Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037786 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4695 -: Януари 13, 2016, 02:44:59 pm »
Нали 3 дни преди това всичко е било точно, а сега се съмняваш?
  В крайна сметка ходи ли тогава до банката? А другият??
Ако никой друг не ги е взел, като си направиш със задна дата една ревизия на разходите- служебни и лични, парите трябва да излизат.

- да, УЖ беше точно - преди празниците изравних касата - поне така си мислех - сега вече не знам какво да мисля - обясних защо
- не, не ходих в банката, защото разходът отпадна
- трудно е с ревизията - декември ми беше много разходен в личен план - доктори, изследвания, терапии, подаръци, пътувания, и какво ли не още, комбинирано с факта, че закъснялата заплата не стига. Преди да попитам опитах да я направя и понеже не мога да разбера къде са "пропаднали", си позволих да пусна въпроса тук.

Както и да е - благодаря ви за помощта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4696 -: Януари 13, 2016, 04:34:10 pm »
-  декември ми беше много разходен в личен план - доктори, изследвания, терапии, подаръци, пътувания, и какво ли не още, комбинирано с факта, че закъснялата заплата не стига. Преди да попитам опитах да я направя и понеже не мога да разбера къде са "пропаднали", си позволих да пусна въпроса тук.
Ами както писах, според правилата за намиране на изгубено, последният съвпад на Луната показва предмета в кои ръце е бил- в случая ти последно си държала парите-Луната У12 е извършила съвпад със Слънцето У1, У2 в 6д., най-вероятно си ги похарчила за здраве.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4697 -: Януари 14, 2016, 09:15:57 am »
Ами както писах, според правилата за намиране на изгубено, последният съвпад на Луната показва предмета в кои ръце е бил- в случая ти последно си държала парите-Луната У12 е извършила съвпад със Слънцето У1, У2 в 6д., най-вероятно си ги похарчила за здраве.

да, аз затова пуснах и хорара - много ме притеснява, че започвам да забравям. Не е толкова за парите - да съм жива и здрава, ще изкарам нови, но паметта .... уж се стараех да съм внимателна, да записвам .... и пак нещо съм пропуснала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4698 -: Януари 14, 2016, 11:41:00 am »
да, аз затова пуснах и хорара - много ме притеснява, че започвам да забравям. Не е толкова за парите - да съм жива и здрава, ще изкарам нови, но паметта .... уж се стараех да съм внимателна, да записвам .... и пак нещо съм пропуснала.
Спокойно, нищо и няма на паметта- била си емоционално пренапрегната, случва се на всеки  :)  Най ме е яд в такива случаи, че като си опресня паметта и парите излизат на сметката, а не в портмонето- похарчила съм ги и бързо съм забравила за какво  :012:

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4699 -: Януари 16, 2016, 12:05:21 pm »
Здравейте отново,

бих искала да попитам нещо относно сина ми- провеждаме едно по-дълго хомеопати4но каляване,та се 4удя дали ще е успешно ;)

Други насоки трябва ли да дам,относно него примерно? Благодаря предварително,ако някой го погледне ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4700 -: Януари 16, 2016, 12:26:05 pm »
Здравейте отново,

бих искала да попитам нещо относно сина ми- провеждаме едно по-дълго хомеопатично каляване,та се чудя дали ще е успешно

Други насоки трябва ли да дам,относно него примерно?
Този син първо дете ли е или второ?

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4701 -: Януари 16, 2016, 01:10:53 pm »


Първо  :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4702 -: Януари 16, 2016, 02:19:02 pm »

Първо
В този случай сина ти е представен от Слънцето У1 в негов 6д и Луната У12 за него ще извърши квадрат с ретро Меркурий У10 (лечението, което е продължително) и последен неин аспект е квадрат със Слънцето - крайният резултат няма да е задоволителен.

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4703 -: Януари 16, 2016, 05:34:52 pm »

Благодаря ти,4е погледна!!!

Знаех си аз,4е и с тоя хомеопат няма да налу4каме,ами пак ще бършем сополи цяла година  :57:

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4704 -: Януари 16, 2016, 05:38:28 pm »
п.с. Анещо да попитам още,понеже спомена ретроградника Меркурий(квадрат с ретро Меркурий)  - по-скоро за периода му ли имаш предвид? Понеже сме на контролен преглед на 25.01.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4705 -: Януари 16, 2016, 07:26:11 pm »
п.с. Анещо да попитам още,понеже спомена ретроградника Меркурий(квадрат с ретро Меркурий)  - по-скоро за периода му ли имаш предвид? Понеже сме на контролен преглед на 25.01.
Споменатото за Меркурий, че ще се проточи хомеопатичното лечение е свързано с това, че управлява 10-ти дом, който показва лечението и забавянето е от ретроградието, а квадратът на Луната към него показва че лечението няма да е ефективно.
« Последна редакция: Януари 17, 2016, 02:03:02 pm от akruks »

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4706 -: Януари 17, 2016, 09:45:52 am »
Благодаря ти за разяснението!

 ;)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4707 -: Януари 18, 2016, 09:11:44 am »
Загубих едни пари. Търсих на всички места, където предполагам, че могат да бъдат, но нищо.
Ще си ги намеря ли?
Ретро Мерк е в 12 дом, попаднали са някъде на скрито място, не ги виждам. На Луната й предстои тригон с Меркурий. Като да се очертава да ги намеря.
Марс в 8 дом ми е странен. Освен да ми се наложи да взема назаем.
« Последна редакция: Януари 18, 2016, 09:14:01 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4708 -: Януари 18, 2016, 09:27:58 am »
Боклук, килер, WC, влажно, тъмно място. Къде си суши мокрите дрехи след снега вчера? Като да няма да ги намериш...
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4709 -: Януари 18, 2016, 10:28:08 am »
Загубих едни пари. Търсих на всички места, където предполагам, че могат да бъдат, но нищо.
Ще си ги намеря ли?
Ретро Мерк е в 12 дом, попаднали са някъде на скрито място, не ги виждам. На Луната й предстои тригон с Меркурий. Като да се очертава да ги намеря.
Марс в 8 дом ми е странен. Освен да ми се наложи да взема назаем.
Парите ти са по Марс У2, който е в сходящ хармоничен аспект с Нептун съУ1 в 1д, така че ще си ги намериш или поне ще се сетиш какви сметки си плащала с тях. Като място за търсене- сейфове, тайници, заключени чекмеджета, вещите на съпруга, където се държат официални документи, свързани с данъци, наследство, посока югозапад.