Автор Тема: Венера  (Прочетена 170507 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #210 -: Юни 23, 2016, 10:48:22 am »
Намерих тема за Венера, понеже вчера я коментирахме в темата за любовта.

Вчера точният съвпад на тр. Венера с нат. Луна ми донесе хармонично настроение и приятно общуване с непознати жени, макар и по битови въпроси. Черешката на тортата беше неочакваното обаждане на една моя колежка от София, която от време на време ми прехвърля нейни поръчки, когато е заета и има лични ангажименти. Свърза ме с клиентка от Пловдив, имам поръчка - все пак транзитният съвпад беше в 8 дом, би трябвало да проработи и по тези теми.

Освен това успях да изпълня и завърша поет ангажимент към една позната жена, който от един месец ми виси и все не намирах вдъхновение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #211 -: Юни 23, 2016, 11:28:59 am »
По Венера в стандартния и най-популярен смисъл нямам много събития - не ходя на шопинг, изгубих интерес към дрехи, обувки и бижута /защото вече съм се заринала с тях, а няма къде да ги нося/, зарязах редовните посещения на козметичен салон, карам го по-натурално - семпла, природосъобразна и лека храна, минимум козметика. И не ме влекат никакви венериански придобивки в момента. Има качествена промяна в общуването /в по-тесен кръг/, но преди това трябваше да отсея плявата - пак по Венера беше, тя ми управлява два социални дома, 7ми и 11ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #212 -: Юни 23, 2016, 12:43:41 pm »
При мен пък СД Венера съвпада с нат.Слънце и съм изключително под нейно влияние :) Всякак  :) Дали защото моята е заточена и във взаимна рецепция с диспозитора си, но този съвпад сега ми е много мил  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #213 -: Юни 23, 2016, 02:08:14 pm »
И в сепарация работи транзитният съвпад - неочаквано ми се обади една жена, стара приятелка на майка ми, за събота имам покана да ходя на тяхната вила, малко извън града и сред природата.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #214 -: Юни 23, 2016, 03:16:57 pm »
При мен пък СД Венера съвпада с нат.Слънце и съм изключително под нейно влияние :) Всякак  :) Дали защото моята е заточена и във взаимна рецепция с диспозитора си, но този съвпад сега ми е много мил  :012:

Чувстваш се красива и желана ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #215 -: Юни 23, 2016, 04:04:28 pm »
И обичана  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #216 -: Юни 23, 2016, 04:09:13 pm »
Добре де, нали твоята Венера е заточена ..... как може да дава такова прекрасно настроение? Имам предвид, като краен ефект. Тук вече не знам колко време се дъвче, коя планета колко е силна, колко е слаба, как слабите причинявали тези житейски тегоби, а пък ти .... си щастлива с твоята заточена Венера  ???  - не схващам.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #217 -: Юни 23, 2016, 04:23:44 pm »
В момента СД Венера прави съвпад с нат.Слънце в 10 дом и се чувствам така по тази причина - временно :) не по принцип. Изцяло смених гардероба, оставих невзрачните удобни дрехи от майчинството и обнових с по-Венерини :) Това за последно ми се е случвало някъде 2007-2008г :) Така и в такъв мащаб :) Но тогава не се чувствах обичана, както сега :) и астро-картинката е била друга :)

Иначе - много би ми било интересно да разгледам Венера в картата с и без прецесията :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #218 -: Юни 23, 2016, 04:29:03 pm »
В момента СД Венера прави съвпад с нат.Слънце в 10 дом и се чувствам така по тази причина - временно :) не по принцип. Изцяло смених гардероба, оставих невзрачните удобни дрехи от майчинството и обнових с по-Венерини :) Това за последно ми се е случвало някъде 2007-2008г :) Така и в такъв мащаб :) Но тогава не се чувствах обичана, както сега :) и астро-картинката е била друга :)

Иначе - много би ми било интересно да разгледам Венера в картата с и без прецесията :)

Алена, аз това го разбрах, че става въпрос за по време на тази дирекция. Но нали в теорията пише, че когато в натала дадена планета "е слаба", не можем да очакваме при прогресии и дирекции да се прояви в положителна посока.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Венера
« Отговор #219 -: Юни 23, 2016, 04:36:41 pm »
Алена, щастието обича тишината и колкото по-малко хора знаят за него, толкова повече продължава.
Иначе гардероба го виждаме във ФБ, аз лично бих се отказала от лайкове и коментари на полуграмотни непознати.
Казвам ти го съвсем приятелски. :58:

Сега по темата, моята Венера също е зле откъм аспекти, слабичка е, освен , че е на трон по дом, но това не и попречи да се изяви.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #220 -: Юни 23, 2016, 04:47:35 pm »
Венера в Дева е перверзна до доказване на противното . ;)

ауууу, какво намерих в темата  :57:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #221 -: Юни 23, 2016, 05:37:00 pm »
Алена, аз това го разбрах, че става въпрос за по време на тази дирекция. Но нали в теорията пише, че когато в натала дадена планета "е слаба", не можем да очакваме при прогресии и дирекции да се прояви в положителна посока.

Анализирай "очакваме" . :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #222 -: Юни 23, 2016, 05:42:39 pm »
Алена, щастието обича тишината и колкото по-малко хора знаят за него, толкова повече продължава.

Абсолютно.

Затова нека ни мислят за нещастни и самотни, и да ни дават акъли как да "събудим" Венера  ;D  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #223 -: Юни 23, 2016, 06:23:08 pm »
Да се радваш е по Венера и аз се кефя , че Алена го споделя с нас и това няма нищо общо със сентенцията в коментара на Корея.
Алена, на Луната в Лъв й е удобно, нали ? Само така !    ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #224 -: Юни 23, 2016, 06:57:36 pm »
Благодаря Ви, Момичета  :-*

Рени - така е за Луната, а сега и СД Марс направи ингрес в Лъв и я подкрепя - при мен в натала е ъглов :) Изявата  в блясък идва и по  СД Марс с ингрес в Лъв и по СД Венера в съвпад с нат.Слънце, а за лъвската Луна е ясно :)

Всъщност тук е момента да отбележа, че Венера по дирекции ще направи ингрес в Козирог - акъл в главата ли ще получи? Разум и студенина? Хм, ако някой го е преживял, моля да сподели  :)

Алена, аз това го разбрах, че става въпрос за по време на тази дирекция. Но нали в теорията пише, че когато в натала дадена планета "е слаба", не можем да очакваме при прогресии и дирекции да се прояви в положителна посока.

Явно не е много вярно, защото при съвпада на прогр. Венера със Слънцето - беше голяма любов, брак и дете. И се почувствах реализирана, като жена. И други аспекти имаше, но не го отчитам за лошо проявление :)
Над силата е само умението да я владеем!