Автор Тема: 25.05.2013 - Частично лунно затъмнение в стрелец  (Прочетена 38205 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: 25.05.2013 - Частично лунно затъмнение в стрелец
« Отговор #30 -: Май 28, 2013, 10:48:14 pm »
Първото каквото ми направи впечатление в картата ти е дефицита на стихията огън ,като нито Слънце,нито Марс и Юпитер запълват липсата,което означава че тук има ниска самооценка и неувереност в себе си

правилно :) но все някога на тоя АС му идва времето, или "ако някога е текло, пак ще тече" ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 25.05.2013 - Частично лунно затъмнение в стрелец
« Отговор #31 -: Май 28, 2013, 11:02:04 pm »
Първото каквото ми направи впечатление в картата ти е дефицита на стихията огън ,като нито Слънце,нито Марс и Юпитер запълват липсата,което означава че тук има ниска самооценка и неувереност в себе си

правилно :) но все някога на тоя АС му идва времето, или "ако някога е текло, пак ще тече" ;D

Защо все някога ?!? :o :o
Това е твоето прозорче към света -ти така го виждаш и той така те вижда ,чрез него успяваш или ще успееш да изразиш Слънцето си ,предполагам че си винаги чаровно усмихната (не натрапчиво) ,въпреки Слънце в Козирог и Луна в Рак. :)
Ха,сега видях че имаш йод с връх Марс -супер.Какво се случи когато Юпитер беше там -в личен план ,ако прецениш да споделиш ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: 25.05.2013 - Частично лунно затъмнение в стрелец
« Отговор #32 -: Юни 02, 2013, 03:17:09 pm »
http://astra.la/forum/Smileys/default/grin.gif
Ха,сега видях че имаш йод с връх Марс -супер.Какво се случи когато Юпитер беше там -в личен план ,ако прецениш да споделиш ?

няма проблем да споделя, най-малкото защото нищо не се е случило ;D
що толкова му се впечатлявате на тоя йод, не разбирам, освен ако не засягаме лошата му страна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 25.05.2013 - Частично лунно затъмнение в стрелец
« Отговор #33 -: Юни 02, 2013, 03:23:12 pm »
http://astra.la/forum/Smileys/default/grin.gif
Ха,сега видях че имаш йод с връх Марс -супер.Какво се случи когато Юпитер беше там -в личен план ,ако прецениш да споделиш ?

няма проблем да споделя, най-малкото защото нищо не се е случило ;D
що толкова му се впечатлявате на тоя йод, не разбирам, освен ако не засягаме лошата му страна

Благодаря и това е отговор . :)
Аз лично се впечатлих защото участва Марс ,"слабост" ми е .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: 25.05.2013 - Частично лунно затъмнение в стрелец
« Отговор #34 -: Октомври 12, 2023, 04:29:51 pm »
Стана ми интересно от коя година следите лунациите тук във форума.Тази е била в съвпад с к7 при мен.Разделих се окончателно с важен за мен човек по онова време.Първи срещи с астролози,психолози ....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13542
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: 25.05.2013 - Частично лунно затъмнение в стрелец
« Отговор #35 -: Октомври 17, 2023, 05:42:54 pm »
Стана ми интересно от коя година следите лунациите тук във форума.Тази е била в съвпад с к7 при мен.Разделих се окончателно с важен за мен човек по онова време.Първи срещи с астролози,психолози ....
от самото начало се следят, само че разхвърляни из форума, по-късно по моя/наша молба рару обособи раздел само за лунациите и прехвърли тези, които бяха пуснати в отделни теми.
 Това затъмнение при мен попадаше в края на 3д. в тригон с Луната ми и секстил Слънце, след броени дни, когато тр. Юпитер кацна на мидпойнт Уран/Юпитер получих от майка неочаквано голяма сума пари, за да отида на дипломирането на голямата дъщеря в Мадрид, в този период съм закупила билет за пътуване и напълних голям сак с поръчки на дъщерята - козметика, дрехи, българска храна (лакомства, както тя ги нарича) :)