Автор Тема: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак  (Прочетена 7519 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« -: Юни 28, 2022, 11:52:42 am »
Карта на предстоящото новолуние с координати за София. Акцентиран 7° както от Новолунието, също така Юпитер и Венера са в същият градус. Новолуние
то е на Асц. в аспект с Юпитер в 10дом.
Луната е в своята обител, ъглова, ще има действие, активност по темите, свързани с домовете, които управлява. Вода, дом, семейство, фонтани, сълзи в изобилие. Няма земя в картата. Някакви идеи?
Черна Луна е съвпад с Новолунието.
« Последна редакция: Юни 28, 2022, 12:01:29 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #1 -: Юни 28, 2022, 01:48:56 pm »
Няма Земя, но има тронови Сатурн и Меркурий, има и баланс между Меркурий и Юпитер- няма само да се мяткат ръцете, а бедрата/краката нанякъде ще /ни/ отведат. Въпросът е /на/къде ?!
Но, този Сатурн в 9-ти е притеснителен, в дневна карта, а е у7. Би следвало да има разпад, приключване там, където дълго е имало задържане.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #2 -: Юни 28, 2022, 02:12:42 pm »
Рени, нощна ли е картата според теб? С това Слънце на Асц не мога да определя точно. Но, ако е така, Марс като Триплицитетен упр на Асц хвърля аспект ляв квадрат към лунацията, последен аспект на Луната е квадрат с Марс. Значи Марс ще наложи правилата, планът за действие?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #3 -: Юни 28, 2022, 03:25:24 pm »
Пада ми се на АЦ, даже мога и съвпад с Луната да го броя
Четох, че било рядко срещано новолуние, светилата изгрявали едновременно или нещо такова..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #4 -: Юни 28, 2022, 04:12:07 pm »
Корея, 2014г.е имало новолуние в 5*на рак в антисия с ретро Меркурий.
Но в 1ви дом при теб интересно как ще се прояви, мисля фирдарий сатурн/Венера си, но има значение профекция асц в кой знак е, и сол. Асц. Нещо ново по външен вид, нови желания, срещи с жени, събитие при племенници по твой 1ви.
10/4ти дом на родител.
« Последна редакция: Юни 28, 2022, 05:00:42 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #5 -: Юни 28, 2022, 04:18:01 pm »
При мен във втори дом, няма мажорни аспекти с планети, ако не броя уран във везни на 8*.
При наш семеен приятел с Р. Д на 30.06.новолунието му аспектира слънцето в 8ми дом със съвпад. Сол. Асц е съвпад Слънце.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #6 -: Юни 28, 2022, 05:43:51 pm »
Корея, 2014г.е имало новолуние в 5*на рак в антисия с ретро Меркурий.
Но в 1ви дом при теб интересно как ще се прояви, мисля фирдарий сатурн/Венера си, но има значение профекция асц в кой знак е, и сол. Асц. Нещо ново по външен вид, нови желания, срещи с жени, събитие при племенници по твой 1ви.
10/4ти дом на родител.
Въпросната година ми беше много хубава- пътувания в страната и чужбина с гадже, приятелки, семейство бол, много срещи, много общуване, особено лятото. Заведох найка ми да види Истанбул и острови в Турция. Въпросната година след над 15- год червенокосие минах в кестенявата гама.
Сега нямам никакви очаквания , защото нито ми се пътува, нито общува😂, само мързелува. Първите дни на месеца имаме няколко тържества, изпращане на седмокласници, които са ми любимци, пенсиониране на колежка , но не мисля, че са свързани с лунацията.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #7 -: Юни 28, 2022, 09:20:49 pm »
Сафо, тъкмо Слънцето е изгряло, би трябвало да е дневна. Да, Марс, тук е опасен, но Юпитер балансира.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #8 -: Юни 28, 2022, 11:15:18 pm »
При мен е в точен съвпад с Луната ми У6 в 5 дом. Не знам какво може да показва, засега само стана, че от автогарата вече отказаха да ни качват с колелата в рейсовете до Бойково и хижа Здравец и се налага да си търсим алтернативен транспорт.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #9 -: Юни 29, 2022, 08:28:07 am »
Новолунието е в съвпад с натална Венера и куспидата на 5 дом. Новолунието през 2014 ми донесе остър конфликт с жена и от там последвалата промяна в професионалното поприще и влошаване на отношенията  със сестра ми. Със сестра ми бързо затоплихме пак отношенията, Венера ми управлява 3 и 8 дом.
Сега и Лилит е там  ???

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #10 -: Юни 29, 2022, 10:36:21 am »
Новолуние в квадратура със слънцето ми, което през 2014 утвърди връзката с мъжа ми. Сега той каза, че сме приятели (колко водолейско!), които отглеждат общо дете, което малко трябвало да отрасне и да слагаме край на драмата. Преди малко приятелят ми поиска мнение за нов автомобил, който видимо е момичешки. Върви ми на приятели, Юпитер и Венера от картата не са ме забравили.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #11 -: Юни 29, 2022, 11:27:54 am »
При мен е на К5.
В тригон с Луна/У5 в 12 дом, Меркурий/У4,7 в 1 дом, Венера/У3,8 в 12 дом, Плутон/У9 в 8 дом, АС и квадрат с У10.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #12 -: Юни 29, 2022, 01:51:28 pm »
При мен е съвпад с асцесдента,дълбока депресия буквално се събудих така :'( :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #13 -: Юни 29, 2022, 05:39:38 pm »
Новолунието при мен е в 10ти дом и квадрати светилата – Луната в 7-ми дом и Слънцето във втори
Имаше проявление още предния ден, но няма да кажа какво и що  :-X
В хармоничен аспект е с Уран У6 - най-неочаквано оздравях, че бях седмица на легло – Пълнолунието беше в 4д при мен и при мъжа ми,  квадрат с моя У1 в 1д и с Марс в 1д на мъжа ми – бяхме сериозно болни.
Накратко – Лунациите си работят!


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние на 29.06.22г.в знак рак
« Отговор #14 -: Юни 29, 2022, 11:03:33 pm »
Работят лунациите и още как.При сина ми ,затваря тао с връх Юпитер в 7ми градус на козирог,упр.1,упр.4ти домове,квадрат Сатурн в 4ти,квадрат Меркурий в 10ти...........доста събития,но мога да споделя за това на което бях свидетел.Синът ми дойде до при нас,спря колата на пътя(широко платно),нямаше други коли.Колоездач катастрофира в спрялата му кола и му издра капака.Синът ми звъня на застрахователи,писа протоколи с велосипедиста......сложна работа,разправии.Разбира се,не е болка за умиране,но без кола ще бъде ,докато му боядисват капака.
При мъжа ми лунацията е точен тригон Юпитер упр.на 4ти и 1ви и квадрат Слънце.Имаше събитийност,но докато синът ми се занимаваше с колоездача,ужасно фучене се разнесе от къщата,някаква помпа на парната инсталация се скапа.........до сега се занимавахме с нея.
И при двамата ,и мъжа ми и сина ми ,лунацията е на к8 -пари дават тези дни ,сериозни суми и двамата.
При мен във 2ри дом-днес получих подарък от мъжа ми-обувки,утре ще пристигне още един чифт е поръчал.
« Последна редакция: Юни 29, 2022, 11:05:47 pm от Сафо »