Автор Тема: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г - Лунно затъмнение  (Прочетена 19031 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Жената,която правеше на ремонта на моя апартамент , отказа да работи повече с мен, взе големите пари за важните неща и накрая когато останаха дребни неща избяга. Така, че имаше си събитие по тази лунация. Общо взето всички проекти , по които работих се провалиха. Въпреки това , имам голямо чувтство на облекчение ...  имах чувството , че хората и нещата, с които работих не бяха моето нещо и се радвам , че приключиха , за да започна отначало ...
« Последна редакция: Май 18, 2023, 06:11:27 pm от greg07 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г - Лунно затъмнение
« Отговор #76 -: Декември 15, 2023, 11:14:53 pm »
На К9, почти в съвпад със Сатурн в 8 дом У12. Стана така, че тази вечер, докато тренирах във фитнес залата, за да не настъпя един телефон, се спънах, паднах и си ударих главата в един уред и малко след това ми прилоша и съм припаднал за момент. Само че след удара, отидох до тоалетната да пия вода и чак след като се върнах в залата тогава седнах на един уред и ми е прилошало за момент. Момчето, което е било наблизо, се е обадило на 112 и чаках линейката повече от половин час, докато дойде. През това време, докато чаках се съвзех и даже успях да си довърша тренировката. В линейката ми измериха кръвното и беше нормално. Опитаха се да ми направят кардиограма, но и двата пъти не можаха да свържат уреда както трябва, а докторът каза, че на кардиограмата показвало някакви изменения, които според него показвали инфаркт на миокарда. Обаче аз нямах никакви болки, нито пък някакви други признаци за подобно нещо, дори и челото не ме болеше, където се ударих. Докторът настоя все пак да ме пратят в болница и естествено ме закараха в хирургиите, където миналата година умориха майка ми. Там също ми измериха кръвното и беше нормално и кардиограмата беше напълно нормална. Искаха за известно време да остана в болницата, за да ми правят изследвания, но отказах, понеже съм сигурен, че ако остана в тая болница, ще се случи пак нещо като случилото с майка ми и ще ме уморят за нула време. Освен това в спешния кабинет пак беше пълно най-вече със стажанти, които за мен не са никакви лекари все още. След като си тръгнах, се опитах да звъня на джипито, обаче явно тя вече е запразнила и утре ще се опитам да се свържа пак,  за да и разкажа евентуално ако тя прецени, да отида на преглед и за всеки случай да ме прати на кардиолог. В момента съм добре и не ми се вярва да съм получил инфаркт, но все пак, мисля да си направя някакъв преглед в скоро време. По-скоро ми е голям проблем системното недоспиване, което възникна, след като майка ми си отиде и никакви лекарства не ми помогнаха за това.
.
В крайна сметка, диагнозата за проблеми със сърцето се оказа напълно невярна. Ходих при личния лекар, както и на кардиолог и ми правиха изследвания и всичко беше напълно нормално. За съжаление обаче проблемът с недоспиването в така си и остана.
Съжалявам, че чак след толкова време давам обратна връзка, но все се каня да вляза и все не намирам време или забравям!