Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038926 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5490 -: Януари 05, 2017, 10:33:18 pm »
Много правилно, Весо! Прави това, защото ти носи радост и не прави сметки, нито мисли кой какво казал, има ли смисъл, няма ли. Винаги има смисъл! И той не е непременно в някаква реализация.
Да ти лети душата заедно с музиката е неземно щастие! Продължавай все така!  :38:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5491 -: Януари 05, 2017, 11:06:10 pm »
въздух, въздух, ама гъделичка егото
 :1rij:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5492 -: Януари 05, 2017, 11:07:06 pm »
А аз вече не се боря да бъда обслужващ персонал по форумите, вдигнах бунт срещу хороскопа си.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5493 -: Януари 06, 2017, 12:02:45 am »
Ти винаги си била кралица, какъв обслужващ персонал ?

Голямо разминаване между външно впечатление и вътрешна реалност. А аз все като слугинче се чувствам, пък ме третирали като кралска особа.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #5494 -: Януари 06, 2017, 09:02:59 am »
За това не съм и мислил. А и за да се занимава човек професионално, трябва да се започне от малък, а аз и сега не мога често да се вредя да седя по-често пред пианото, заради индийските сериали, които гледат нашите.
Не искам да правя сметки за това дали си струва или не, достатъчно хора ми говориха досега такива неща. А и по тази логика, по-добре човек да не прави нищо, а аз не мисля така.

 :08: В никакъв случай не позволявай някой да те отклонява от това, което ти доставя удоволствие и което ти е цел/желание. Не си проваляй живота. Току-виж нещата почнали да се подреждат най-накрая за теб. Досега си живял по един начин - ами хайде сега пък да опиташ друго ... ей така, от интерес, ако не друго .... и да видим, толкова ли е страшно.

Изтръпнах като прочетох Стар - мислех, че ще отстъпиш и ще се разколебаеш .... но твоя отговор ми хареса  :08:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5495 -: Януари 06, 2017, 01:06:45 pm »
След едно форумно мнение не вярвам някой да се отклони от пътя или от мисията си в живота. Усещаш ли го вътрешно като порив, като необходимост, възнамеряване, никакви външни увещания няма да те спрат.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5496 -: Януари 06, 2017, 01:56:32 pm »
Ти винаги си била кралица, какъв обслужващ персонал ? Даже и да си била в "униформа" на обслужващ персонал, все си била я с диамантени обици, колие или пръстен и под униформата с ... маркови гащи и парфюм.  :d030:

 :012: :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5497 -: Януари 06, 2017, 02:51:56 pm »
:08: В никакъв случай не позволявай някой да те отклонява от това, което ти доставя удоволствие и което ти е цел/желание. Не си проваляй живота. Току-виж нещата почнали да се подреждат най-накрая за теб. Досега си живял по един начин - ами хайде сега пък да опиташ друго ... ей така, от интерес, ако не друго .... и да видим, толкова ли е страшно.

Изтръпнах като прочетох Стар - мислех, че ще отстъпиш и ще се разколебаеш .... но твоя отговор ми хареса  :08:
Глупости, как ще се отклоня! Още от малък си мечтая да свиря, обаче тогава нямах пари и не смеех да кажа нищо на нашите заради безпаричието (а и баща ми все се оплакваше колко пари отивали за материалите за рисуване на брат ми). Не че сега имам тяхното одобрение, те гледат само от гледна точка на парите, но щом веднъж докараха пианото у нас, връщане назад няма.  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5498 -: Януари 06, 2017, 04:20:26 pm »
А аз мисля, че твърде много разсъждаваш.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5499 -: Януари 06, 2017, 04:25:26 pm »
А аз мисля, че твърде много разсъждаваш.  :012:

И търси на корена ряпата.  ;D

И аз от много мислене и обмисляне доникъде не го докарах.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #5500 -: Януари 06, 2017, 05:03:20 pm »
))
//нищо не може да се сравни с удоволствието, което носи музиката.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5501 -: Януари 08, 2017, 02:33:42 pm »
В работата няколко пъти изчезват пари на колежки. Имаме съмнения за едната жена,която чисти и реших да направя хорар.
 И то сериозни суми липсват, все става в раб.време....

Краде ли пари чистачката?


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5502 -: Януари 09, 2017, 09:05:28 pm »
Гледах го този хорар, но не знам какво да кажа. Не мисля, че чистачката краде.
Камери нямате ли, за да видите на тях какво точно се случва?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5503 -: Януари 09, 2017, 09:19:08 pm »
Точно вътре в стаичката не се вижда.. иначе тя че влиза влиза, нали чисти, но не всеки ден..и парите изчезват точно тези дни. Не знам дали е съвпадение, но къде отиват тези пари иначе  :017: а изглежда много мила...не знам, не мога да подредя пъзела..

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #5504 -: Януари 09, 2017, 10:10:24 pm »
Хъ, не ми изглежда да е чистачката, обаче твоята роля в цялата работа не изглежда ясна, а и сатурн в 7-ми не е ок за хорара.