Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040161 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5505 -: Януари 09, 2017, 10:19:03 pm »
Може би защото на мен лично не са ми изчезвали (все още), а на майка ми и още няколко колежки.

Добре де, има ли начин да ми помогне астрологията в случая? Че все пак не мога да направя 100 хорара с всевъзможни хора, докато не излезе нещо  :017: а е много неприятно, това са нагли кражби от по 50 лв всеки път..

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5506 -: Януари 09, 2017, 10:25:58 pm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5507 -: Януари 09, 2017, 10:27:22 pm »
В работата няколко пъти изчезват пари на колежки. Имаме съмнения за едната жена,която чисти и реших да направя хорар.
 И то сериозни суми липсват, все става в раб.време....

Краде ли пари чистачката?

Картата наистина е трудна за разплитане. Сатурн в 7 дом, безкурсна Луна в 12ти. Луната представя парите, за които се пита. Има вероятност крадецът да не бъде разобличен. Може да се усети и кражбите да спрат.

Меркурий в 7 дом на хорарната карта представя питащата и нейното желание да разбере кой е крадецът. Гледаме крадецът как е представен – Юпитер във Везни, който е в рецепция с Венера в Риби, последната съвпада с Кету, Марс и Нептун. Според мен пари задига жена – с мила и приятна външност или маниер на общуване. От оня тип, за които никога не бихте си помислили, че може да извърши такова нещо.

Ако подозираме чистачката, гледаме по 6 дом – обслужващ персонал от по-нисък ранг. Представена е от Марс, който е в един знак с Венера, Нептун и Кету. Венера има връзка с 12 дом и е диспозитор на Луната /парите/, има и рецепционна връзка с Юпитер – сигнификатора на крадеца. Не искам да набеждавам жената, но с най-висока степен на вероятност това може да бъде хигиенистката, освен ако във въпросната стаичка не се е завъдило необяснимо паранормално явление – по Нептун/Кету.

А парите как изчезват – от личния ви багаж, оставен в стаичката? Предполагам, че това е някакво сервисно помещение, стаичка за персонала?

Има ли вероятност друга колежа да краде и да набеждава чистачката? Търсете жена венерин тип.

Има и друг вариант – картата да е нерадикална. И ситуацията остава неясна.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5508 -: Януари 09, 2017, 10:36:00 pm »
Lilla, тази жена е точно такава- посреща те и те изпраща с най- мили думи, какви ли хубосии не ти желае и тн. Все се шегува, мила е..първата мисъл на всички беше "няма как да е тя", докато една колежка не й каза, че излиза за малко и онази междувременно се сетила да чисти кошчето докато я няма..и следобяд колежката установява, че й няма парите. Друг не е влизал, самата стая се вижда на камерите отвън.

Лошото е, че дори да сме почти убедени, че е тя, няма как да докажем самата липса на пари. Това, че е влизала се вижда на камерите, ама другото.......

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5509 -: Януари 09, 2017, 10:38:47 pm »
А какви превантивни мерки могат да бъдат предприети в случая? Все пак не може да се краде до безкрай и безнаказано, при това недоказуемо. Да се подаде сигнал до ръководството? Или да измислите някакъв номер.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5510 -: Януари 09, 2017, 10:52:25 pm »
Май почти никакви  :( ако измислим някой номер и я хванем на място....друго не знам....

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #5511 -: Януари 09, 2017, 10:53:04 pm »
А какви превантивни мерки могат да бъдат предприети в случая? Все пак не може да се краде до безкрай и безнаказано, при това недоказуемо. Да се подаде сигнал до ръководството? Или да измислите някакъв номер.

Да и 'скроят шапка' потърпевшите и да се оплачат пред управителя/директор на отдела след като я спипат.
За съвпдание не може и да става дума, освен ако някого не търси подобно съвсем преднамерено, но си разчела твърде красноречиво хорара,така че се съмнявам лично. /съмнявам се в чак толкова засукано дръзка хитрост/  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5512 -: Януари 09, 2017, 10:58:49 pm »
Стана ми любопитно /по хорара/ дали крадлата не е финансово задлъжняла или краде за спорта, за тръпката?

Шестичке, що не вземеш да я питаш коя зодия е? Ей така, във формата на мил и любезен разговор. И да видим дали има някаква свързваща нишка с намеците в хорара.
« Последна редакция: Януари 09, 2017, 11:01:25 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5513 -: Януари 09, 2017, 11:03:24 pm »
Добре, ще се опитам да разбера  :)


Ако е именно тази, не й знам личната история...но има още няколко чистачки, освен ако и те не са в някаква схема заедно..

Въпреки Сатурна и Луната в хорара, много добре си описала нещата. Все пак и той клони натам, но ще изчакам и ще направя нов по-натам. Междувременно ще мислим начини как да хванем кой е (дори да не е тя, все някой Е)...
« Последна редакция: Януари 09, 2017, 11:10:48 pm от 666 »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #5514 -: Януари 09, 2017, 11:11:45 pm »
Стана ми любопитно /по хорара/ дали крадлата не е финансово задлъжняла или краде за спорта, за тръпката?

Няма връзка м/у У1 и У8 на предполагаемата джебчийка/и, но пък У8 е в нейния втори дом... хм...

п.с Някой от счетоводството не може ли да подхвърли ЕГН-то и по построената карта да се търсят наченки за клепоманство?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #5515 -: Януари 09, 2017, 11:15:37 pm »
Лили, 6-ти дом, но не на кверента, понеже е обслужващ персонал за шефа...
Връзката с кету е интересна
Според мен е една от колежките с по-низши функции, отличаваща се с нещо, но да-не би предположил никой
И често който пръв викне "дръжте крадеца..."-нали знаете

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5516 -: Януари 09, 2017, 11:20:24 pm »
А кой е часовият управител, може ли да проверите?

За 6ти от 10ти въобще не се сетих, реших да опростя формулата – направо по първи дом да разгледам въпроса и по седми крадеца.

Другият вариант е наистина да е някой от персонала, работим сред всякакви хора. И аз за клептомания си мислех, но там повече Меркурий играе роля в комбинация с Марс, Сатурн, Нептун, Кету. Ама те и вещи задигат, а тази краде избирателно, предпочита едри банкноти.  ;D
« Последна редакция: Януари 09, 2017, 11:23:07 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5517 -: Януари 09, 2017, 11:31:31 pm »
Само чистачките имат достъп. Може да е друга,не точно тази. Само две имат ключ от стаята..освен утре да направя два поименни хорара за тях.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5518 -: Януари 09, 2017, 11:40:22 pm »
Търся подобни хорари за кражба на пари по руски форуми, нищо конкретно. Въртят, сучат, спорят, носят от десет кладенеца вода и в крайна сметка нищо не става ясно, за да го използваме за пример. Не дават и обратна връзка.

И още нещо.
Според правилата хорарната карта или картата на самото събитие /ако се знае кога/ би трябвало да има нещо общо с наталната карта на извършителя. Но имаме само евентуални заподозряни, без астрологични данни.

Цитат

Много интересно уточнение:

"Воровство - 7 дом (открытые враги) и 12 дом - тайные враги.
Если Вы не знаете, кто это сделал - то 12 дом воры."


Прочетох го и в немска книга по класическа хорарна астрология. 12 дом също има връзка с кражбите, особено когато имаме неизвестен извършител. В случая не беше питано "кой краде?", а беше заподозрян конкретен човек. Но Луна в 12 дом много красноречиво описва ситуацията.

Сега, ако трябва да се правя на Шерлок Холмс, бих предположила, че или стаичката, от която се задигат пари, е с югоизточно изложение, или крадецът ги отнася в тази посока, напр. може да живее в югоизточната част на града.  Не съм наясно с посоките в София, дано не го объркам с богаташките квартали.  :012:

Иначе много интересно се получава. Според стандартните формулировки при кражба управителят на 2 дом трябва да е наранен или да се отделя от съвпад, квадрат или опозиция с У7. В случая Луната е генерален сигнификатор на парите и на въпроса, но тия пари не са излезли от джоба на питащата. Тя е споделила, че дотук са пострадали други колежки. Чудя се по кой дом да търся джоба на колежките. По 2ри от 11ти /колективни ресурси/? Доколкото виждам, картата е построена по Региомонтанус и Венера е управител на 12 дом. Силна есенциално, в ъглов дом /не се крадат дребни левчета/, но в съвпад с Кету и Нептун, знакова квадратура със Сатурн. Да, има неяснота около въпросните пари. Квадратът със Сатурн идва от 7 дом. И това би следвало да потвърждава, че наистина се краде – има радикалност.

Ако все пак разгледаме чистачката по естествени сигнификации представена от 6 дом, нейният сигнификатор се намира заедно с Венера – У2 спрямо 11 дом /колектива/.




« Последна редакция: Януари 10, 2017, 12:36:28 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Общи хорари
« Отговор #5519 -: Януари 10, 2017, 07:26:39 am »
Въпросът е - ще получа ли до 10 дни удостоверението за курса и ще се развие ли благоприятно за мен ситуацията. Меркурий и Сатурн завряни в 12 ми дом са притеснителни и като и последният аспект на Луната ще е опозиция с Меркурий, който е вид сигнификатор на въпроса освен Луната. От друга страна Луната е в секстил с Уран и тригон с юпитер ,други сигнификатори, защото все пак е сертификат, обучение свързано с компютърни програми. Ситуацията е следната -тази пародия приключи преди 2 месеца и аз съм бясна, опитвам се да се озъптя ,да не беснея, но ми е трудно. Отправих лека заплаха в писмо въпреки, че исках да се въздържа, за да поддържам кореспонденция ,която да запазя и ползвам после,като доказателство ако се наложи. Но не издържах и след няколко часа ще атакувам по телефона .