Автор Тема: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г - Лунно затъмнение  (Прочетена 19010 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
И дори го облякоха нелепо. Не знам кой измисли тази гейска пижама. Обаче... Ей тази жена е Жената. Няма такъв натал.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Отбих се да питам според вас коронацията случайно ли е избрана почти по време на затъмнението?

В тази институция няма нищо случайно.  И Кралски астролог не е имагинерна длъжност, която ние тук сектантски си подмятаме. Впрочем Св. Георги е патрон на Англия, но те масово го отбелязват на 23/4 по другия календар.
Прадядо на краля по бащина линия е крал на Гърция. Видях две огромни православни икони в абатството ,разположени на ключово място , както ортодоксални песнопения , а едната благославяща фея след коронацията беше от гръцки високопоставен свещенник. При рептилска институция с многовековни традиции няма случайни дати или гейско облекло./ погледнах на запис абатството,за да видя къде е разположен нашия майстор Васко Василев..,а не друго./ Люба тури картата на булчето, да видим , какво имаш предвид?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Понеже проследих церемонията с интерес. (добих този странен навик още от кралските сватби)... та Чарлз по мое мнение хич не беше в час. Разбира се, притеснението си е там, но той все пак е доооста подготвен. А на няколко пъти мислех, че ще припадне. Не можеше да си стане от трона, да хване жезлите, които му подават и други подобни странни моменти. Майка му на неговите години беше машина, да не кажа до преди няколко години. Православните свещеници и песнопения също ме изненадаха, но ги свързах с баща му.
Картата на Камила

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Луната и Венера са над 3*  от Сириус и мисля не се брои, но съвпадът им в 12 дом с диспозитор тронова Луна ми звучи, като- любовницата Венера, която успя да стане Луна.  ;D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Ребеко, ще ме извиняваш, ама този люляков сатен ми е всичко друго, но не и величествен. Пред него Кейти беше като древноримска богиня.
Иначе булката изглежда добре, роклята е шик. Тя от омъжена с две деца кака, плюта и отричана, вчера я короноваха. Един хиронов възврат чака, но дочака. Дет се казва за идеалната Катрин не се знае дали ще дойде този ден.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Хермелините и одеждите са част от всяка церемония по коронация, лилавото изглежда съвременна "свежа" интерпретация на пурпурното.

Коронацията на Елизабет я има цветна в тубата, пускам линк с повече снимки - колко млади са и кралицата и придворните й дами, всичките с тиари.
Интересно, че Кейт, както и Софи заради забраната за носене на тиари от останалите участници и гости в церемонията, беше с някакво подобие на тиара, и носеше перлените обеци на Даяна. Като се замисля Камила на сватбената снимка с Чарлз също носеше някакви златни класове - подобие на тиара на главата. Всичко е символ в тази церемония.

https://debati.bg/16-lyubopitni-fakta-za-koronatsiata-na-elizabet-ii/

Освен това Арчи, синът на Хари и Мегън Маркъл, е имал рожден ден в деня на коронацията и баща му е пропуснал гощавката, за да хване самолета и да приспи сина си.

Астрологично явно троновата Луна, макар и в 12 дом, в съвпад с Венера У4+11, се оказват благоприятни с над половин век ефект, имам предвид от запознанството на двойката до коронацията, която де факто явно е пречката (от гледна точка на Елизабет 2) в началото за узаконяване на връзката.
« Последна редакция: Май 08, 2023, 10:19:17 am от terrarossa »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2097
Аз се кефя на това фото😂
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
И двамата ми са супер неприятни вампири.
А тая Камила не знам какъв пример за обществото дава, освен че любовниците рано или късно успяват :-[


Да си видим и нашия смотан цар, все едно той е ходил да засажда горите в Рила, че да са негови - https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/14365455

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Неприятно е, че Венера, вечерна, женска планета е срещу Луната, което е повод, да се засегнат възможно най-голям брой субекти от събитие/-я породени от затъмнението, съответно и с по-голям интензитет ще се проявите по връзката Луна- Венера. Би трябвало да се усети още при влизането на Луна в Стрелец.
Рени, защо Венера (близнаци) е срещу Луната(скорпион). Няма аспект между тях, не се виждат.


Сафо, Венера е близо до Слънцето, а Луната е максимално отдалечена от него. Добре е женските планети да са близо една до друга. Днес наблюдавай небето, когато залезе Слънцето, къде е Венера и къде е Луна, така най-добре ще се ориентираш.
Рени,това по-принцип ли,или при Лунно затъмнение?Майка е със съвпад Луна/Венера .Има особеност при сестрите и-доведена и осиновена.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Сафо, със засилена специфика при затъмнения. При Слънчевото затъмнение от 20.04. Юпитер беше особено близо до Слънцето и неговите теми тепърва ще ангажират обществото във времето напред и всеки път, когато е активиран градуса му, ще има събитие, но със завишен интензитет.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Рени,благодаря!

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
И двамата ми са супер неприятни вампири.
А тая Камила не знам какъв пример за обществото дава, освен че любовниците рано или късно успяват :-[


Да си видим и нашия смотан цар, все едно той е ходил да засажда горите в Рила, че да са негови - https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/14365455

Романтика, на първо четене си абсолютно права.
Спомних си защо Елизабет 2 не коронясва Филип и той си остава принц, заради афери, изневери. А и още Хенри 8 се жени за любовницата си Ан Болин, после я обезглавява, на всичкото отгоре за да се разведе с Катерина Арагон преди това, основава Англиканската църква. Какво ли щеше да се случи, ако принц Артър, братът на Хенри 8, не беше починал или поне не толкова млад?
Дали Чарлз и неговата Камила щяха да са щастливи, ако се бяха оженили през 1981 и Даяна Спенсър присъстваше като гост? Скука в пресата без никакви изневери?
Няма как да знаем.

На фона на интимните връзки на английските крале, последният ирански шах с неговите три брака изглежда като старомоден романтик.

До тук две кралици с тронова Луна.

Във форума също има дами с почтена луна, следя.


« Последна редакция: Май 11, 2023, 07:11:58 am от terrarossa »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г
« Отговор #57 -: Май 11, 2023, 08:08:26 am »
При мен пълнолунието попада в 6ти нат.дом-работа по канализация,водопровод ,боядисване. ;D
да отчета по скорпионски-пръсках с отрова плевели,заради които нямам достъп до края на двора.Среща с всякакви пълзящи ,скачащи и претичващи гадини,новите домашни любимци-миризливки. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г
« Отговор #58 -: Май 11, 2023, 01:07:15 pm »
При мен Пълнолунието е в 3д върху Марс и Нептун, в секстил с АС и Плутон и квадрат Сатурн , подновявам си личните документи и ще имам кратък път по този повод.
Та както съм отбелязала, ЛЗ от 3д. квадрати Сатурн У5, У6 в самия край на 5д. съвпад с К6 – дъщерята Скорпион днес върна кучето, което по Коледа купи за внука, а аз от снощи го оплаквам , ще се поболея от мъка  :(
Покрай кучето преминах януари по-леко през ковида, че като нямаше кой да го изкара през деня и събирах сили да изляза навън, внука покрай кучето се отпусна да говори и излезе от собствения си свят, а сега няма куче.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Е как може,кучето да не е плюшена играчка!Горкото.Акрукс, накарай я ,заради детето ...