Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039901 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5865 -: Юни 05, 2017, 08:52:11 pm »
Момичета, а по този хорар може ли да се каже дали ще разбера все пак истината?

Безкурсна Луна върху изгорения път – малко се съмнявам. И не е в някоя злобна накшатра, която да напомпва и нагнетява напрежението помежду ви, поне на този етап. Сигнификаторът на колежката, назована по име, е в тригон с шефа, но е ретрограден, няма достойнства и се намира в знак на падение на шефа. Според мен възможностите ѝ да окаже някакво влияние върху шефа, а още повече натиск, са ограничени. Може и да се опитва да му се мазни, но трудно ще ти навреди. Ти и ръководството /фирмата/ сте с един и същи сигнификатор, представени сте от меркуриеви знаци. Ако гледаме и Нептун като втори неин сигнификатор /на колежката/, той е в точен квадрат със Слънцето – според мен няма да има успех, дори ако си послужи с лъжи и изопачаване на реалните факти.


« Последна редакция: Юни 05, 2017, 09:03:18 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Общи хорари
« Отговор #5866 -: Юни 06, 2017, 10:44:54 am »


Утре ще се явявам на конкурс за повишаване в длъжност- от старши в главен инспектор. Сигнификатор на питащия е управителя на асцедента- Венера, както и Слънцето, което е в първи дом. Сигнификатор на въпроса- управителя на трети дом- Луната, както и Меркурий. Сигнификатор на изпитващите е управителя на десцедента- Плутон, както и управителя на МС, т.е. Сатурн. Сега Венера и Луната правят квадратура, но Слънце прави тригон с Плутон и МС. Меркуриѝ прави тригон със Сатурн. Доколкото си спомням в една от книгите, които съм чел квадратурата също може да даде положителен отговор, когато има други индикации за това, но положителния резултат може да се забави или да не донесе ползата, която се очаква от него. В случая второто не важи, остава да се появи някакво забавяне. В конкурса ще се борят около 50 души за една бройка, но ще има двама подгласници, които в последствие могат при отпускане на нови бройки да си повишат длъжността. Моето тълкуване е, че ще бъда подгласник, който няма да спечели сега, но това ще стане в рамките на три месеца. Вие какво мислите?

Да дам малко обратна връзка  :012: След три седмици най-после излязоха резултатите от конкурса. Аз съм първи подгласник на спечелилия  :) Проследих движението на Сатурн, който в момента е ретрограден и видях, че се обръща в края на август. В края на септември влиза в орбиса на тригона с Меркурий. Прогнозата ми е, че в края на септември или началото на октомври ще стана главен инспектор  :012:


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5867 -: Юни 06, 2017, 04:02:45 pm »
Да дам малко обратна връзка  :012: След три седмици най-после излязоха резултатите от конкурса. Аз съм първи подгласник на спечелилия  :) Проследих движението на Сатурн, който в момента е ретрограден и видях, че се обръща в края на август. В края на септември влиза в орбиса на тригона с Меркурий. Прогнозата ми е, че в края на септември или началото на октомври ще стана главен инспектор  :012:
  :)
Венера У1 е в сходящ съвпад с Уран у11 и сходящ тригон със Сатурн У10, така че повишение, нова длъжност ще имаш, но ще е трудно/със забавяне, заради ретроградието на Сатурн.

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Общи хорари
« Отговор #5868 -: Юни 06, 2017, 04:13:07 pm »
Много добра прогноза  :clap:  А какво ще кажеш за времевия аспект, който съм споменал? Кога според теб ще стане факт това повишение?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5869 -: Юни 06, 2017, 04:26:52 pm »
Много добра прогноза  :clap:  А какво ще кажеш за времевия аспект, който съм споменал? Кога според теб ще стане факт това повишение?
през септември, все пак не трябва да се пренебрегва последния, негативен аспект на Луната с Уран У11, а по 11д е новата работа/работни задължения, гледано спрямо 10д е производен 2-ри - парите от повишението може да не те удовлетворят в крайна сметка

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #5870 -: Юни 19, 2017, 03:17:36 pm »
Здрвейте, ще взема ли държавните изпити на 3 и 4 юли ? :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5871 -: Юни 19, 2017, 03:52:30 pm »
Здрвейте, ще взема ли държавните изпити на 3 и 4 юли ? :(
да, ще ги вземеш

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #5872 -: Юни 19, 2017, 06:10:42 pm »
 :-*
благодаря, аkruks-дано!

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5873 -: Юни 21, 2017, 08:09:18 pm »
Срам не срам, ама едва ли е имало такъв хорар до сега. Ядосах се малко. Ако някой вижда нещо... БЛАГОДАРЯЯ :)
"Мога ли да се доверя на тълкованието на астроложката"
« Последна редакция: Юни 21, 2017, 08:19:12 pm от vermm »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5874 -: Юни 21, 2017, 08:11:39 pm »
Астрологът като консултант е по 7 дом.

Въпросът не е ли от днес? Предварително ли си го задала, преди консултацията? Питам, за да съм сигурна дали гледаме правилния хорар.

ПП. Ок, разбрах. Сбъркана дата, афектирала си се.
« Последна редакция: Юни 21, 2017, 08:20:04 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5875 -: Юни 21, 2017, 08:19:51 pm »
Астрологът като консултант е по 7 дом.

Въпросът не е ли от днес? Предварително ли си го задала, преди консултацията? Питам, за да съм сигурна дали гледаме правилния хорар.


ааа, поправих го
грешна карта :) сори
всичко в срещу мен :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5876 -: Юни 21, 2017, 08:21:11 pm »
Тъкмо гледах предната карта и в нея астрологът бе представен като читав специалист, с добро име, меркуриански тип. Обаче имаше опозиция между управителите на вашите трети домове. Сега да видим тази.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5877 -: Юни 21, 2017, 08:23:30 pm »
Тъкмо гледах предната карта и в нея астрологът бе представен като читав специалист, с добро име, меркуриански тип. Обаче имаше опозиция между управителите на вашите трети домове. Сега да видим тази.
Изненада се викаш. Извинявай ама то от бързане...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5878 -: Юни 21, 2017, 08:44:00 pm »
В объркания хорар Луната беше много специфично поставена и нейната рецепция с Марс между 7 и 12 дом малко ме озадачи.

В тази карта кверентът е представен от АС – с ретро Сатурн там и управител Юпитер. Ретрограден малефик в първи дом или уврежда въпроса, или може да говори за безпокойство, притеснение, афект. Не е изключено това, което най–силно те е вълнувало по време на тази консултация, да е било свързано с романтичния ти живот, поне такъв е акцентът в тази хорарна карта. Дори ако си задавала общи въпроси, имало е нещо, което най–силно те е интересувало е и било сред най–важните мотиви да потърсиш този астролог за мнение, съвет.

Астрологът е представен от Меркурий, който тъкмо е сменил знак и е направо в сърцето на Слънцето. Но в знака Рак той няма никакви достойнства вече. Много е интересен този троен съвпад, а само при един човек си ходила. Не е изключено и астроложката да е била развълнувана от някакви семейни/домашни проблеми преди твоята консултация и това по някакъв начин да е рефлектирало върху анализа. Марс в знак на падение, разположен заедно със Слънцето и Меркурий /в лъчите/, загатва за недобра емоционална кондиция на консултанта. Или от нещо да е бил предварително подразнен, или разсеян. Но е имало някакви странични дразнители. Неговият диспозитор не е слабо поставен – екзалтирала Луна, но има съвпад с Алгол – виолентна звезда. Това също загатва за някакво напрежение, недобра кондиция.

Както между вашите сигнификатори, така и между управителите на вашите трети домове има квадрат – това е знак за неудовлетвореност от преминалата среща. Но виж – успяла си да хванеш грешката. Опозиция между вашите сигнификатори с по–голяма степен на вероятност би означавала, че повече няма да я потърсиш за услуги. А влиянието на квадрата може по–бързо да отшуми.

Прави ми впечатление безкурсна Луна и в двата хорара – в правилния и грешния. Силна Луна, но в съвпад с Алгол, тъкмо направила квадрат с нодалната ос. Това потвърждава, че въпросът е тръгнал в погрешна посока. И според мен повече за хонорара си е била загрижена, отколкото за твоя казус. Но Луна на празен ход поне няма да ти навреди. Просто е останало едно неприятно усещане.

Астроложката е представена от изгорена планета в перигрин. Позицията перигрин не говори нито в нейна полза, нито в нейна вреда. А изгарянето от Слънцето говори по–скоро за нейното моментно състояние или непосредствено преди консултацията. Нещо ѝ е отвлякло вниманието, разсеяна е била, липсвала е концентрация. Те като тръгнат да консултират на поточна линия, често така се получава.

Разбира се това е мнение на един "лаик".  ;D :57:





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #5879 -: Юни 21, 2017, 08:50:12 pm »
В объркания хорар Луната беше много специфично поставена и нейната рецепция с Марс между 7 и 12 дом малко ме озадачи.

В тази карта кверентът е представен от АС – с ретро Сатурн там и управител Юпитер. Ретрограден малефик в първи дом или уврежда въпроса, или може да говори за безпокойство, притеснение, афект. Не е изключено това, което най–силно те е вълнувало по време на тази консултация, да е било свързано с романтичния ти живот, поне такъв е акцентът в тази хорарна карта. Дори ако си задавала общи въпроси, имало е нещо, което най–силно те е интересувало е и било сред най–важните мотиви да потърсиш този астролог за мнение, съвет.

Астрологът е представен от Меркурий, който тъкмо е сменил знак и е направо в сърцето на Слънцето. Но в знака Рак той няма никакви достойнства вече. Много е интересен този троен съвпад, а само при един човек си ходила. Не е изключено и астроложката да е била развълнувана от някакви семейни/домашни проблеми преди твоята консултация и това по някакъв начин да е рефлектирало върху анализа. Марс в знак на падение, разположен заедно със Слънцето и Меркурий /в лъчите/, загатва за недобра емоционална кондиция на консултанта. Или от нещо да е бил предварително подразнен, или разсеян. Но е имало някакви странични дразнители. Неговият диспозитор не е слабо поставен – екзалтирала Луна, но има съвпад с Алгол – виолентна звезда. Това също загатва за някакво напрежение, недобра кондиция.

Както между вашите сигнификатори, така и между управителите на вашите трети домове има квадрат – това е знак за неудовлетвореност от преминалата среща. Но виж – успяла си да хванеш грешката. Опозиция между вашите сигнификатори с по–голяма степен на вероятност би означавала, че повече няма да я потърсиш за услуги. А влиянието на квадрата може по–бързо да отшуми.

Прави ми впечатление безкурсна Луна и в двата хорара – в правилния и грешния. Силна Луна, но в съвпад с Алгол, тъкмо направила квадрат с нодалната ос. Това потвърждава, че въпросът е тръгнал в погрешна посока. И според мен повече за хонорара си е била загрижена, отколкото за твоя казус. Но Луна на празен ход поне няма да ти навреди. Просто е останало едно неприятно усещане.

Астроложката е представена от изгорена планета в перигрин. Позицията перигрин не говори нито в нейна полза, нито в нейна вреда. А изгарянето от Слънцето говори по–скоро за нейното моментно състояние или непосредствено преди консултацията. Нещо ѝ е отвлякло вниманието, разсеяна е била, липсвала е концентрация. Те като тръгнат да консултират на поточна линия, често така се получава.

Разбира се това е мнение на един "лаик".  ;D :57:

Амам много си добра, да знаеш!  :) Да, точно заради това отидох. Емоционален стрес. Исках отговори. И да, не останах удовлетворена. Дори днес, сега, ми олекна много повече, отколкото вчера! Много ти БЛАГОДАРЯ. Мисля да й пиша един мейл да си преразгледа тълкованието, ако иска, сега съм поне някак по-сигурна, че имам право  :38: