Автор Тема: Венера  (Прочетена 165065 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Венера
« Отговор #660 -: Януари 15, 2020, 07:01:03 pm »
Венера в риби от 13.01.2020 г.

И най-новата палитра на Худа бюти - Ретрограден Меркурий  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Венера
« Отговор #661 -: Януари 15, 2020, 08:34:14 pm »
Романтике, помислих ,че се шегуваш и ти си направила картинката ,та я пуснах с гугъл търсене.., а то се оказа истина  :)  [Къде ми е любимата иконка със широка усмивка ,тази малка усмивка  :)  не е за мен ,аз съм с по-голямата смееща се усмивка ]. Цветовете от палитрата са кръстени тематично -има Супернова ,Меркурий, Везни ,Небула е жесток цвят и дори има вертекс  :)   
« Последна редакция: Януари 15, 2020, 08:37:01 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #662 -: Март 18, 2020, 05:01:05 pm »
Нали помните 2012г. земетресението в Перник.Венера тогава е ретроградна в близнаци,където е и Плутон от картата на БГ.Тази година май месец ,ТЯ ще стане ретроградна в същата точка.
В картата на Левин,в близнаци са освен Плутон,Венера,марс и възел.Венера е у4 дом.
Далеч съм от мисълта,че ще има същото събитие,но ако картата на Левин е вярна,ще има нещо ,все пак възврат на Венера ,и застава стационарна в 21*.
« Последна редакция: Март 18, 2020, 05:16:15 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #663 -: Март 18, 2020, 05:48:14 pm »
След 8 г Венера ще е SR   в 19 * Близнаци, след още 8 г в 17 * Близнаци-цикъл. Астролозите наблюдават кога  ще се появи "новата " Венера и ако закъснее в определн период дни, същите като преди 8 г, тогава вече не е добре. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #664 -: Март 18, 2020, 08:15:01 pm »
Нали помните 2012г. земетресението в Перник.Венера тогава е ретроградна в близнаци,където е и Плутон от картата на БГ.Тази година май месец ,ТЯ ще стане ретроградна в същата точка.
Венера не прави земетресения, заедно с Плутон прави големите пари. Уран и Плутон клатят земята, в картата на България от Николай Радев Уран и Сатурн са управители на 4д. Гледа се също Луната, като естествен у-л на 4д. в неговата карта е на 22º Козирог, където се случи цикъл Сатурн/Плутон. Проследяват се затъмненията- слънчеви и лунни, дали и какви аспекти правят с планети от хороскопа на България, напрегнати аспекти от страна на Сатурн, Уран и Плутон. На 21 май 2012 има СЗ, което попада на К8 в картата на България, земетресението се случва 24ч по-късно, тр Сатурн квадратира Луната от картата на бг,

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #665 -: Март 27, 2020, 09:55:04 am »
Предстои тригон Венера Юпитер утре. 😉

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #666 -: Март 27, 2020, 11:37:24 am »
Предстои тригон Венера Юпитер утре. 😉

Честито на печелившите, на които солар, лунар им  започва с този  растящ тригон, колкото и неефективни да са по натал двете планети в рождената карта. Марс , Плутон, Луна активират тази фаза от цикъла им. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Венера
« Отговор #667 -: Март 27, 2020, 12:03:22 pm »
Предстои тригон Венера Юпитер утре. 😉

и с Плутон. Луната и тя се присъединява към компанията. Венера обаче се намира на мидпойнтите Сатурн/Нептун и Марс/Нептун, може би е по-добре да не слагаме голямата кошница. Щото може и да настъпим бананова кора  ;D
« Последна редакция: Март 27, 2020, 12:26:50 pm от starinthenightsky »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Венера
« Отговор #668 -: Март 27, 2020, 12:33:27 pm »
Имам слънце риби 22 секстил с юпитер в 10-ти на 26 телец, гледах го този тригон ама... ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #669 -: Март 27, 2020, 01:53:15 pm »
Имам слънце риби 22 секстил с юпитер в 10-ти на 26 телец, гледах го този тригон ама... ::)

По-добре да разгледаш тази фаза от цикъла на Венера-Юпитер кои домове ангажира, защото при теб Юпитер работи добре, силно. Поне делата по тези сфери, ако не друго ще се случват леко. Макар Юпитер да не е еценциално силен в периода, е източен, което позволява "износването" на онова, което е започнато в началото на цикъла или онова, скоето/които си се борила неуспешно при квадратурата им от февруари, да се случи по-лесно, да усетиш материален комфорт или да не се притесняваш за такъв, но не под формата на "ударих от тотото". Венера стои прекрасно на вечерното небе-на трон, западна, максимално отдалечена от Слънцето, не е наранена от малефици... Това че, тригонът е в земни знаци, позволява неговото практично изражение, но и реалистична преценка, да се спазват моралните граници. Но, въпреки ситуацията, социализацията по двете планети не може да се заприщи, просто може да я търсиш под друга форма.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Венера
« Отговор #670 -: Март 27, 2020, 02:10:39 pm »
Юпитер е върху Слънцето ми в 9д, Венера - в 12., оптимистична съм))
//имам роман, дълго го чаках, сега остава да си го напиша:Д

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Венера
« Отговор #671 -: Март 27, 2020, 08:09:50 pm »
Юпитер е върху Слънцето ми в 9д, Венера - в 12., оптимистична съм))
//имам роман, дълго го чаках, сега остава да си го напиша:Д

И аз тъй, ей сега пускам миялната и отивам на среща по компютъра :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #672 -: Март 28, 2020, 09:04:20 am »
В натала имам Венера в риби тригон Юпитер в скорпион-4*орбис.
Вчера беше много силен ден във финансово отношение.
Забелязвам се,че напоследък се интересувам и говоря за пари,което никога не е било.
Вероятно Прогресивна Венера в телец съвпад Сатурн (в натала са в секстил),Меркурий у1,у2,у5 също направи ингрес в телец съвсем скоро.Сатурн ми е в 3*.Та всичко това си казва думата.Очаквам с нетърпение новолунието в 3*телец,което ще активира цялата купчинка там и ще ми задейства тао квадрата.Дойде и това време.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Венера
« Отговор #673 -: Март 28, 2020, 09:28:08 am »
Това само потвърждава, че важно условие  е да има такъв рожден обмен, който да се "отзове" на този транзит.
Аз поднесох, но се оправиха нещата. Това не ми носи дивиденти, но и разходи не ми носи. Венера в Телец е ъглова, в седми дом в месечния ми солар.
« Последна редакция: Март 28, 2020, 09:31:40 am от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Венера
« Отговор #674 -: Март 28, 2020, 09:41:42 am »
Най -после и аз отчитам престрашшил се, да ме потърси за услуга, та днес, ще изкарам първата си наистина малка ,но все пак  сума от 8 март насам .Хората бяха в ступор ,все отлагаха отлагаха за после епидемията ,че не е за разправяне ...Много се зарадвах, за да се прекърши този всеобщ карък, хората просто попретръпват и продължават напред.. В крайна сметка от чнг баница имах монета -бактериална ,но пара. И аз се интересувам от пари и няма как щом ми трябват, а ги нямам  ;D Чета и искам да стана като този У. Ган  ;) Но как -математикага ми куца, всичко ми куца почти в тази сфера, освен чудесен нюх. Чак пък чудусен.... ::) :D