Автор Тема: Венера  (Прочетена 170175 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Венера
« Отговор #705 -: Юни 30, 2020, 09:43:20 pm »
Цитат
получи ли нещо?  :)
На същия ден ми се обадиха по работа, та това са допълнителни пари, но исках да си свърша работата първо и тогова да се похваля.  :)
« Последна редакция: Юни 30, 2020, 09:46:55 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Венера
« Отговор #706 -: Юли 02, 2020, 10:31:00 am »
Цитат
получи ли нещо?  :)
На същия ден ми се обадиха по работа, та това са допълнителни пари, но исках да си свърша работата първо и тогова да се похваля.  :)
хей, супер! И аз получих една малка сума, получих и обрив също, по двете ръце. Венера ми е у6, съуп. 12 домове.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Венера
« Отговор #707 -: Юли 02, 2020, 12:12:13 pm »
И на мен Венера ми се мандахерца в 1д и около асцендента. Никога не съм се изпъпчвала така по лицето, както при ретро обръщането й, а от вчера имам и обрив/ранички над врата в косата. Ретро Венера в 1д - not cool.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Венера
« Отговор #708 -: Юли 03, 2020, 12:01:11 am »
Цитат
получи ли нещо?  :)
На същия ден ми се обадиха по работа, та това са допълнителни пари, но исках да си свърша работата първо и тогова да се похваля.  :)
хей, супер! И аз получих една малка сума, получих и обрив също, по двете ръце. Венера ми е у6, съуп. 12 домове.

Днес получих подаръци от леля ми. Много ме зарадва!  :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Венера
« Отговор #709 -: Юли 04, 2020, 11:07:45 am »
При мен Венера е У1 и У8,обърна се в края на 8 дом и е в опозиция на Нептун У6 в 3 градус на Стрелец.При мен имаше и пари от чужбина,които толкова много чаках,по служебен път,но такава алергия никога не бях преживявала,и всичко дойде от един крем за измиване на лице,кожата се възпали,сърбеше,щипеше,болеше.....3 дни и нощи,накрая се обели,и сега едвам възстановявам последиците....отвари и билки за успокоение ,зехтин,хума,,,,не очаквах такава проява...ама то ми е вече за урок :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #710 -: Юли 09, 2020, 07:48:39 pm »
8-10 юли, Венера е най-ярка  като Зорница, ето го момента, когато са осъзнати желанията и влеченията. Много ярко работят аналогиите по Венера сега . 8-9 * градуса на Подвижния кръст, домовете, които управлява и сега попада, ще са активни с чувствата, желанието за притежание, "да имам", "да съм атрактивен/-а", но и рационални в отношението си към всичко.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Венера
« Отговор #711 -: Август 09, 2020, 05:44:28 am »
Венера направи ингрес в рак,тригон с наталната ми,чувствителността ми ескалира,обривът по ръцете също

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Венера
« Отговор #712 -: Август 09, 2020, 08:14:06 am »
Венера направи ингрес в рак,тригон с наталната ми,чувствителността ми ескалира,обривът по ръцете също

на синът ми възврат,венера у3-сестра му,прави й ремонт на колата ,че ще ходят заедно на море
при мен също в тригон към нат.венерау2,9 -вчера си намерих 0,20 ст. в тревата на връщане от пазар

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Венера
« Отговор #713 -: Август 09, 2020, 09:47:30 am »
Венера направи ингрес в рак,тригон с наталната ми,чувствителността ми ескалира,обривът по ръцете също

Всъщност..докато сатурн е в сидерален козирог, не бих очаквала блестящо здраве, разбира се, едва ли през цялото време ще е зле

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Венера
« Отговор #714 -: Август 09, 2020, 10:18:54 am »
Венера ми е у6,у12 домове и е в 10(риби).През целият ми досегашен живот мога да твърдя,че не съм имала почти никакви здравословни проблеми,здрава съм като бик.Изключвам 2/3 бъбречни кризи,които съм имала ,едната на около 20години,другата беше преди 5години,изкарах камъче и се приключи.
Но,откакто ми спря цикъла -2017г,кожата ми се съсухри и сбръчка имам чувството,че за часове,по принцип ми е суха,но гладка,без пъпки и стрии.Не ползвам мазила и помади,не съм полагала никакви грижи нито за здравето си,нито за външния си вид,явно дойде време за разплата.Прогресивна Венера е в 12 дом,телец,мина през съвпад със Сатурн,сега е опозиция Юпитер в 6 дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #715 -: Август 09, 2020, 10:39:17 am »
Венера направи ингрес в рак,тригон с наталната ми,чувствителността ми ескалира,обривът по ръцете също

Тези дни Луна-Марс в Овен квадрат Юпитер, Сатурн и Плутон/иначе много красива гледна на нощното небе/. Кожата е по Сатурн, Марс провокира обриви, акне, пъпки. Венера в момента не в знак, където се чувства добре, както и диспозитора й, но не е наранена. Ако при теб попада в мидпойнт, в който участва АСЦ, 6, сигнификатори ? Всяка планета в Рак е ориентирана защитно по отношение на своите аналогии и е чувствитена на тема "лично ". Виж кои твои лични интереси, предпочитания не са в баланс, изпитваш неудовлетворение, имаш високи  очаквания за съвършенство/нали, си Водолей /. Венера ненавижда надпреварата, ако си тръгнала с нея да се съсезаваш. Виж си дома с Везни, къде имаш желание за справедливост, с Телец, къде да удовлетвориш физическите желания. Ингреса на Венера само променя отношението на онова, което вече те интересува, искаш го, с и емоционално ангажирана. А, защо не "обвини" ингреса на Меркурий в Лъв, като у на 1 ? Ти си Въздушен знак, гледай Меркурий и Сатурн. Къде, за какво си неспокойна, къде липсва диалог, информация ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Венера
« Отговор #716 -: Август 09, 2020, 10:50:52 am »
аха....ми там липсва диалог и информация,в лъв
по-лесно е някой друг да е виновен,не само меркурий
Рени,обвиних Венера,защото се чувствам нехаресвана и необичана сигурно,знам ли?! ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #717 -: Август 09, 2020, 01:41:53 pm »

Рени,обвиних Венера,защото се чувствам нехаресвана и необичана сигурно,знам ли?! ::)

Това вече е верният отговор.  :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #718 -: Август 13, 2020, 11:26:09 am »
Венера като Зорница, максимално отдалечена от Слънце. В такива моменти е печеливша. Може да се провери това твърдение, чрез домовете с знаците Телец и Везни, Рак и точките в 4*-6* на кардиналния кръст, във водната и земни стихии. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Венера
« Отговор #719 -: Август 13, 2020, 11:39:34 am »
Със стационарен Уран в Телец, знак на Венера, според теб какво можем да спечелим ?