очите ги сърбят. Клео, майка ми е с Марс Рак съвпад Сатурн, също е с възпалени клепачи.
С Марс във Везни нямам лично споделено.
За Луна в Овен- нос . Акрукс, и мен ми върна псориазис по лакътя, плюс себорея по скалпа.

При този дълъг престой на Марс в Близнаци, май дълго време, темпераментите, които се припознаваме с природата на Марс, дълго време го игнорирахме и само на приказки бяхме Марс. А, Марс се ядосва, когато е пренебрегнат и сега като влезе в Рак.... :(
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Марс
« Отговор #2017 -: Март 31, 2023, 11:02:30 am »
Аз съм с Меркурий 5,31 гр, У4,7 в Овен в 1-ви. В понеделник ме почна една водниста хрема с болки в гърлото и лека кашлица.Още бърша сополи и кихам,вчера ми прегракна гласът и ми излезе херпес в носа.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2018 -: Март 31, 2023, 02:10:51 pm »
Родените с Марс и/или Луна  в Овен, Рак, Козирог, Везни- при някои да има симптоматика на алергия, кашлица, дискомфорт по очи, уши, по кожата, сърбежи ? Някоя личност в живота ви да избледнява или вие за някой да сте в такава позиция ? Да се чувствате игнорирани или вие да имате желание да игнорирате някого ?

Симптоматика не, даже най-накрая си чувствам очите малко по-добре, че доскоро бяха в кофти период.
Предстои ми марсов възврат в деня на пълнолунието.
Иначе чувствам се игнорирана и необичана, но Марс в рак и АСЦ. рак май така си се чувства по подразбиране.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Марс
« Отговор #2019 -: Март 31, 2023, 06:20:25 pm »
При мен се появи страшен сърбеж зад двете колена в сгъвката, вероятно гъбички или атопичен дерматит. Възпалих  ги още повече с неподходящо мазило, чеша се като крастава. На ръката от вчера между два пръста имам сърбеж- или ухапване от насекоми, или от препарата за съдове .
Майка ми също има някаква екзема и спукана кожа на стъпалото, и тя е кардинална .
Обаче се чувствам страшна късметлийка- бях пропуснала един наложен платеж да отбележа и момичето на добра воля ми преведе пари, както и ми върнаха такива за дефект на стока, като ми оставиха и нея да си ползвам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Марс
« Отговор #2020 -: Април 01, 2023, 09:38:44 pm »
И сега като си погледнах картата, кал няма да ме сърби- наближава АЦ, а когато е там, ми предстои и Юпитеров възврат.
В петък се изпокараха масово колегите, а седмицата, която предстои е супер натоварена и със сигурност ще има още кавги.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2021 -: Април 03, 2023, 01:44:39 pm »
Много влага на Марс не му понася, както е в момента/напарви ингрес близо до диспозитора си, Луната/, което допълнително усложнява преживяванията след 7 месечен застой , грешна посока, цели, инициативи, инвестиции, избори. Да, на всеки 2 г, Марс ингресира в Рак, но не на всеки 2 г, след ретро период, когато е бил в Близнаци. Последно Марс е бил ретро в Близнаци 1990 г, но такъв ретро Марс в Близнаци в далечната 1943 г- да обхване само градуси в Близнаци.
Много хора  плачат тези дни, и ще плачат,  и в следващите 2 месеца, 2 години...Трудно се приема и смила  информация, която ни засяга лично ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Марс
« Отговор #2022 -: Април 03, 2023, 04:26:20 pm »
Марс направи ингрес в Овен заедно с Луна, сега в рак, отново са двамата. Разликата е в управлението.
Кардинални знаци-значими/запомнящи се събития?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2023 -: Април 03, 2023, 06:27:51 pm »
И фазата, и фазата.  :)
Марс влезе в Овен млад, напорист, бърз, в собствен дом, сега хем стар, хем уморен, хем паднал.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #2024 -: Април 07, 2023, 06:36:12 pm »
Марс нали е в Рак, познайте с какво ме поряза днес?  :o  Порязвала съм се със стъкло, с хартия, с консерва и традиционно с ножа, но с кокал от свинска пържола не ми се беше случвало – хапнах си пържолката, дадох кокъла на кучето в паницата му в кухнята, а то тръгна да го носи към леглото си в хола - пресегнах се да го хвана за нашийника и върна обратно, а то реши, че искам да му взема кокъла и се дръпна рязко, като се изви и острата част на кокъла ми поряза венериния хълм на дланта, потече кръв, сега шетам с гумени ръкавици. Марс ми квадрати Луната в Овен, поряза ме с храна "падналия"  ;D