Автор Тема: Венера  (Прочетена 170557 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #150 -: Ноември 29, 2014, 08:08:10 pm »
Не съм казала,че се очертават два брака,а че са възможни.
Чети за Сатурн и Плутон.
Аз не се занимавам с астропсихология и не давам съвети за поведението на никой.Но ако искаш болезнената ревност и обсебия си избий от главата,това че си с асц Скр и Плутон в 1Д не означава,че си длъжна да се държиш така.Плутон и Скр могат много други неща,които са далеч от това да късат нервите на партньора за нищо.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Венера
« Отговор #151 -: Ноември 29, 2014, 08:11:47 pm »
Аз съм си такава. Така ми идва от вътре. Едва ли е от АЦ. Дори мисля,че съм повече Рак, отколкото с скорпионови качества. Раците са си обсебващи, наивни същества.
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 08:13:21 pm от plutonian93 »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #152 -: Ноември 29, 2014, 08:14:27 pm »
Аз съм си такава. Така ми идва от вътре. Едва ли е от АЦ.
Еволюцията на Плутон е атомен реактор,тотален самоконтрол и волеви контрол,а не унищожителни,примитивни вулканични изригвания,които помитат всичко изградено.Не е моя работа ще градиш или рушиш.Не ти гледах Слънцето,но и то е в 8Д.Което е хубаво в някои отношения.  ;)
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 08:16:18 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Венера
« Отговор #153 -: Ноември 29, 2014, 08:16:17 pm »
За контрола и разрушението си права...тези качества са доста изявени при мен. Руша и чупя наред всичко по пътя ми, когато съм ядосана и бясна...Трудно се овладявам, много съм емоционална.

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #154 -: Ноември 29, 2014, 08:16:56 pm »
Какви са показателите в женска карта за възможен брак с чужденец? Знам,че Венера в 9 дом в Стрелец дава такъв брак, НО има ли и други показатели? Бих искала да разбера дали в моята карта се дава възможен такъв брак или по-скоро не? Другия ми въпрос е, дали имам показатели за живеене в чужбина и дали бих била по-щастлива там отколкото в родната си страна? http://prikachi.com/images/799/7708799V.gif

ооо, ама тя венерка си има аспекти и към Нептун/Уран :), освен Плутон и Сатурн :) - то не стига, че си обсебваща, ами си държиш и на свободата, пък е се самозалъгваш добре :) - ясно е защо чакаш принца от приказките - ами късмет - за теб може и да се намери някъде такъв :)

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Венера
« Отговор #155 -: Ноември 29, 2014, 08:18:40 pm »
Исках да кажа,че си държа на емоционалната свобода...никой да не ми навлиза в моя вътрешен свят. А във връзките си съм моногамна и съм способна да обичам до край човека до мен, стига да ми е верен. За това стабилния брак е мноого важен за мен. Скоро четох ,че квадратурата между сатурн и венера забавя брака до 28-29тата година...сигурно е така.

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #156 -: Ноември 29, 2014, 08:23:48 pm »
Исках да кажа,че си държа на емоционалната свобода...никой да не ми навлиза в моя вътрешен свят. А във връзките си съм моногамна и съм способна да обичам до край човека до мен, стига да ми е верен.

Добре де, ти прочете ли в книгите какво означават всички тези аспекти на Венера? Дракониада толкова добре ти обясни това, което е в картата. Замисли се, порови, прочети, помисли, после пак прочети и пак помисли и тогава вече може да питаш.

Няма карта, която да гарантира каквото и да е - тя е само предпоставка. Моята крещи отвсякъде за съпруг чужденец, ама аз нито съм омъжена, нито пък е чужденец. И то не за друго, а защото ги имам всичките твои аспекти на Венера. И ако искаш някой, не може постоянно да повтаряш "аз съм си такава" - драки каза - иска се трансформация.

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Венера
« Отговор #157 -: Ноември 29, 2014, 08:25:38 pm »
Значи информацията в картата е грешна? Тогава спирам толкова сляпо да вярвам на всичко,което пише в картата.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #158 -: Ноември 29, 2014, 08:27:34 pm »
Исках да кажа,че си държа на емоционалната свобода...никой да не ми навлиза в моя вътрешен свят. А във връзките си съм моногамна и съм способна да обичам до край човека до мен, стига да ми е верен. За това стабилния брак е мноого важен за мен. Скоро четох ,че квадратурата между сатурн и венера забавя брака до 28-29тата година...сигурно е така.
Къде е това "до край"?  :012:
То голямо забавяне ще е на този така наложителен брак!  :D :D


Хораааааа,способна съм да изтрещя,когато 20 годишните започнат да мислят за бракове с цялата сериозност на провинциални моми от малцинствата!  :D :D :D Хващат ме лудите.И ми идва да им тегля по една дълга.
Но в този хороскоп има едно много интересно нещо.Плутон опоз на У7,Слънце в 8Д.Добре,че на Слънцето напрегнатият аспект му е от Юпитер(само).
 Със Сатурн в 4Д,за да изградиш стабилност първо  в себе си,а след това в жилището си,което ще наричаш ваш дом ,смятам за разумно,че първо трябва да мине Сатурновият възврат и бракът след него.
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 08:29:48 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #159 -: Ноември 29, 2014, 08:27:46 pm »
Значи информацията в картата е грешна? Тогава спирам толкова сляпо да вярвам на всичко,което пише в картата.

не, не е грешна, но картата предполага, а ти разполагаш. Картата е като карти за игра, които държиш в ръцете си - както си ги изиграеш, така ще бъде. Ама пък що да не спреш - то така е по-лесно, отколкото да се напънеш да разбереш кое как и защо :)

 

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #160 -: Ноември 29, 2014, 08:28:36 pm »
Значи информацията в картата е грешна? Тогава спирам толкова сляпо да вярвам на всичко,което пише в картата.
Защо да е грешна информацията в картата ти?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Венера
« Отговор #161 -: Ноември 29, 2014, 08:31:45 pm »
До край означава до смърт, очевидно.  Какво му е на слънцето в 8 дом?!

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #162 -: Ноември 29, 2014, 08:44:55 pm »
До край означава до смърт, очевидно.  Какво му е на слънцето в 8 дом?!

весело му е :) - секс на екс :) - а пък и венерка в телец :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера
« Отговор #163 -: Ноември 29, 2014, 09:18:35 pm »
весело му е :) - секс на екс :) - а пък и венерка в телец :)
Това беше добро!


 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Венера
« Отговор #164 -: Ноември 29, 2014, 09:47:35 pm »
Венерата ми е Телешка. Ето карта http://prikachi.com/images/799/7708799V.gif Ревността и нуждата да обсебвам партньора си се отнасят с пълна сила за мен. Понякога се усещам,че не трябва да е така, но за мен истинска любов без обсебване не съществува или поне не е толкова силна колкото трябва да е поне в моите представи... За мен любовта трябва да е много страстна,обсебваща и да има малко драма от време на време в отношенията...Един утешаващ секс след бурен скандал би ме възбудил както никога  :012:
имала ли си някакви лишения или ограничения в детството - липса на един от родителите или недостиг на внимание и любов от родителите ?
според мен картата ти не "крещи" за живот в чужбина. по скоро нещо ще те "дърпа" към родината и семейните корени.