Автор Тема: Венера  (Прочетена 164925 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #615 -: Ноември 23, 2019, 09:05:58 pm »
Satin,
Не мога да дам мнение за Лъвската Венера, но определено моите страсти са много дълбоки.
Ако говорим за сексуалност или женственост: лично аз обичам много силно, ревнувам силно и съм много страстна. Обаче не позволявам да ме докосват (освен много близките ми хора), не обичам, някак си ми е неестествено.
Определено ако не намеря обща тема на разговор-край, този човек за мен не е интересен.
Много зависи от аспектите, а моята Венера е в съвпад с Луна във Водолей.
Не мога да се държа изкуствено и арогантно и да театралнича или да драматизирам...
. Много съм съгласна с теб ,за нещата , който казваш.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Венера
« Отговор #616 -: Ноември 25, 2019, 05:59:14 am »
Венера е хладна и влажна,нощна и женска планета.
Знак водолей е мъжки,въздушен,топъл,фиксиран,слабогласен,човешки.


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #617 -: Ноември 25, 2019, 08:28:58 pm »
Венера е топла и влажна, Луната е хладна и влажна.
При Венера преобладава влагата, при Водолей преобладава топлината, мъжкото, активния принцип. Венера във Водолей е Сатурнова.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #618 -: Декември 01, 2019, 09:00:21 pm »
Колкото повече “мъжко влияние” има върху планета, толкова се изменят основните й харектеристики в тази посока-сухо и горещо, и обратно. Но все пак тя винаги си носи нейното основно влияние, просто придобива..нюанси-чрез знака, чрез аспекти, чрез положение спрямо слънцето (източните са мъжки, нали така) и т.н.
« Последна редакция: Декември 02, 2019, 10:49:37 am от Papy »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Венера
« Отговор #619 -: Декември 01, 2019, 09:17:49 pm »
Накрая ще се съглася за моята студена водолейска Венера, както написа един съфорумец в лично съобщение до мен -
Цитат
Ти си дръпната, превзета и надута...
Останалото ще го спестя... ;D
Какво да се прави, че просто не си падам по частни онлайн запознанства, въпреки 12-домната ми Венера, която е в сектил с Уран ::), Сатурн и квадрат с Марс.

Във форума съм за астрологията, а не, за да създавам приятелства. Всичките ми дистанционни такива са ударили на як остър камък, затова и ги избягвам през последните години. Имам си Нептун на К11 и гледам да подбирам вече кой допускам до себе си.
« Последна редакция: Декември 01, 2019, 09:22:54 pm от romantica »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #620 -: Декември 01, 2019, 09:51:41 pm »
Вече попитах веднъж,някой ще ми отговори ли,как ще тълкувате Венера е Дева в 0 градуса,дали ще има нещо от Лъв.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Венера
« Отговор #621 -: Декември 02, 2019, 10:07:01 pm »
А, как се тълкува Венера в Козирог, в 12-ти дом?
« Последна редакция: Декември 02, 2019, 10:14:12 pm от Хриспа »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #622 -: Декември 03, 2019, 05:06:11 pm »
Венера се тълкува чрез принципа хармонизиране, свързване, привличане. Защо/как ще ги прави тези неща в знака, в който е поставена и в кои сфери, според дома. Хриспа и adelina , за да се тълкува Венера и всяка друга планета, по начин, който да отразява верността на нейното изражение в живота ви е необходимо да се разгледа индивидуалната карта. В противен случай всяко друго тълкуване няма да ви приляга.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Венера
« Отговор #623 -: Декември 04, 2019, 08:37:46 pm »
Комуто се работи в болница, но на този етап е само желание, хората са го измислили - 'Откраднат живот'(за утеха).
Като те потърси на лична съфорумец по презумпция НЯМА лоши намерения.
ПП. Правил съм и аз подобни заповеднически обръщения, но уточнявам източника си: '....и стига си писал по тия форуми, ей, глупак' Ъпсурт

Ти гледай себе си и не се занимавай с моята работа - кога, къде и какво ще работя. Без да ме познаваш изобщо е супер грозно да пишеш подобни твърдения!

Аз не мога да заповядам на никого и не съм го правила! А що се отнася за източника съм запазила благоприличие и конфиденциалност за разлика от теб, която ме блокира по неясни за мен причини...
« Последна редакция: Декември 04, 2019, 09:01:21 pm от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Венера
« Отговор #624 -: Декември 05, 2019, 12:07:33 pm »
Хайде транзити си вижте, там Марс, Меркурий какво квадратира.. И споко🎶

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Венера
« Отговор #625 -: Декември 05, 2019, 12:25:09 pm »
При мен Венера в риби, изгорена мисля, водолейско Слънце. В риби е добре поставена уж, но по дом не е. В 10 дом.
Като аспекти :квадрат Нептун, тригон Юпитер, секстил Сатурн.
Оф, бедната аз😁🦈🐋като една рибешка Венера да изпъшкам, та да стане ясно за какво иде реч. Понякога съм дребна цаца, мренка, шаран голям, но и акула ставам. Рибни венери и други познавам, гола-вода общо взето 🤓

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Венера
« Отговор #626 -: Декември 05, 2019, 01:10:56 pm »
Ти отвори кутията на Пандора. Цитира ме, личното го направи обществено. От Мухата направи Слон.
Да, като девиза на профила ми, можеше да го преведа на български, но казал/измислил го е поне официално Върджил/Virgil. За мен е голям праз пак, но ако желаеш да докараме нещата до дипломатически скандал?   

А някъде да видя да съм написала името ти и че цитатът е твой под това -
Цитат
Ти си дръпната, превзета и надута...

Та, ти дори не знаеш името на този, когото цитираш, жалко! Чети го ти Вергилий, имаш нужда!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #627 -: Декември 05, 2019, 04:38:43 pm »
При мен Венера в риби, изгорена мисля, водолейско Слънце. В риби е добре поставена уж, но по дом не е. В 10 дом.
Като аспекти :квадрат Нептун, тригон Юпитер, секстил Сатурн.
Оф, бедната аз😁🦈🐋като една рибешка Венера да изпъшкам, та да стане ясно за какво иде реч. Понякога съм дребна цаца, мренка, шаран голям, но и акула ставам. Рибни венери и други познавам, гола-вода общо взето 🤓

Венера в Риби е добре поставена в тригон с диспозитора си(Юпитер в Скорпион или Рак е ?), в 10-ти дом е силно поставена, но не е в секта. Не е  гола вода Венера тук, Слънцето е слабо есенциално . :)
Вечерница е, това е добре. На колко градуса от Слънце ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Венера
« Отговор #628 -: Декември 05, 2019, 06:16:43 pm »
Венера в Риби е добре поставена в тригон с диспозитора си(Юпитер в Скорпион или Рак е ?), в 10-ти дом е силно поставена, но не е в секта. Не е  гола вода Венера тук, Слънцето е слабо есенциално . :)
Вечерница е, това е добре. На колко градуса от Слънце ?
Рени,Юпитер е в скорпион,Слънце в 26*водолей,Венера 1*риби.
Не била зле в 10 дом?!Нали е дом на Сатурн :017:
Свекърва ми е с рибешка Венера също ,квадрат Юпитер(тронов),нищо венерино няма в нея...с никой не се хармонизира,нито привлече,ни любов,ни пари. ???
« Последна редакция: Декември 05, 2019, 06:22:21 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Венера
« Отговор #629 -: Декември 05, 2019, 06:21:49 pm »
Не съм чувала за свекърва с нещо венерино или човешко в нея  :012: Баби Яги-те са авиаторки  със метли по Сатурн -независимо от хороскопа  ;D