Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037143 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5160 -: Юли 21, 2016, 12:18:03 am »
"Момче ли е бебето, с което съм бременна?" Мисля ще е от полза да уточня, че първото ми дете е момче със слънце в близнаци. В натала имам овен на к5, а на к7 телец и венера в д7 затова и бях сигурна, че второто ми дете ще е момиче, но към момента лекарите са на друго мнение обаче нещо не могат да ме убедят още ;)
  Венера в натала телец ли е или в близнаци, защото близнаци е мъжки знак?
В хорарната карта К7 и Меркурий У7 са в мъжки знаци, обаче Луната, като основен сигнификатор на въпроса е в сходяща опозиция с Мерка, последен неин аспект също е негативен- квадрат с Марс У12 на К12, може би не ти е дадено на този етап да узнаеш тайната  :)
За втората ми дъщеря ми бяха казали първоначално, че ще е момче, като ме гледаха на видеозон, после се оказа, че е момиче- случвало се пръстче на ръчичката на бебето да го вземат за фалос.  :)

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #5161 -: Юли 21, 2016, 08:49:21 am »
  Венера в натала телец ли е или в близнаци, защото близнаци е мъжки знак?
В хорарната карта К7 и Меркурий У7 са в мъжки знаци, обаче Луната, като основен сигнификатор на въпроса е в сходяща опозиция с Мерка, последен неин аспект също е негативен- квадрат с Марс У12 на К12, може би не ти е дадено на този етап да узнаеш тайната  :)
За втората ми дъщеря ми бяха казали първоначално, че ще е момче, като ме гледаха на видеозон, после се оказа, че е момиче- случвало се пръстче на ръчичката на бебето да го вземат за фалос.  :)
Благодаря ви за отговорите! акрукс, не се бях сещала да се вземе предвид, че Венера в натала всъщност е в близнаци, за мен беше достатъчно телец на К7 и Венера в Д7 та да е момиче....ама то си става малко нагласянки така, ако не е едното ще е другото  :012: За първото ми дете Марс У5 е в дева, ама си е момче....при него К3 е в лъв и има Марс в Д3 пак в лъв, тъй че може и лекарите да са прави, макар че от звездите не получавам още еднозначен отговор.  ;)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5162 -: Юли 21, 2016, 02:00:37 pm »
Ще имам ли среща с Х. при предстоящото му пътуване? Пътуването е след 20 дни. Всъщност знам, че няма да имам, дори асцендентът на картата е късен. Повече ме интересува защо. Може ли да се прецени по картата?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5163 -: Юли 21, 2016, 04:09:33 pm »
За първото ми дете Марс У5 е в дева, ама си е момче....при него К3 е в лъв и има Марс в Д3 пак в лъв, тъй че може и лекарите да са прави, макар че от звездите не получавам още еднозначен отговор.
Досега не се бях сещала да погледна от този ъгъл на нещата- в натала  на голямата дъщеря К3 в рак, Луната У3 е скорпион в 5д, малката дъщеря е скорпион с Луна Лъв, знака на 5д.  :) В моя натал и този на мъжа ми- Нептун У7 е в скорпион. Виж на мъжа си в натала как стоят нещата, но все си мисля, че лекарите са прави и второто ти е момче.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5164 -: Юли 21, 2016, 04:35:32 pm »
Ще имам ли среща с Х. при предстоящото му пътуване? Пътуването е след 20 дни. Всъщност знам, че няма да имам, дори асцендентът на картата е късен. Повече ме интересува защо. Може ли да се прецени по картата?

Или по-точно - какви са му приоритетите, къде се намира в това общуване?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5165 -: Юли 21, 2016, 05:06:39 pm »
Или по-точно - какви са му приоритетите, къде се намира в това общуване?
Представен от Марс У1, У12, У8 в скорпион на К8- какви да са му приоритетите?
Друг въпрос е, че твоите приоритети са други- Венера У1 , У8  лъв в 10д - имаш нужда да си на пиедистал в живота и в леглото, а той да се умилква в краката ти като коте, ама няма как да стане- скорпионът е импулсивен, страстен и секси, и не обича прожекторите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5166 -: Юли 21, 2016, 05:31:34 pm »
Благодаря, Акрукс. Тази карта е за конкретна дата и среща построена, която явно няма да я бъде. Може ли по същата карта да се каже дали ще имам среща с него скоро, защото с неговите представи за планиране, направо ме подлудява. Бог ми е свидетел, изтърпях много. 
Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн, а те са диспозитори на заключени знаци във вашите 3-ти домове, а Меркурий У3 за него няма аспект с Юпитер У3 за теб, та скоро среща не предстои, но Марс У1 за него е в края на твоя 1д- все пак той е заинтересован от теб повече, отколкото ти от него, така че ще търпиш.
« Последна редакция: Юли 21, 2016, 06:36:58 pm от akruks »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #5167 -: Юли 21, 2016, 11:32:15 pm »
Позволявам си да пусна един хорар по един интересен въпрос, който ме озадачи днес..

*По-късно ще хвърля светлина в/у казуса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5168 -: Юли 22, 2016, 12:16:50 am »
Позволявам си да пусна един хорар по един интересен въпрос, който ме озадачи днес..

*По-късно ще хвърля светлина в/у казуса.
Не, момичето е много обрано в приказките, изпитва затруднения в изразяването на чувствата, заради Сатурн в 3д и взаимната рецепция по заточение на Мерка У1 със Сатурн У5, може да премълчава някои неща заради Юпитер У3 в неин 12д, но не лъже.
« Последна редакция: Юли 22, 2016, 12:18:21 am от akruks »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #5169 -: Юли 22, 2016, 12:44:48 am »
Не, момичето е много обрано в приказките, изпитва затруднения в изразяването на чувствата, заради Сатурн в 3д и взаимната рецепция по заточение на Мерка У1 със Сатурн У5, може да премълчава някои неща заради Юпитер У3 в неин 12д, но не лъже.

Благодаря ти, акрукс.

*Казусът е много тежък. Момиченцето го срещнахме съвсем случайно преди няколко дни, седеше на пейката на входа ни и плачеше. Живее в много лоша среда - майка алкохоличка, която го малтретира, бащата ги е изоставил, има и брат, който живее отделно, но е наркоман. Отвсякъде е заобиколена от много лоша среда и искаме да и помогнем по някакъв начин. Момиченцето изглежда възпитано, добродушно и съзнава ясно случващото се.
Въпроса, който зададох се базираше на някои съмнения, които се появиха у мен.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5170 -: Юли 22, 2016, 09:05:49 am »
Санти, съгласна съм с тълкуването на акрукс.
Юпитер в заточение и в 12-ти й дом и Сатурн почти на куспивата на 3 дом го тълкувам като че думите ѝ отразяват точно нейните страхове и начина, по който тя вижда и чувства нещата. Това е нейната реалност и за нея е истинска. Тоест не лъже, но това не значи непременно, че нещата действително обективно са такива, каквито тя ги вижда.
Между другото, ти също си Юпитер в заточение. И ти самият не си способен на дистанцирана и обективна преценка, така че не бързай. Има още какво да се научава по казуса - осите са подвижни и скоро се сменят, Слънцето е в последен градус, на Луната ѝ предстои само квадрат с твоя косигнификатор отново след три градуса. Скоро ще е.
De omnibus dubitandum est

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #5171 -: Юли 22, 2016, 12:34:04 pm »
За малко Виа комбуста, но не е, затова ако може да погледнете. Силно изненадана съм - поисках да купя софтуер от друга държава и ми отговориха днес, че трябвало да отида до държавата да си го взема, иначе щяла съм да плащам пощенски разходи + мито... Тези в кой век живеят... Въпросът ми е: Ще ми изпратят ли софтуера по интернет?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #5172 -: Юли 22, 2016, 01:42:56 pm »
Май не :012:
De omnibus dubitandum est

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #5173 -: Юли 22, 2016, 02:03:18 pm »
И аз така мисля  :) Чакам отговор от пишман продавача, който е астролог  :)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #5174 -: Юли 22, 2016, 07:28:16 pm »
Защо, по свое желание или нещо ти попречи?
По мое желание