Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039014 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5760 -: Април 03, 2017, 12:40:43 pm »
Хорарната астрология ни ми е силна страна, но все пак ще направя опит за интерпретация. Този сценарий, да падне в канализационната шахта и да се задуши там, наистина звучи ужасяващо.

В хорара Венера управлява дома на питащата и дома на домашния любимец и по този начин ги свързва. И хубавото е, че тъкмо се е върнала в знака си на екзалтация, където прави рецепция с Юпитер в 6 дом. Луната, която е косигнификатор на въпроса, е в силен знак, намира се в дома си на радост, растяща, отива към първа четвърт. Според мен би трябвало да е жив котакът.

Ако гледаме посоките – североизточно направление, на ниско място, по–близо до земята. Не е изключено, както и Весо спомена, да има влага или вода наблизо. Луната ще направи първо секстил с Марс на АС, който представлява питащата, а после тригон с Венера, която свързва питащата с котарака. Дано се намери животинчето или поне да е живо.

Единствено ме притеснява, че в час на Сатурн е зададен въпросът. Но Луната няма мажорен аспект с него – нито сепариращ, нито апликиращ в знака, в който се намира.


« Последна редакция: Април 03, 2017, 12:48:00 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5761 -: Април 03, 2017, 01:57:36 pm »
Веско, Акрукс, Лили - благодаря ви много!
И по хорара излиза, че е около баня или тръби, значи е там, където мисля. Дано не се е ударил.
Съседите много ми помогнаха. В 7 сутринта почнаха да го търсят в мазетата при станцията с мен. Разчитам, че ще го чуят и ще го приберат, ако се появи в някоя баня.
Той не мяука, само стои тихо, вцепенен като се уплаши. С часове може да стои без да мърда - вчера целия ден го прекара завит под юргана. Както го оставих сутринта, така го намерих следобед.
Веднъж само да измяука - ще го чуят и ще знам какво да правя. Дано до довечера огладнее и даде сигнал.

П.П. Луната ще прави квадрат със Слънцето и с Уран, но по-вероятно това отразява моите притеснения. Едва ли значи нещо негативно за котака, а и Луната е мой сигнификатор, нали?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5762 -: Април 03, 2017, 02:25:39 pm »
Важното е, че с Марс и Сатурн няма кофти аспекти, в класическата хорарна астрология на първо място те се гледат. И не е в съвпад с Кету или виолентна звезда, това също е добър знак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #5763 -: Април 04, 2017, 09:23:42 am »
Котакът си е вкъщи от вчера вечерта :cheer:
Вечерта бях съвсем изтощена от тревога и нямах сила да пиша.

Такааа....прибрах след 6 от работа заредена с течен валериан. Огледах целия апартамент - пак го няма. Влязох в банята да напръскам с валериана и от шахтата, за която писах, чух едно мнооого сподавено и жално мяукане...то си беше плачене. И пОлодях! ;D
С един фенер претърсвахме шахтите на всички съседи под мен. Аз съм на 4-я етаж. Открих котака в шахтата на втория. И то как!!! Светя с фенера надолу - нищо не се вижда. Обръщам си главата нагоре и гледам моя тъпчо си лежи като пич на тръбите точно над челото ми и си трайка. Като препариран. Но така се беше наместил между тръбите, че няма изваждане.
Извиках ВиК майстор. Той бръкна в шахтата да вади котака, котакът се държи за тръбите и не пуска. След 5-минутна борба акцията по спасяването приключи успешно ;D
Прибрах си го, изкъпах го и заспахме.
Хорарът много точно показа местоположението. Котакът не беше ранен или пострадал, само изплашен. Пийна малко вода, но не поиска да яде. Сутринта беше спокоен и го оставих да си дреме под юргана.
Благодаря ви на всички за насоките и помощта  :38: :58:

П.П. Отворът в банята е старателно запушен, днес ще търся капак  ;D
« Последна редакция: Април 04, 2017, 09:26:05 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5764 -: Април 04, 2017, 09:43:25 am »
Много се радвам, че всичко е приключило успешно!
Да се чуди човек на какви места се навират котките само.  :-X

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5765 -: Април 04, 2017, 11:22:40 am »
Много се радвам! Значи акцията по спасяване е преминала успешно. И е бил там, където първоначално си предположила.

Съветвам те да му вземеш леха с котешка тоалетна /гранули/. Ще се налага да я чистиш, но не е толкова рисково. А и като се изходи в сифона и цял ден те няма, ще мирише и на теб в апартамента, и на съседите.
« Последна редакция: Април 04, 2017, 11:24:48 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5766 -: Април 06, 2017, 08:54:16 pm »
Има взаимни симпатии, но той е объркан и нерешителен. Засега няма да има развитие на отношенията между вас. След 15 април той ще е по-наясно със себе си и може да предприеме нещо.

ОВ: Днес ми се обади, след двуседмично изчакване. Заяви си намеренията. Аз съм доста притеснена, имам колебания откъм здрав разум, иначе като емоция са ми по-ясни нещата.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5767 -: Април 07, 2017, 05:13:14 pm »
Ще празнуваме ли заедно с Х. предстоящия рожден ден? Мисля си, че ще е трудно да се организира, но все пак. Има месец и половина време до тогава.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5768 -: Април 07, 2017, 05:39:02 pm »
Ще празнуваме ли заедно с Х. предстоящия рожден ден? Мисля си, че ще е трудно да се организира, но все пак. Има месец и половина време до тогава.
Според мен не.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5769 -: Април 07, 2017, 05:43:20 pm »
Според мен не.

Заради географията или?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5770 -: Април 07, 2017, 05:47:35 pm »
Заради географията или?
Отговорът ми е конкретно по въпроса дали ще празнувате заедно, гледала съм 5д за празненство, У5 са в сходящ квадрат, последен аспект на Луната при това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5771 -: Април 10, 2017, 01:24:50 pm »
И аз да задам един хорар, стои още от 7ми.

Още на 5ти ми наредиха банков превод от чужбина, обикновено не се бавят, този път не получих нищо. А не са малко пари и са за свършена работа, бях под голямо напрежение покрай тази поръчка. Всички банкови данни съм ѝ посочила правилно, както и преди, но за друга клиентка /те са екип/. От първата никога не е имало такова забавяне, а тази ми нарежда пари за пръв път и все още няма нищо.

Въпросът беше "Всичко наред ли е с банковия превод, ще го получа ли?".

Да не е объркала айбана и да са отишли при друг. Или пък поради някакви причини преводът да се е върнал служебно по сметката ѝ, ако е объркала някой код.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5772 -: Април 10, 2017, 02:09:53 pm »
Според мен нещо е станало, не съм сигурен дали ще пристигне, поне според картата. Сега бързам, но Луната У1 е в сходящ квадрат със Сатурн У7, У8 и дори и само това ми говори, че може да има забавяне или дори може да не пристигне превода.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5773 -: Април 10, 2017, 02:13:18 pm »
Подала съм точни данни, грешката не е моя. Така че ако нещо е объркала, би трябвало да ми възстанови сумата. Но ще има разкарване по банки, сигурно ще трябва да вадя извлечение от сметката, за да докажа, че не е имало никакво движение по нея.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5774 -: Април 10, 2017, 02:20:54 pm »
И аз да задам един хорар, стои още от 7ми.

Още на 5ти ми наредиха банков превод от чужбина, обикновено не се бавят, този път не получих нищо. А не са малко пари и са за свършена работа, бях под голямо напрежение покрай тази поръчка. Всички банкови данни съм ѝ посочила правилно, както и преди, но за друга клиентка /те са екип/. От първата никога не е имало такова забавяне, а тази ми нарежда пари за пръв път и все още няма нищо.

Въпросът беше "Всичко наред ли е с банковия превод, ще го получа ли?".

От една страна Слънцето У2, У3 в 10д. ще извърши съвпад с Уран У2, У3 на отсрещната страна, така че трябва да имаш постъпления на пари по електронен път за извършената работа, от друга страна последен аспект на Луната е квадрат със Сатурн У1, У2, У3 за другата страна, което обяснява забавянето, дано не си развалиш отношенията с тази, от която чакаш парите.