Автор Тема: Новолуние на 20.02.23г.в знак риби.  (Прочетена 8431 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 20.02.23г.в знак риби.
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2023, 10:23:09 am »
При мен в 12 дом.

Няколко часа след това новолуние изживях истински ужас -
заседнах сама в тесен асансьор между 2 етажа.

PS. Когато майка ми е отивала към родината зала да ме ражда  е била заседнала в асансьор, както аз днес.
Лунацията е отключила транзита на Сатурн, който попада точно над Венера У3, У8 в 12д.

Спомни си пролетта на 1993г имала ли си инцидент, свързан с придвижването, опасна ситуация на пътя?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Новолуние на 20.02.23г.в знак риби.
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2023, 02:53:09 pm »
Романтика, а в 8 дом на критичните ситуации случва ли се нещо интересно?

Не, но тово новолуние е в съвпад с У8,3 в 12 дом и в тригон с Плутон в 8 дом.
Взех някои важни неща за оборудване на чанта за спешна помощ.

През последните дни ми се случват някакви тотално откачени неща.
Вчера един индиец за малко да връхлети върху мен с колелото си, караше като луд. Разминах се с него може би на няма и ръка разстояние.
Реших да си правя палачинки за вечеря и поради невнимание, бързина и умора сложих горещия тиган на масата без подложка - изгорих покривката, съсипах и покритието на масата.
Една жена падна пред мен, а на друга ѝ прилоша - помагах.
И за капак супер клюкарско разбрах, и ми показаха, че една от колежките се е снимала чисто гола и се е публикувала в сайт за платен кекс без да крие име, и лице ;D Искат да я отстранят, но в крайна сметка личния живот на другите не ни засяга, въпреки уронването на престижа и доброто име на институцията.

Лунацията е отключила транзита на Сатурн, който попада точно над Венера У3, У8 в 12д.
Спомни си пролетта на 1993г имала ли си инцидент, свързан с придвижването, опасна ситуация на пътя?

Точно за това време не мога да се сетя нищо конкретно. Била съм на 6 г.
30.08.1993 г. съм получила първия си международен паспорт и виза за чужбина. Имам кофти спомен от пътуването, което е било през м. септември с.г. - ужили ме оса в автобуса за първи път. А и престоят там не го свързвам с приятни неща, имам кофти спомен.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Новолуние на 20.02.23г.в знак риби.
« Отговор #17 -: Март 02, 2023, 02:52:10 pm »
При мен лунацията попада в 10-ти дом, близо до К11.
Съвпад с нат. Меркурий в Риби в 11, У1,У2 и У5, съвпад с Венера в 10-ти дом във Водолей У6, вмъкнат Телец 12-ти дом, секстил към Уран в 7-ми дом, У10.
Вчера получихме повишение със сто лева на заплатите - индексиране, заради инфлацията. Не го очаквах.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Новолуние на 20.02.23г.в знак риби.
« Отговор #18 -: Март 02, 2023, 03:03:51 pm »
При мен лунацията попада в 10-ти дом, близо до К11.
Съвпад с нат. Меркурий в Риби в 11, У1,У2 и У5, съвпад с Венера в 10-ти дом във Водолей У6, вмъкнат Телец 12-ти дом, секстил към Уран в 7-ми дом, У10.
Вчера получихме повишение със сто лева на заплатите - индексиране, заради инфлацията. Не го очаквах.
Честито Фортунадес!Цикъл Сатурн/Меркурий,който стартира в 29*на водолей мисля активира наталният ти съвпад Венера/Луна?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Новолуние на 20.02.23г.в знак риби.
« Отговор #19 -: Март 02, 2023, 03:51:55 pm »
При мен лунацията попада в 10-ти дом, близо до К11.
Съвпад с нат. Меркурий в Риби в 11, У1,У2 и У5, съвпад с Венера в 10-ти дом във Водолей У6, вмъкнат Телец 12-ти дом, секстил към Уран в 7-ми дом, У10.
Вчера получихме повишение със сто лева на заплатите - индексиране, заради инфлацията. Не го очаквах.
Честито Фортунадес!Цикъл Сатурн/Меркурий,който стартира в 29*на водолей мисля активира наталният ти съвпад Венера/Луна?

Здравей, Сафо, много ти благодаря.
Да, Венерата ми е на 27* във Водолей, а Луната на почти 23*.
Има ли повечко информация, какво да очакваме от този цикъл, писано ли е някъде във форума?
Напоследък нямам много време да влизам, че нали работя и по моя проект.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Новолуние на 20.02.23г.в знак риби.
« Отговор #20 -: Март 02, 2023, 06:07:59 pm »
За всеки е различно.Сатурн ,минавайки през водолей нали активира точки/планети,започва цикъл с Луната ти,след това с Венера ,а това са лични планети в ъглов дом,ще има развитие напред във времето.Върни назад  ,какво се е случило при предишният му транзит през водолей и след това до сега,по сигнификации и управления на Венера и Луна.
« Последна редакция: Март 03, 2023, 06:38:00 am от Сафо »