Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239268 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1125 -: Август 28, 2018, 05:01:15 pm »
Въпросът не е такъв, но проблемът идва от нещо/някой в дома, и докато няма промяна там, не можеш да очакваш и другаде

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1126 -: Август 28, 2018, 07:35:03 pm »
Привет на всички! От около 8 години пробвам различни методи на лечение на мой здравословен проблем. Нямам никакъв напредък. От миналата седмица започнах отново да посещавам психолог. Вече имам три сесии. Към момента се влошавам, всеки път повече от предходния. Въпросът ми е дали психотерапиите, които провеждам ще са успешни за мен? Луната е в разходящ секстил с У6, който е ретрограден, значи ли това че този метод на лечение не е подходящ вече?
ретроградността на У6 показва връщане към старо състояние, в случая здравословно
Луната е извършила хармоничен аспект с У6, но опозиция със Слънце У12 в 12д- твоята психика, което показва, че не ти влияят добре беседите с психолога
в този случай не го посещавай, ако си толкова зле се консултирай с психиатър, който е лекар, учил е 6г обща медицина и после още толкова специализация, а не 4г психология в ПУ  :)

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1127 -: Август 29, 2018, 08:43:26 am »
Мили дами, благодаря Ви за отделеното време! :58:

Въпросът не е такъв, но проблемът идва от нещо/някой в дома, и докато няма промяна там, не можеш да очакваш и другаде
Да, има проблем у дома и това е болестта на мама. Това е "подарък" от последния съвпад на Плутон с Луната ми.
ретроградността на У6 показва връщане към старо състояние, в случая здравословно
Луната е извършила хармоничен аспект с У6, но опозиция със Слънце У12 в 12д- твоята психика, което показва, че не ти влияят добре беседите с психолога
в този случай не го посещавай, ако си толкова зле се консултирай с психиатър, който е лекар, учил е 6г обща медицина и после още толкова специализация, а не 4г психология в ПУ  :)
Akruks съгласна съм с това, което си написала! Може би ще се наложи да се откажа и защото финансово съм фалирала вече. Ще дам обратна връзка!
 

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1128 -: Септември 14, 2018, 12:41:33 pm »
Ех, Ирко.
Съжалявам много.  :'(
прегръщам те и те разбирам.
Майка ми в такива случаи казва, че и там имат нужда от животинки.
Сега е един щастлив и свободен дзвер.

РАДОСТ, благодаря ти за думите! И аз се опитвам да си мисля такива неща, дано наистина е така. Но неговата загуба пак ме върна към мъката по всички загубени животни. Дано скоро се отърся от това, защото много ме депресира.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1129 -: Септември 19, 2018, 05:16:02 pm »
Здравейте!Много съм притеснена и ще се надявам много някой да ми каже нещо по хорара!Става въпрос за мой много близък човек(качвам картата му),човека има проблем с очите-усложнена катаракта на едното око и начален стадий на другото!Лекарите нямат свободна дата за операция поне в близките два месеца!Как ще се развият нещата?Ще успеем ли да намерим лекар и ще бъде ли всичко успешно :'( :'( Благодаря на всеки предварително!
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1130 -: Септември 20, 2018, 10:24:52 am »
Корея за 2012 е хорара

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1131 -: Септември 20, 2018, 11:42:45 am »
Здравейте!Много съм притеснена и ще се надявам много някой да ми каже нещо по хорара!Става въпрос за мой много близък човек(качвам картата му),човека има проблем с очите-усложнена катаракта на едното око и начален стадий на другото!Лекарите нямат свободна дата за операция поне в близките два месеца!Как ще се развият нещата?Ще успеем ли да намерим лекар и ще бъде ли всичко успешно?
"картата му"- в смисъл, че той задава въпроса? Защото, ако ти пита за него, трябва  да  пише  тозичовек какъв ти.е, за да се уточни точния сигнификатор. Ако той задава въпроса- Да, ще намери скоро кой да го оперира успешно.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1132 -: Септември 20, 2018, 05:41:38 pm »
"картата му"- в смисъл, че той задава въпроса? Защото, ако ти пита за него, трябва  да  пише  тозичовек какъв ти.е, за да се уточни точния сигнификатор. Ако той задава въпроса- Да, ще намери скоро кой да го оперира успешно. Akruks, благодаря! Баща ми е! Дано не стане много късно, половин година го мотаят.  :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1133 -: Септември 20, 2018, 11:09:28 pm »
. Akruks, благодаря! Баща ми е! Дано не стане много късно, половин година го мотаят.  :58:

щом ти е баща е по 4-ти дом, Луната У3 в негов 9д - лекар специалист, ще се намери, но до операция може да не се стигне скоро, негов У1 Венера предстои да стане ретро преди да извърши съвпад с Юпитер У8

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1134 -: Септември 21, 2018, 11:10:41 am »
щом ти е баща е по 4-ти дом, Луната У3 в негов 9д - лекар специалист, ще се намери, но до операция може да не се стигне скоро, негов У1 Венера предстои да стане ретро преди да извърши съвпад с Юпитер У akruks, благодаря! Засега са споменали за края на ноември, но много ми се иска да е по рано....  :58:дотогава много време 🤨
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1135 -: Септември 21, 2018, 04:38:24 pm »
През телефона така се получава... Благодаря за отговора !
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1136 -: Октомври 04, 2018, 10:20:00 am »
Здравейте, приятеля ми си уредил козметични процедури за премахване на разни образувания по врата и лицето  за 5 октомври-Венера тръгва ретро, не опитах да го разубеждавам, защото не вярва на астрологията, пък и много отдавна чака реда си. И една приятелка му казала, че при луна в Лъв, нямало страшно. А и нямам  много време да го разубеждавам до утре. Моля ви погледнете - Дали ще са успешни процедурите му !?
Благодаря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1137 -: Октомври 04, 2018, 12:29:31 pm »
Здравейте, приятеля ми си уредил козметични процедури за премахване на разни образувания по врата и лицето  за 5 октомври-Венера тръгва ретро, не опитах да го разубеждавам, защото не вярва на астрологията, пък и много отдавна чака реда си. И една приятелка му казала, че при луна в Лъв, нямало страшно. А и нямам  много време да го разубеждавам до утре. Моля ви погледнете - Дали ще са успешни процедурите му !?
Благодаря
Луната сходяща опозиция Марс,сходящ квадрат Венера и Юпитер.Мисля,че няма да е доволен от резултата.Ако го гледам по 11 ят ти дом, приятел,неговият 8 се управлява от Марс.Ако го разглеждам по 7 дом, като партньор, стрелец е на к8.Така че и в двата случая отговорът ми е Не.Все пак за лицето и врата Луната не е добре да бъде в овен и телец.Но,ако прави хубав аспект към неговото натално слънце от лъв,не се тревожи.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1138 -: Октомври 04, 2018, 01:10:49 pm »
Благодаря, Сафо,
Луната прави "хубав" квадрат с наталното му Слънце  ??? Навярно ще си мн. права. Ще разберем скоро, и ще пиша

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1139 -: Октомври 05, 2018, 01:51:47 pm »
Здравейте, приятеля ми си уредил козметични процедури за премахване на разни образувания по врата и лицето  за 5 октомври-Венера тръгва ретро, не опитах да го разубеждавам, защото не вярва на астрологията, пък и много отдавна чака реда си. И една приятелка му казала, че при луна в Лъв, нямало страшно. А и нямам  много време да го разубеждавам до утре. Моля ви погледнете - Дали ще са успешни процедурите му !?
Благодаря
Представен от Венера У1, У6 за него, която е ретроградна от днес и няма да достигне до съвпад с Юпитер У8 в Скорпион, което ме навежда на мисълта, че може да не извърши процедурите сега, да се е вслушал в съвета ти. Лъуната също е с последен аспект с Юпитер У8- квадрат, което показва същото, а ако ги извърши все пак, няма да е доволен от крайния резултат.