Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039311 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5985 -: Юли 17, 2017, 11:12:49 pm »
Благодаря, Таис.  :)

И аз съм на същото мнение по хорара. Но наистина не очаквах от него такова просташко поведение.
Десет дена ми се правеше на луд и след като му изпратих напомнящ мейл, се направи на изненадан, че парите са блокирани по сметката му, и ме пита дали случайно не съм му изпратила погрешни данни. По тази сметка доста клиенти ми нареждат плащания, дотук засечки не е имало. Включително и от чужбина. Да виждаш, че парите не се изпращат и да чакаш десет дена, докато получателят не те потърси!?

И след като в петък обеща да нареди сумата от друга негова сметка, пак нищо не пристигна. И днес не отговори на втория ми мейл. А става въпрос за наистина смешна двуцифрена сума.

Преди да ми възложи тази поръчка имаше друго запитване, за доста по–сериозен обем работа, което щеше да му струва няколко стотин лева. А аз щях да се разкатая от работа – при все това, че и сега не мога да вдигна глава от лаптопа от работа и кърша пръсти от претоварване.

За мое добро е станало – с дребна поръчка тествах коректността му. А можеше да ме завлече и с едра.


« Последна редакция: Юли 17, 2017, 11:14:21 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #5986 -: Юли 17, 2017, 11:25:42 pm »
Определено не е коректен, да не кажа нещо по-силно.
Предполагам, че като смени знака Марс ще ти плати. Пък ти вече си знаеш. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5987 -: Юли 17, 2017, 11:28:47 pm »
Досега нямаше вид на мошеник. Но много ми върви да ме завличат Девички и Везнички, а този е точно на границата. Първите на дребно, вторите на едро. Така че в това отношение не се учудвам, 12–домна история спрямо моя натал /ако се гледа по античната/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5988 -: Юли 18, 2017, 12:14:44 am »
Луната отива към тригон със Слънцето.
Луната е извършила тригон със Слънцето, отива към тригон с Марс У1 на господина и У2 за Лили, така че ще си плати.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5989 -: Юли 18, 2017, 12:20:54 am »
И аз на тригона разчитам, макар и кекав.

Но въпросният господин е представен от много некоректна комбинация – невидим Марс в знак на падение. При това в собствена терма и сатурнова накшатра. И близо до Полукс – звезда с марсова природа, която понякога може да произведе крадливи, тарикатски или не дотам коректни мотиви. Слънцето е до Полукс, а в лъчите му се скрива Марс – квезитът. Радвам се, че поне Меркурий или Сатурн не са в комбинация с тях – там е сто процента измама.

Но не знам какво се случва в натала на квезита. Там е отговорът за коректността му.

И все пак Марс освен, че е сигнификатор на квезита, управлява и моя 2 дом.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5990 -: Юли 18, 2017, 11:55:41 am »
Приключили ли са отношенията ни с Б? Преди бяхме добри приятели, общувахме всеки ден, обаче от февруари някъде спряхме да си говорим, когато си бях внушил, че мога да остана без работа. После го търсих няколко пъти, обаче не ми отговаряше, после и аз спрях да правя усилия. Гледам, че от фейса не ме е махнал от приятели, но въпреки това не знам дали ще ме потърси пак да си говорим, а лошото е, че нямам кой знае колко приятели, с които да общувам често.  ???
Интересно, че асцендентът е в ранните градуси.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5991 -: Юли 18, 2017, 03:37:41 pm »
Давам ОВ по моя хорар – тригонът с кекавия Марс все пак проработи.

Тази сутрин в 10:20 ч. ми е изпратил мейл, че парите са тръгнали от неговата сметка.
В 14:44 пристигнаха по моята сметка.

Построих карта за момента, за да видя какво е проработило. Транзитна Луна близо до Десцендента ми, на 1 градус. Мунданен тригон между Юпитер и Венера, който днес е точен. В хорара аз съм представена от АС Везни, моят сигнификатор е Венера.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5992 -: Юли 18, 2017, 09:43:02 pm »
Лили, благодаря за ОВ!

Някакви мнения по моя хорар?  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #5993 -: Юли 19, 2017, 03:55:19 pm »
В дните, когато има планети( до Сатурн) в анаретни градуси, делата/въпросите  винаги ли ще са с критичен резултат ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5994 -: Юли 19, 2017, 04:44:57 pm »
Конкретно за хорарни въпроси ли питаш или като цяло? В хорара зависи на кой/какво са сигнификатори.

Не усещам никаква критичност тия дни. Но аз и нямам никакво време да си чопля транзитите. Предпочитам да ги "живея", а не да обсъждам. От време на време обръщам внимание на разни намигвания от страна на съдбата, но тук не става въпрос за грандомански планове.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #5995 -: Юли 19, 2017, 05:02:10 pm »
Конкретно за хорарни въпроси и да в частност, когато и сигнификаторът по въпроса попада в анаретен градус ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5996 -: Юли 19, 2017, 05:05:35 pm »
Ако е в последния градус, се предполага скорошна "смяна на състояние", така се тълкува.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5997 -: Юли 19, 2017, 05:41:08 pm »
В дните, когато има планети( до Сатурн) в анаретни градуси, делата/въпросите  винаги ли ще са с критичен резултат ?
Резултатът в хорара зависи от последния аспект на Луната, както и от производен 4-ти дом, броено от дома, описващ въпроса.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5998 -: Юли 19, 2017, 09:50:30 pm »
Резултатът в хорара зависи от последния аспект на Луната, както и от производен 4-ти дом, броено от дома, описващ въпроса.
В такъв случай, в моя хорар по-горе, щом последният аспект на Луната е секстил с Марс, значи ли, че отговорът е "да", отношенията са приключили?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5999 -: Юли 19, 2017, 10:16:29 pm »
В такъв случай, в моя хорар по-горе, щом последният аспект на Луната е секстил с Марс, значи ли, че отговорът е "да", отношенията са приключили?
В твоя хорар да-то е, че не са приключили,