Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239504 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1215 -: Януари 04, 2019, 12:04:51 pm »
Здравейте,
Смятам да стартирам ин витро опит. Ще бъде ли успешен?
Нямам здравословни проблеми, но годините са ми в повече.
Благодаря за мненията ви предварително
Този въпрос не е за тук, има тема за подобни въпроси, където се поставя натал с прогресия и дирекция, а също и солар
http://astra.la/forum/index.php?topic=575.0

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1216 -: Януари 10, 2019, 06:27:52 pm »
Това е от миналата година, а същ.така датата е 14, но въпроса е зададен днес -10ти ,ако е за 14 ти става събитийна карта. И аз бъркам годините  :012:

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1217 -: Януари 13, 2019, 06:08:44 pm »
Извинявам се предварително, че пак пускам хорар, но съм притеснена.
Има проблеми с очите(ретини по специално). Предстои ми преглед утре.Преди 3 месеца говореха за операция,оставиха ме за наблюдение..И ми е много,много притеснено.
Въпросът ми е : Всичко ще мине ли добре утре?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1218 -: Януари 13, 2019, 07:42:50 pm »
Извинявам се предварително, че пак пускам хорар, но съм притеснена.
Има проблеми с очите(ретини по специално). Предстои ми преглед утре.Преди 3 месеца говореха за операция,оставиха ме за наблюдение..И ми е много,много притеснено.
Въпросът ми е : Всичко ще мине ли добре утре?
Според мен докторът е добър,представен е от Сатурн.Ти си представена от Слънце в 6 дом,сходящ квадрат Уран,мисля,няма да се стигне до операция на този етап.Луната у12 дом сх.квадрат Слънце.Няма да си доволна предполагам.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1219 -: Януари 13, 2019, 08:10:54 pm »
 :58:Сърдечно благодаря!Лекарката ми е много млада..и е Козирог(представена от Сатурн).Ще дам ОВ.Дано всичко мине добре!
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1220 -: Януари 14, 2019, 11:04:23 am »
Извинявам се предварително, че пак пускам хорар, но съм притеснена.
Има проблеми с очите(ретини по специално). Предстои ми преглед утре.Преди 3 месеца говореха за операция,оставиха ме за наблюдение..И ми е много,много притеснено.
Въпросът ми е : Всичко ще мине ли добре утре?
Всичко не, Слънцето у1 в сходящ квадрат с Уран У8 в 10д, а Луната У12 (12д показва крайния резултат на въпроси по 9д, по който са лекарите специалисти, какъвто е твоят случай) е в сходящ квадрат с твоя У1 в 6д, и с последен аспект съвпад с Уран У8 в 10д- може да избегнеш операцията в нейния класически вариант, но лечението да включва някаква иновация, да има все някаква интервенция, резултат на нещо ново в науката, в тази област.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1221 -: Януари 23, 2019, 12:49:30 pm »
Има ли опасност от нови паник атаки при мен.?
От 1 година съм на терапия с антидепресанти.Проведох лечение с психиатър и психолог по когнитивно поведенческа терапия.Днес разговарях с психиатъра и той ми спира лекарствата.Аз си мисля,че вече съм добре и май няма нужда от посещение при психолога,но той ми каза,че ако не отида за още сеанси при психолога е възможно пак да се върна при него за хапчета ???
И задавам въпрос:Има ли опасност от поява на нови симптоми на паник атаки и трябва ли да направя още сеанса при психолога?

Sania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1222 -: Януари 26, 2019, 10:41:25 pm »
Здравейте от 3 месеца имам сериозен здравословен проблем, който много ме притеснява.
Въпросът ми е "ще се излекувам ли от колита без операция?" данните за хорара са 26 януари 2019 21:50 София. Ако някой има възможност моля ви напишете какво мислите. 
« Последна редакция: Януари 26, 2019, 10:52:47 pm от Sania »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1223 -: Януари 29, 2019, 11:10:43 am »
Здравейте от 3 месеца имам сериозен здравословен проблем, който много ме притеснява.
Въпросът ми е "ще се излекувам ли от колита без операция?" данните за хорара са 26 януари 2019 21:50 София. Ако някой има възможност моля ви напишете какво мислите.
Мисля, че е психосоматично и в тази насока да бъде лечението. Ще оздравееш, споко!

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1224 -: Януари 29, 2019, 01:20:50 pm »
Извинявам се предварително, че пак пускам хорар, но съм притеснена.
Има проблеми с очите(ретини по специално). Предстои ми преглед утре.Преди 3 месеца говореха за операция,оставиха ме за наблюдение..И ми е много,много притеснено.
Въпросът ми е : Всичко ще мине ли добре утре?
Според мен ще се наложи някаква интервенция/операция

Sania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1225 -: Януари 30, 2019, 12:33:09 am »
Мисля, че е психосоматично и в тази насока да бъде лечението. Ще оздравееш, споко!

Много благодаря, дано да стане скоро. Ще върна ОВ.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1226 -: Януари 30, 2019, 09:21:34 am »
Здравейте от 3 месеца имам сериозен здравословен проблем, който много ме притеснява.
Въпросът ми е "ще се излекувам ли от колита без операция?" данните за хорара са 26 януари 2019 21:50 София. Ако някой има възможност моля ви напишете какво мислите.

Аз не съм толкова оптимистична, но дано да греша
Сигурно вече знаеш, но има два основни метода за диагностика на проблема по един категоричен начин, единият е малко по-рисков

Sania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1227 -: Януари 30, 2019, 02:08:52 pm »
Аз не съм толкова оптимистична, но дано да греша
Сигурно вече знаеш, но има два основни метода за диагностика на проблема по един категоричен начин, единият е малко по-рисков
Напиши ми моля те как тълкуваш картата, разбира се ако имаш време и желание. Ще бъда много благодарна.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1228 -: Февруари 05, 2019, 10:29:29 pm »
Болката в корема ми индикатор за нещо сериозно ли е?(по-различна е от всички други, които съм имала и от 2 дена постепенно се увеличава)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1229 -: Февруари 05, 2019, 11:21:24 pm »
Болката в корема ми индикатор за нещо сериозно ли е?(по-различна е от всички други, които съм имала и от 2 дена постепенно се увеличава)
иди на гинеколог за по-сигурно