Автор Тема: Венера  (Прочетена 170561 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #240 -: Юни 28, 2016, 04:12:25 pm »
Делфин, Марс при теб в 10-ти дом ли е ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Венера
« Отговор #241 -: Юни 28, 2016, 04:19:02 pm »
В 9-ти, в Телец, но е най-издигнатата планета. В съвпад със Сатурн, 4*.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #242 -: Юни 28, 2016, 04:24:14 pm »
Да не те разпитвам така  карта може ли?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Венера
« Отговор #243 -: Юни 28, 2016, 04:26:25 pm »
Пътувам в момента. Пращам на ЛС данните.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #244 -: Юни 28, 2016, 08:29:42 pm »
Делфин, ти нямаш квадратурата в картата си- интересно, но затова пък е пълна с опозиции и то по оста 2/8-ми. Ето ти веднъж силен акцент върху принципа на Венера, но пък ти си Слънчев Овен, което значи, че всичко, което отразява Марс на теб ще ти хареса. Единствената планета с емоционален заряд, разбирай Вода е Юпитер в знак на Марс и е управител на Венерин дом, до тук следиш ли нишката. Нодалната ти ос е 7/1-ви домове...Това като интерпретация защо все пак Венера и Марс при теб поставени по този начин имат да кажем типична проява. А за  да разчетеш или потвърдим казаното, в една от темите в "избрани" или "полезни" Дияна е споделила как се изчислява силата и проявата на планетите, защото  за Венера в Овен не само Марс може да претендира като управител в картата ти. Едно нещо за да е такова си има някаква логична причина и малко "тайна", разбира се . Въпреки това, винаги ще има нещо неудовлетворяващо, непълно, незадоволено в сферата на близките ти връзки, защото няма как Венера в Овен да се наслади напълно на удоволствието, на комплимента, на подаръка-не го носи в себе си това, не може да го оцени. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Венера
« Отговор #245 -: Юни 28, 2016, 09:27:29 pm »
Всъщност тук е момента да отбележа, че Венера по дирекции ще направи ингрес в Козирог - акъл в главата ли ще получи? Разум и студенина? Хм, ако някой го е преживял, моля да сподели  :)


стил и класа  ;) в начина на общуване,обкръжение,дрескод

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Венера
« Отговор #246 -: Юни 28, 2016, 09:30:16 pm »
Да, Рени, нямам квардатури в картата си. Всичко е насочено към намирате на баланс и сътрудничество и съм в ролята на балансьор в собствения си живот. В крайна сметка стигаме или до Венера, или до Марс в картата ми. Звучи ми като мъжко и женско начало, които могат да рабтотят в синхрон, но изискваат полагането на усилие и компромис, да се уравновесят везните на опозицията - отново по Венера. :)

А за  да разчетеш или потвърдим казаното, в една от темите в "избрани" или "полезни" Дияна е споделила как се изчислява силата и проявата на планетите, защото  за Венера в Овен не само Марс може да претендира като управител в картата ти.

Имаш предвид управителите на деканатите и термите ли? Ако е така, то в този градус Венера има за управител на деканата Слънцето, а терма се управлява от Меркурий, който е Господарят на хороскопа ми, също в Овен.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #247 -: Юни 28, 2016, 09:42:41 pm »
Делфин, аз съм до тук-само посочвам, не съм по фините изчисления и точности, но все пак добихме някаква престава защо твоите Венера и Марс така добре се сработват и откликват адекватно при прогностика. На мен винаги са ми интересни такива казуси.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Венера
« Отговор #248 -: Юни 28, 2016, 09:44:39 pm »
Благодаря за насоките, много са ми полезни  :58:  :38:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #249 -: Юни 28, 2016, 09:47:40 pm »
И аз благодаря, Делфин.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #250 -: Юли 14, 2016, 03:29:40 pm »
Предстои съвпад на Меркурий и Венера. Предвид това, че са близо до Слънцето и често се срещат - разглеждате ли срещите им като цикли или по-скоро, като събитие? Преди този съвпад сега - през май, по време на ретроградието на Меркурий е имало среща и след това - след предстоящата ще има догодина, когато Венера е ретро напролет. Двата предстоящи съпада са в огнени знаци - тригонират  :)

Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #251 -: Юли 14, 2016, 03:36:58 pm »
Предстои съвпад на Меркурий и Венера. Предвид това, че са близо до Слънцето и често се срещат - разглеждате ли срещите им като цикли или по-скоро, като събитие? Преди този съвпад сега - през май, по време на ретроградието на Меркурий е имало среща и след това - след предстоящата ще има догодина, когато Венера е ретро напролет. Двата предстоящи съпада са в огнени знаци - тригонират  :)

Прекалено са ми бързи - то всяка година трябва да се гледат ... стигат ми тежкарите.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #252 -: Юли 14, 2016, 03:48:53 pm »
Даже по-често :)

И аз гледам основно къде се сливат и какво аспектират в натала. При мен в Лъв и в края на 5 дом звучи добре - нали предстоят почивки  :) Обаче квадратират Уран в 8 дом и това ми напряга мислите  ;D  този квадрат към тях дали ще се усеща само за момента или за целия им цикъл  :017:
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #253 -: Юли 14, 2016, 03:51:41 pm »
Даже по-често :)

И аз гледам основно къде се сливат и какво аспектират в натала. При мен в Лъв и в края на 5 дом звучи добре - нали предстоят почивки  :) Обаче квадратират Уран в 8 дом и това ми напряга мислите  ;D  този квадрат към тях дали ще се усеща само за момента или за целия им цикъл  :017:

колкото по-често, толкова по-нетрайно.

Отивай си на почивката и не го мисли :)

Началото на Лъв - значи при мен е в края на 1 дом .....

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #254 -: Юли 14, 2016, 03:55:54 pm »
:) на 05:45:24 в Лъв

 :29:  Обичам случки в огнените знаци, приповдига ми се духа  :012:

Много интересен период при мен беше ретроградната Венера - миналото лято и с изследователско нетърпение очаквам следващия, който ще е пак в огнен знак, че и малко вода ще има :) При мен тогава в 1 дом :) Има време, но аз довечера ще й направя фазите  ;D
Над силата е само умението да я владеем!