Автор Тема: Венера  (Прочетена 168680 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Венера
« Отговор #915 -: Януари 27, 2023, 08:39:35 pm »
Не знам за какво говориш,но бих пробвала,само да не са сурови.Хлебарки-никога.Дано не излезе мода да ядат светулки,за да светят през нощта от вътре в чалготеките.Или за да не настъпим в тъмното сияещите лайна до храстите.
« Последна редакция: Януари 27, 2023, 08:42:45 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Венера
« Отговор #916 -: Януари 27, 2023, 08:53:50 pm »
 :D
Одавна незнаем какво всъщност ядем.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Венера
« Отговор #917 -: Февруари 20, 2023, 04:48:22 pm »
Венера направи ингрес в знак Овен,и хоп-голям обир в София.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #918 -: Февруари 20, 2023, 05:25:18 pm »
Венера направи ингрес в знак Овен,и хоп-голям обир в София.
днес е Новолунието, заедно с Нептун, Юпитер и Венера в 12-ти дом , а обирът не е голям – откраднал е чантичката с пари на крупието, не е опразнил сейфа
Построих карта за времето, когато се е случило, малко след 5ч сутринта е подаден сигнал, невидимата Луната У7 съвпада със Сатурн У1 на К2, крупието и крадеца май са действали заедно; Слънце, Нептун и Венера във 2-ри дом, като Венера все още е в Риби

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #919 -: Февруари 20, 2023, 06:26:16 pm »
Сафо, как Венера представлява обирите по естествена сигнификация или пък има  отношение в сезонната карта към дома със същите ? Миналата година имаше ли обир при ингреса й в Овен, къде е тук спецификата ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Венера
« Отговор #920 -: Февруари 20, 2023, 08:39:44 pm »
Рени,в картата на новолунието с координати за София,Венера е упр.на 2ри и 7ми домове и е в последни градуси на риби в аспект с Плутон упр.на 8ми дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #921 -: Февруари 20, 2023, 08:43:06 pm »
Сафо, морално поставена планета може ли да върши неморални дейности ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Венера
« Отговор #922 -: Февруари 20, 2023, 08:49:19 pm »
Сафо, морално поставена планета може ли да върши неморални дейности ? ;)
хаха,Рени,мисля да.Колко да е морална в дневна карта нощна планета над хоризонта и скрита в 12 дом в аспект с неморалния Плутон? ;)
Моята Венера в риби дали е достатъчно морална?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #923 -: Февруари 20, 2023, 09:02:29 pm »
Сафо, крадецът си  е крадец, и през нощта, и през деня, просто работи в различни условия, които или го подкрепят или не. Венера през деня винаги ще работи в несвойствени за нея условия, това ще я уморява и може да я озлоби, но няма да й отнеми морала, ако го носи / във Везни, Риби, Телец/.
Не знам  дали ти е достатъчен като количество морала по твоята Венера, но да, Венера в Риби го носи като същност, есенция.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Венера
« Отговор #924 -: Февруари 21, 2023, 12:02:18 pm »
Рени, Венера направи ингрес в овен, когато прочетох за дребния грабеж, а в картата на Новолунието, тя е упр. на 2 и 7ми домове.
Но, ще се съглася с теб, защото имаш повече знания👍
Интересно, каква ли е картата на Робин Худ.
« Последна редакция: Февруари 21, 2023, 12:09:56 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #925 -: Февруари 21, 2023, 12:09:43 pm »
Сафо, защо да се съгласяваш  с мен ?! ::)

Всички ли, които са прочели, разбрали за това събитие, са били като теб възмутени, ангажирани ? Нали, за всички Венера е ингресирала в Овен, аз не съм впечатлена ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Венера
« Отговор #926 -: Февруари 21, 2023, 12:12:15 pm »
Венера не е крадец, това разчетох.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #927 -: Февруари 21, 2023, 12:15:46 pm »
Венера по естествена сигнификация не е крадец, но ако е управител на дома, който представлява кражба, обир- да.
« Последна редакция: Февруари 21, 2023, 12:39:32 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Венера
« Отговор #928 -: Март 08, 2023, 07:17:37 pm »
Днес ми се случи нещо почти сюрреалистично. Ще прозвучи лековато, но за мен е странно.
Знам, че е празник, но не е било преди. Всички мъже от сградата/етажа, където работя вкупом и наговорени дойдоха в офиса ми с букет цветя. Беше "много мило", ама наистина. Ние от найси години работим на една територия, но рядко дори се поздравяваме, аз съм си суратеста, имената им не знам, рядко и за малко се заседявам по пушални.
Ще набедя Венера заради секстила към натална. Може би трябва да отбележа ингресния Сатурн, все пак съм със силно сатурнясала Венера и Сатурн в 7, а и дет се казва от една сатурнова опозиция ще стане да се разминаваме. У7 разхожда тригон с Юпитер.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #929 -: Март 08, 2023, 07:50:48 pm »
Люба, погледни през прозореца си и виж колко силно блести Венера, кой е до нея ?
Тъкмо споделих, на друго подобно място, вчерашните ми наблюдения- Марс е между Луна и Венера, браво на мъжете ! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“