Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038946 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #5670 -: Март 12, 2017, 12:52:16 pm »
Здравейте. Днес излезе решението по делото ми за издръжка. Таааа, недоволен съм от размера на издръжката и съм решил при всички положения да обжалвам, но все пак задавам въпроса: Ако обжалвам решението, ще има ли позитивен резултат за мен? Благодаря! :)
Ето ОВ. Бащицата пак ме изненада  :D Решил нашия да обжалва, започнал да изнудва майка ми за пари, а после аз му се обадих и след като му обясних в каква ситуация е, че с решението ми дължи доста пари за назад, на които ще се трупат и лихви и от които нямам полза да получавам след като завърша ... Стигнахме до договорка удобна и за двама ни, че аз бях подготвен да го давам на съдия - изпълнител и прокурор. Неговата адвокатка го насъскваше срещу мен да обжалва, за да си глътне хонорара, но аз с дипломатично приключих с бизнес преговорите.  :012: :012: :012: А аз се отказах да обжалвам, писна ми от простотии вече половин година продължава това. :) Весо доста точно го предвиди.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5671 -: Март 12, 2017, 02:02:47 pm »
akruks,как интерпретираш наличието на  У7 /сигнификатора на купувача/ в интерсептиран знак

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5672 -: Март 12, 2017, 02:07:49 pm »
Може ли помощ по моята карта? Не е ли странно, че Луната е в моя 2ри дом?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #5673 -: Март 12, 2017, 04:25:04 pm »
Може ли помощ по моята карта? Не е ли странно, че Луната е в моя 2ри дом?

..и в негов 8-и. Не ми е ясен въпросът. За ревност ли говорим или- пари?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5674 -: Март 12, 2017, 04:36:15 pm »
За отговорност. Пое ангажимент да направи нещо, което не направи по начина, който уговорихме, в резултат на което настана истински ужас, а той ми твърдеше, че направил всичко възможно.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #5675 -: Март 12, 2017, 05:04:39 pm »
За отговорност. Пое ангажимент да направи нещо, което не направи по начина, който уговорихме, в резултат на което настана истински ужас, а той ми твърдеше, че направил всичко възможно.
Ще се доизяснявате- допълнително, като всеки ще остане на предишната си позиция.
Хорарът е емоционален.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5676 -: Март 12, 2017, 05:47:25 pm »
По хорара на Акрукс: Отговорът е: Да, ще успееш да я продадеш.

Извън хорара: независимо от това- дали е бил или- не, на погребението на баба си, прават му на наследник не могат да бъдат накърнени, освен, ако баба му, приживе, не е предприела действия- договор за гледане и издръжка, дарение или нещо друго.
Ти имаш сестра, която е починала. Ти и наследниците на сестра ти имате по 1/2 дял. Ако тя има 2 деца, те си делят, поравно, нейния 1/2 дял.
Благодаря! Четох за това на кого какво наследство се полага, интересно- защо няма закон и задълженията да са поравно- значи аз последните 4г стоя в града, плащам квартира, за да се грижа за майка си, а те дори на свиждане не дойдоха, отделно средствата, които сме харчили с моя мъж за редовните ремонти на нейните чешми и канализация. За тези 4г , ако вършех същата работа в чужбина щеше да съм сега с 50000€ +, а не да се чудя сега с какво да ремонтирам оградата, че влизат бездомни кучета , а и не само- още първата седмица откраднаха дърва от двора и един стар котлон пред лятната кухня, който не работеше.
И апартамента, в който те живеят, баща ми навремето ги уреди да го вземат, платиха го с пари от сватбата, която баща ми им направи и големите пари дадоха неговите подчинени, от страна на мъжа на сестра ми имаше един автобус селяндури, които хвърляха стотинки.
« Последна редакция: Март 12, 2017, 09:02:01 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5677 -: Март 12, 2017, 05:53:50 pm »
akruks,как интерпретираш наличието на  У7 /сигнификатора на купувача/ в интерсептиран знак
че има затворени пари, изкарани в чужбина, понеже У1, У2 за него е Сатурн в стрелец. Този, който е проявил интерес, има панелен апартамент в квартала, в който живее омъжената му дъщеря, искал да остави апартамента на нея и да си вземе къща с двор , а нашия двор е голям, над половин дка, къщата е двуетажна

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5678 -: Март 12, 2017, 08:27:07 pm »
Ще се доизяснявате- допълнително, като всеки ще остане на предишната си позиция.
Хорарът е емоционален.

Благодаря ти, че коментира, Уран! :58: Няма как да не е емоционален хорарът - и темата ми е емоционална, и с човека ни свързват емоции... Защо предположи ревност, виждаш ли и такава в картата? Не бих се изненадала.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #5679 -: Март 12, 2017, 08:30:07 pm »
Благодаря ти, че коментира, Уран! :58: Няма как да не е емоционален хорарът - и темата ми е емоционална, и с човека ни свързват емоции... Защо предположи ревност, виждаш ли и такава в картата? Не бих се изненадала.
Хорарът прилича на любовен. Управителят на квезита е в твой 5 дом, Луната, представяща кверента- в 8 дом на квезита.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5680 -: Март 16, 2017, 06:25:07 pm »
Чух по радиото, че полицията е открила скелет на починал мъж край Браниполе и останки от раница и се запитах дали това не е брат ми.  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5681 -: Март 16, 2017, 07:25:20 pm »
Чух по радиото, че полицията е открила скелет на починал мъж край Браниполе и останки от раница и се запитах дали това не е брат ми. 
Не знам, Весо, как да го гледам този хорар, но Луната е с последен хармоничен аспект- със Слънцето, което е У12 за теб, така че ще ти се изясни въпросът, който те мъчи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5682 -: Март 16, 2017, 07:47:35 pm »
Благодаря много, акрукс!
Чудех се дали откритият труп не трябва да се разглежда по 8 дом, обаче У3 и У8 е Марс, а когато управителят е общ, значи ли, че става дума за едно и също нещо?  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5683 -: Март 16, 2017, 08:03:09 pm »
Благодаря много, акрукс!
Чудех се дали откритият труп не трябва да се разглежда по 8 дом, обаче У3 и У8 е Марс, а когато управителят е общ, значи ли, че става дума за едно и също нещо?  ???
У3 е Плутон, с когото Луната е в хармоничен аспект

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #5684 -: Март 17, 2017, 11:58:40 am »
Здравейте,
позволих си да задам уточняващ въпрос към проблема ми със смяната на квартирата.
Акрукс ми отговори на предният хорар, че синът на собственикът на апартаментът ще се откаже да си идва и ще продължим да използваме същият апартамент и няма да се местим.Това е повече от прекрасен вариант.

Въпросът, който зададох е :Ще се откаже ли собственикът да си ползва апартаментът и ще останем ли ние в него.

Доколкото аз се опитвам да си го тълкувам аз съм луната (като питаща), сегашният апартамент е меркурий и те правят един аспект, който мисля, че е куинкокс .Според мен това не е лош аспект , но не съм сигурна.Собственикът го тълкувам като партньор т.е 7 ми дом и сатурн.Между сатурн и луна няма аспект, но между сатурн и меркурий има квадрат.
Последният аспект на луната в знака скорпион е секстил , това е хубаво доколкото знам.

Моля ви за помощ, сама немога да си го разтълкувам.Ето я картата

« Последна редакция: Март 17, 2017, 01:31:45 pm от Ka16 »