Автор Тема: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г - Лунно затъмнение  (Прочетена 17745 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Скорпионско пълнолуние на 5 май в 14/15* на знак скорпион.
Луната и Марс са взаимна рецепция по управление,като и двете планети са в знаци на падение.Емоционално-напрегнати отношения,Луната е между малефици ,на асц в картата с координати за София ,упр.на 9ти дом.
Венера и ретрограден Меркурий са също във взаимна рецепция по управление.
Венера е секстил с Юпитер.Слънцето на к7 ,упр.на 10 дом-твърде вероятно е да има договор/сделка,съюз,коалиция,правителство.
« Последна редакция: Април 27, 2023, 11:53:44 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г
« Отговор #1 -: Април 27, 2023, 06:46:04 am »
При мен пълнолунието попада в 6ти нат.дом-работа по канализация,водопровод ,боядисване. ;D
« Последна редакция: Април 27, 2023, 11:54:58 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г
« Отговор #2 -: Април 27, 2023, 11:49:11 am »
Това Пълнолуние е Лунно Затъмнение и е добре да се напише в заглавието на темата!
 Настоящето Лунно Затъмнение затваря пролетния коридор на затъмненията. На 6 май е коронацията на Чарлз III , който е със Слънце в Скорпион и Луна в Телец. По време на коронацията транзитен СЛВ съвпада с наталния му СЛВ , където му е наталната Луна. ЛЗ при него попада в 4д в квадрат с Плутон У5 в 1д. Ще има емоционално напрежение, свързано с децата, конкретно големия син
https://www.astro.com/astro-databank/Charles_III,_King_of_the_United_Kingdom



При мен Пълнолунието е в 3д върху Марс и Нептун, в секстил с АС и Плутон и квадрат Сатурн , подновявам си личните документи и ще имам кратък път по този повод.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Написах го в заглавието на темата!
Благодаря Акрукс!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Привет,
При мен е в 6 дом, на 5* от нар.Плутон. Здравословните ми проблеми да очаквам ли да се влошат или като мине, ще се регулират?
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Привет,
При мен е в 6 дом, на 5* от нар.Плутон. Здравословните ми проблеми да очаквам ли да се влошат или като мине, ще се регулират?
При теб лунното затъмнение в 6д заформя Тау-квадрат с Луната У3 в 10д. и с Марс У12 в 12д. , връх на това Тау е Луната, а Марс управлява 12ти дом, както и заключен знак Скорпион в 6д, наред с Плутон. Може би ще има осветляване на темите по 6-ти/12-ти дом, скрити здравословни проблеми свързани с репродукцията, което ще е добре – правилно поставена диагноза предполага правилно лечение, а оттам и излекуване. 

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
При мен е в 5- ти дом, в съвпад със СВ и тригон към натална Луна.
Няколко дни по- късно имам прогресивно пълнолуние .
Засега нищо интересно.
« Последна редакция: Април 29, 2023, 02:33:50 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
На К5, съвпад нат. Плутон У5, тригон Марс, секстил Сатурн и кунконс Юпитер. Дори нямам предположения.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Скорпионско пълнолуние на 5 май в 14/15* на знак скорпион.
Луната и Марс са взаимна рецепция по управление,като и двете планети са в знаци на падение.Емоционално-напрегнати отношения,Луната е между малефици ,на асц в картата с координати за София ,упр.на 9ти дом.
Венера и ретрограден Меркурий са също във взаимна рецепция по управление.
Венера е секстил с Юпитер.Слънцето на к7 ,упр.на 10 дом-твърде вероятно е да има договор/сделка,съюз,коалиция,правителство.
По 9ти дом,освен чужденци,посолства,философия,религия,далечни пътешествия е и съдебната система,главен прокурор.Марс е кацнал на куспида-нос страх.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
При мен попада в 6ти натален дом,  но съвпад с К7 и квадрат Слънце,  в 11соларен. В опозиция на прогресивен Марс. Тази година профекцията ми е в първи дом . А от 23.03 съм подпериод Луна/Слънце. СЗ на 20.04 е точен съвпад с ИЦ соларно в 12ти натален и дир. Юпитер, който вече премнина в следващия знак.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
При мен е на върха на 6 ти дом. Прави квадратура към Слънцето управител 3ти в 9 ти ... дано да започна нова работа... не ми се стои вкъщи  :'(

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
При мен в 8 дом. В съвпад с нат. Плутон/У9, тригон с Меркурий/У4,7, опозиция Марс/У2 и тригон към АС.

Енергията ми върви основно по 9 дом. Имам да прочета огромен обем информация. Очаквам и няколко учебника да пристигнат от чужбина.
Преди малко разбрах, че моя приятелка е родила днес второ детенце, на 45+ г., по естествен път и ще отида да я видя.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Хм, при мен в 11 д, в съвпад с Венера.
Имам нужда от красота по различен начин (да възприемам, да творя).
По принцип не нося злато (идеята на среброто е, че е достъпно, в много различни/артистични варианти и най-важното може да се сменя по-често, а и смятам, че като цвят ми подхожда повече).
През уикенда си извадих и сложих наличното, може би това "увлечение" ще трае седмица-две, ще видим.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Слънцето на к7 ,упр.на 10 дом-твърде вероятно е да има договор/сделка,съюз,коалиция,правителство.
с Уран на К7 няма как да се случи стабилно партньорство/правителство

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Слънцето на к7 ,упр.на 10 дом-твърде вероятно е да има договор/сделка,съюз,коалиция,правителство.
с Уран на К7 няма как да се случи стабилно партньорство/правителство
не съм написала Стабилно, а, че има възможност за....