Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040032 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5730 -: Март 25, 2017, 09:05:04 pm »
Как ще завърши тази вражеска история? Добре или зле за мен? И колко добре и колко зле?

Благодаря ви!
Асцендентът е в нулев градус, което значи, че ситуацията ще се измени скоро и питането ти ще се обезмисли. Последният аспект на Луната, У12 за теб, е квадрат със Сатурн У6, така че внимавай да не се вкарваш в излишни филми!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5731 -: Март 25, 2017, 09:11:38 pm »
Как ще завърши тази вражеска история? Добре или зле за мен? И колко добре и колко зле?

Благодаря ви!
От явни врагове ще се превърнат в скрити врагове, това са коварни хора с пари, затова най-добре е да се дистанцираш, че може да те потрошат с този сходящ съвпад на Мерка У1 с Уран У6 в 8д.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5732 -: Март 25, 2017, 10:20:15 pm »
Никой не знае, добре ли е ,когато всъщност е зле и зле ли е, когато всъщност е добре-това са философски и субективни понятия. И как да е добре, като не е започнало зле и колко да е зле щом е започнало добре.  :017: Ко речи  ;D

Човекът само когато знае кво му е, само той си знае кво му е.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #5733 -: Март 25, 2017, 11:37:19 pm »
Човекът, дори, само той да знае  какво му е ,сам не знае какво му е .

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5734 -: Март 26, 2017, 09:04:58 am »
Човекът само когато знае кво му е, само той си знае кво му е.

Божинчо  :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5735 -: Март 26, 2017, 09:15:54 am »
От явни врагове ще се превърнат в скрити врагове, това са коварни хора с пари, затова най-добре е да се дистанцираш, че може да те потрошат с този сходящ съвпад на Мерка У1 с Уран У6 в 8д.

Ако не ме е грижа за бъдещето ми, буквално ще им е*а м***та,но да минем каналния ред - полиция и съд,тогава ще видя.
Добре ще се дистанцирам,но докога? Как ще свърши това? Аз съм за мир,но отсреща не са,ходил съм веднъж в полицията,има протокол,но тези продължават,a аз нямам доказателства,кварталният ми каза едва ли не че трябва да ме убият,че полицията да се задейства.
Какво стана с брата на нашия съфорумник Veselin?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5736 -: Март 26, 2017, 04:33:55 pm »
защо питаш мен, питай Веселин

на приятелка бившия съпруг е в неизвестност вече шеста година, предполага се, че циганите са го затрили, защото последно имал вземане-даване с една циганка от селото
знам и друг случай на изчезнал, ни вест, ни кост, за него се предоплага, че е затрит от мафията, понеже работеше охрана в банка, която умишлено фалираха средата на 90-те, вероятно е видял на видео нещо, което не е трябвало да се знае


Страхотно! Думата,която използвах има двойно значение(едно подзначение) и супер пасва.
Та... какво правим? Значе правя си извод,че не само в България,а по целия свят,няма справедливост за обикновените хора,те са просто роби - робството го има,никой да не се заблуждава,оплитат те в безпаричие,манипулират те и бачкаш и се подчиняваш до края на живота ти.А,ако се правиш на многознайко и на отворен,ако тръгнеш да се защитаваш,да не позволяваш да те тъпчат - те убиват...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5737 -: Март 26, 2017, 04:44:29 pm »

Страхотно! Думата,която използвах има двойно значение(едно подзначение) и супер пасва.
Та... какво правим? Значе правя си извод,че не само в България,а по целия свят,няма справедливост за обикновените хора,те са просто роби - робството го има,никой да не се заблуждава,оплитат те в безпаричие,манипулират те и бачкаш и се подчиняваш до края на живота ти.А,ако се правиш на многознайко и на отворен,ако тръгнеш да се защитаваш,да не позволяваш да те тъпчат - те убиват...
В тази банка да не е бил само този охрана, поне 20-тина бяха, другите са живи...
на приятелката бившия какво търси при циганка, навремето е зарязал приятелката ми с две деца заради друга жена- по-млада и по-хубава, оженил се за нея, след това и на нея се наситил, пие и бие- намерил си майстора накрая, тази циганка е имала братя в селото, които са я защитили
Нямам време да навлизам в подробности и диалог с теб, отговорих ти на въпроса, като не ти изнася- иди при платен астролог. Можеше поне едно благодаря от учтивост да кажеш, а не веднага с контра въпроси, заяждания и... няма край твоето. Вече съжалих, че ти писах.  :(

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5738 -: Март 26, 2017, 05:00:51 pm »
В тази банка да не е бил само този охрана, поне 20-тина бяха, другите са живи...
на приятелката бившия какво търси при циганка, навремето е зарязал приятелката ми с две деца заради друга жена- по-млада и по-хубава, оженил се за нея, след това и на нея се наситил, пие и бие- намерил си майстора накрая, тази циганка е имала братя в селото, които са я защитили
Нямам време да навлизам в подробности и диалог с теб, отговорих ти на въпроса, като не ти изнася- иди при платен астролог. Можеше поне едно благодаря от учтивост да кажеш, а не веднага с контра въпроси, заяждания и... няма край твоето. Вече съжалих, че ти писах.  :(

 :)

Контра въпроси,защото не съм спокоен,а не защото не съм благодарен.

Като вземем тези факти на ръка,какво следва като извод? Само някой да реши - може да те затрие и никой нищо да не му направи ,естествено Бог връща,но ти ще си пострадал,ще си мъртъв...
Разбираш ли ме сега? Защо контра въпроси ми възникват веднага...

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #5739 -: Март 26, 2017, 07:18:45 pm »
ще приключи ли скоро емоционалният кошмар



тр. Сатурн опозиция натален в 7ми
тр. Плутон точен съвпад натални Слънце/Меркурий
тр. Уран квадрат светилата
управител на годината Луна, проблемно поставена в натала, профекция пак нейна, управител на соларен АС пак там
 :91:
« Последна редакция: Март 26, 2017, 07:23:09 pm от abroad »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5740 -: Март 26, 2017, 07:20:33 pm »
Какво стана с брата на нашия съфорумник Veselin?
Нищо не е станало, няма информация за него, нито следи...
Защо питаш и какво общо има това с твоя хорарен въпрос???

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #5741 -: Март 28, 2017, 12:21:31 am »
ще приключи ли скоро емоционалният кошмар

Не съм спец по хорарите, но този ми прилича на разклатено здраве, най-вече хормони-заради изгорена ретроградна овенска венера, съвпад у1, квадрати към сатурн, у6
Възможно е дисбаланса да намира външен емоционален излаз заради луна в седми, а и сатурн е и у7. И все пак една проверка здравословна не е излишна
Асцендентът е късен, последен аспект на луната-квадрат сатурн, на мен ми говори, че питащият знае отговора

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Общи хорари
« Отговор #5742 -: Март 28, 2017, 07:52:23 am »
ще приключи ли скоро емоционалният кошмар



заради човек ли кошмара или

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #5743 -: Март 29, 2017, 08:03:13 pm »
Ще влезе ли в музикалното в 1 клас?

Не смятах да ви занимавам, но ето, че малката е с варицела и се очертават едни 10 дни карантина, през които няма да мога да я водя на солфеж, нито на консултация в училището, за да ни кажат над какво да наблегнем, а направо ще ходи неподготвена на изпит на 19-21 април. Някакъв урок получавам сякаш от Вселената - варицелата провали неочаквано плановете ми за подготовка...

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #5744 -: Март 29, 2017, 08:29:54 pm »
Второ