Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039958 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5820 -: Май 06, 2017, 01:28:46 pm »
Все пропускам тази част :)
Между Слънцето като управител на първи дом и Сатурн, управител на седми, няма аспект. Между управителите на третите домове също. Луната от опозиция с Венера, У4, ще напарви квадратура със Сатурн. Последният аспект на Луната е квадратура с него. Той е ретро - приятелката може да промени решението си да гостува.

Да. :)
Погледнах Уран и Марс,ти кажи защо. :)

А твоето подробно обяснение? :)
« Последна редакция: Май 06, 2017, 01:30:30 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Общи хорари
« Отговор #5821 -: Май 06, 2017, 01:32:23 pm »
Все пропускам тази част :)
Между Слънцето като управител на първи дом и Сатурн, управител на седми, няма аспект. Между управителите на третите домове също. Луната от опозиция с Венера, У4, ще напарви квадратура със Сатурн. Последният аспект на Луната е квадратура с него. Той е ретро - приятелката може да промени решението си да гостува.

А твоето подробно обяснение? :)

Уран е Управител на Седми Дом,негов Диспозитор Е Марс,Марс е в 11-дом - Дом на Приятелите и е в добър аспект с Юпитер. Така че - отговорът на въпроса е положителен. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5822 -: Май 06, 2017, 03:32:49 pm »
"Ще дойде ли  днес у дома Х.?"

"Х." е приятелка, ако това е важно за тълкуването на хорарната карта.
Да, важно е да се уточнява кой какъв е, за да се определят точно сигнификаторите.
Меркурий У1 за приятелката ти е във взаимна рецепция с Марс съУ4 за теб в неин 1д- има някаква вероятност да дойде, но като гледам как Меркурий в неин 11д ще извърши съвпад с Уран У9 за нея, сякаш ще е с приятели надалеко или в компания с чужденци, така че не я чакай със сигурност да дойде, по-добре я потърси оп телефона, вместо да питаш нас, освен ако не искаш да провериш уменията ни във въпросната астрология. Може пък просто лошото време да я възпре- вятър, гръмотевици...  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #5823 -: Май 06, 2017, 05:16:11 pm »
Благодаря  Делфин и Акрукс за вниманието и за дадения верен отговор "Не"( за  съжаление) от вас .:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5824 -: Май 06, 2017, 06:08:46 pm »
Здравейте, имам въпрос за една приятелка (уж!). Дали ще ме потърси? Назована е по име.
Не знам в хорара дали може да се види някаква бъдеща комуникация ще има ли изобщо или сме си приключили отношенията..

Давам ОВ по този хорар, за който писаха Veselin и akruks, akruks беше права - потърси ме приятелката.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #5825 -: Май 06, 2017, 10:03:28 pm »

Давам ОВ за въпрос от 29 март. Малката не влезе в музикалното. Трябвало е да я запишем в предучилищна там, почти не приеха деца, които не са посещавали предучилищните им класове.

Ще влезе ли в музикалното в 1 клас?

Не смятах да ви занимавам, но ето, че малката е с варицела и се очертават едни 10 дни карантина, през които няма да мога да я водя на солфеж, нито на консултация в училището, за да ни кажат над какво да наблегнем, а направо ще ходи неподготвена на изпит на 19-21 април. Някакъв урок получавам сякаш от Вселената - варицелата провали неочаквано плановете ми за подготовка...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5826 -: Май 11, 2017, 07:47:55 pm »
Ще отидем ли с (име) на концерт на .. до края на юли? Концертът е в чужбина. Изпълнителят има турне, много дати са възможни, но от наша страна ще се види зор, за да се организира това...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5827 -: Май 11, 2017, 08:37:27 pm »
Ще отидем ли с (име) на концерт на .. до края на юли? Концертът е в чужбина. Изпълнителят има турне, много дати са възможни, но от наша страна ще се види зор, за да се организира това...
Луната е в последен градус и без курс - като че ли няма да успеете да се организирате.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #5828 -: Май 11, 2017, 08:39:53 pm »
Луната е в последен градус и без курс - като че ли няма да успеете да се организирате.

Еее, много тъпо... предпочитам да приема картата за нерадикална...  :012: Ако и (име) има достатъчно желание, няма да се откажа от тази идея лесно.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5829 -: Май 11, 2017, 09:02:07 pm »
Да кажем, че картата е нерадикална.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5830 -: Май 12, 2017, 07:40:57 pm »
Ще може ли да ви помоля за помощ по един хорар. Въпросът ми е: "Има ли опасност лаптопът ми спре да работи и да не мога да го ползвам?".
Появи се нещо, за което не съм сигурен дали наистина е проблем, но понеже лаптопът е стар, ме притеснява, а не мога да си позволя друг компютър или сериозен ремонт. Ходих да питам и до сервиза (другите в квартала бяха вече затворили), но там техникът беше зает и говорих набързо с управителя, който смята, че е само софтуерен проблем, а не хардуерен.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #5831 -: Май 12, 2017, 09:00:13 pm »
Ще може ли да ви помоля за помощ по един хорар. Въпросът ми е: "Има ли опасност лаптопът ми спре да работи и да не мога да го ползвам?".
Появи се нещо, за което не съм сигурен дали наистина е проблем, но понеже лаптопът е стар, ме притеснява, а не мога да си позволя друг компютър или сериозен ремонт. Ходих да питам и до сервиза (другите в квартала бяха вече затворили), но там техникът беше зает и говорих набързо с управителя, който смята, че е само софтуерен проблем, а не хардуерен.
Ще дадеш някой лев да ти го погледнат/оправят, няма как. Стар е, но ще го ползваш още, според мен.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5832 -: Май 12, 2017, 09:52:21 pm »
Ще може ли да ви помоля за помощ по един хорар. Въпросът ми е: "Има ли опасност лаптопът ми спре да работи и да не мога да го ползвам?".
Появи се нещо, за което не съм сигурен дали наистина е проблем, но понеже лаптопът е стар, ме притеснява, а не мога да си позволя друг компютър или сериозен ремонт. Ходих да питам и до сервиза (другите в квартала бяха вече затворили), но там техникът беше зает и говорих набързо с управителя, който смята, че е само софтуерен проблем, а не хардуерен.

Няма опасност компютърът ти да спре да работи.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5833 -: Май 12, 2017, 10:38:25 pm »
Ще може ли да ви помоля за помощ по един хорар. Въпросът ми е: "Има ли опасност лаптопът ми спре да работи и да не мога да го ползвам?".
 там техникът беше зает и говорих набързо с управителя, който смята, че е само софтуерен проблем, а не хардуерен.
ще си го ползваш, подкрепям мнението на техника

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5834 -: Май 13, 2017, 07:49:04 am »
Благодаря ви много за отговорите, Radost, delphin, akruks! Дано да се окажете прави!