Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038286 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6165 -: Септември 09, 2017, 06:11:22 am »
Приятелят на Х. ще ме хареса/възприеме ли (както и аз него)? Нещо взех да го мисля доста това запознанство как ще мине (след няколко дни). Не че е чааак толкова важно в крайна сметка, но все пак ще се радвам, ако се създаде приятна среда, най-вече заради спокойствието на Х. Х. ми е по 7-ми дом на мен.
мисля, че ще те хареса- негов У5 е в хармоничен аспект с твоя У1
ОВ: Да, хареса ме и то доста, вървеше ни приказката. Изумих се, че 7-домното взе да ревнува от този факт. Знам, че е ревнив, не ми представлява никакъв проблем да се справям с това, обаче в случая ми се стори направо смешно.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6166 -: Септември 09, 2017, 06:13:58 am »
Мисля, че може би ще си остане в родния дом, но нека и друг да се изкаже, може и да бъркам.
На първо време ще си остане където е, по-нататък може да се премести
Благодаря ви, Веско и Акрукс!

Акрукс, това "по-нататък" е пак в хорара, нали, не е след изтичане на действието му?  :017:

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Общи хорари
« Отговор #6167 -: Септември 09, 2017, 02:26:58 pm »
СПА и подобни са по 6д, ако са на морето и/или свързани с минерални бани участва и 12д.
На мен IC ми излиза 29* 54' 59" в Лъв , а на него е Меркурий У1, с когото Луната прави последен аспект- тригон. Луната у-ва 2д, а Меркурий У1 е диспозитор на включен знак Дева в 4д, с повече активност от страна на питащата, може да разработи въпросното място и да печели от него.
Инвеститор- не, Луната в сходяща опозиция с Юпитер У7 в 5д, но може да вземеш кредит, заем- Луната в сходящ тригон със Сатурн У8 в 6д.

Много благодаря за включването.

Свързано е с минерална вода.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6168 -: Септември 09, 2017, 06:58:58 pm »
Акрукс, това "по-нататък" е пак в хорара, нали, не е след изтичане на действието му?  :017:
Да, това по-нататък е по хорара, тъй като първо има сходящ аспект с негов У4, а по-късно с негов У7, 7д е новото място за живеене, като производен 4-ти от 4-ти
А действието на хорара не е 3м., ако това имаш предвид, че нали е често срещано мнение, което е опровергано с  ОВ на изпълнени върпоси след няколко години, а не месеца.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6169 -: Септември 09, 2017, 08:04:48 pm »
Да, това по-нататък е по хорара, тъй като първо има сходящ аспект с негов У4, а по-късно с негов У7, 7д е новото място за живеене, като производен 4-ти от 4-ти
А действието на хорара не е 3м., ако това имаш предвид, че нали е често срещано мнение, което е опровергано с  ОВ на изпълнени върпоси след няколко години, а не месеца.
Да, имам го предвид за времето на хорарите, вече ми беше обръщала внимание и го запомних. :08:

Ако ти се гледа и това, в картата отразено ли е дали преместването е към чужбина?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6170 -: Септември 09, 2017, 08:14:11 pm »
Ако гледаме негов У9, това е Нептун, то Луната У1 няма връзка с У9. Юпитер също е У2, но върви към опозиция с Луната. Ако гледаме Меркурий У12 за трайна емиграция, то Луната ще направи тригон с Меркурий, но тъй като Меркурий все още е в ретроградна сянка, вероятно ще има някакво забавяне. И все пак, да не забравяме, че асцендентът е ранен, а това може да показва и, че може да възникнат обстоятелства, които да обезмислят въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6171 -: Септември 09, 2017, 09:01:22 pm »
Ако ти се гледа и това, в картата отразено ли е дали преместването е към чужбина?
Луната У1 за него е в негов 9д, така че му се въртят мисли за пребиваване в чужбина, тъй като Луната е естествен У4, а в картата ще направи хармоничен аспект със Сатурн У7 ( новото място на живеене) в 6д- може да има връзка с работата, да замине да работи в чужбина

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #6172 -: Септември 09, 2017, 09:03:00 pm »
...може да има връзка с работата, да замине да работи в чужбина
Точно! Благодаря! :58: Но както уточнихме, все още е твърде рано.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #6173 -: Септември 11, 2017, 04:27:42 pm »
Имам въпрос- депутатите по кой дом се гледат?   :017:

Позната ме пита по телефона за нейния мъж, дали ще стане депутат, тъй като възнамерявал да се кандидатира като независим кандидат на предстоящите избори, когато се проведат. Отнемало време оправянето на документи и нужното, според изискванията, затова мислел да действа по-навреме.
КАРТАТА
Тъй като гледам, сякаш тези, които го подкокоросват, го залъгват относно тази държавна длъжност, с Нептун У10 в 10д ретрограден и в разходящ квадрат със Сатурн У9 в 8д.
Луната У3 в 12д в сходящ секстил с Нептун У10, но с последен апсект квадрат с Венера У1 в 3д.
Нейният мъж е новолунен телец, но и двамата не си знаят точен час на раждане.

Вие какво мислите по въпроса, помагайте с мнения, че да не ги излъжа с моето виждане, за мен отговорът е Не.
Аз също съм за 'не'. Той ще се заеме документално да движи нещата, дълго време ще чака, ще има промяна във възгледите му или нещо документално да не отговаря на изискванията. Мисля, че няма да постигне целта си да стане депутат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6174 -: Септември 11, 2017, 06:04:23 pm »
Аз също съм за 'не'. Той ще се заеме документално да движи нещата, дълго време ще чака, ще има промяна във възгледите му или нещо документално да не отговаря на изискванията. Мисля, че няма да постигне целта си да стане депутат.
Изискванията за регистрация били да събере 1000 привърженици за издигане на кандидатурата, което е лесно постижимо, макар да е пипкаво действие, но после на самите избори трябвало да има минимум 12 хил. гласа в подкрепа, за да влезе в парламента като независим депутат- с втората част трудно ще се справи, не е някоя популярна личност, нито крупен бизнесмен, за да отдели средства да се промотира, най-обикновен човек от народа на заплата под средно статистическа, с кредити за къща и кола. Нептун У10 в 10д. ретро описва нереалната му цел. Благодаря за включването по въпроса!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6175 -: Септември 12, 2017, 04:57:56 am »
Снощи се реших да попитам "Има ли опасност от обир през следващата 1 година?". Не знам дали може да се пита за толкова дълго време и дали заради това Луната е без курс, но все пак, какво бихте казали по картата? Много съм притеснен от написаното от Грег по солара ми (а и за такова събитие не би ли трябвало да имам съответните дирекции и транзити?). На една колежка от друг град преди ѝ се беше случило подобно нещо и със съдия изпълнител фирмата ѝ взеха имуществото, за да покрият загубите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6176 -: Септември 13, 2017, 07:36:40 am »
Снощи се реших да попитам "Има ли опасност от обир през следващата 1 година?". Не знам дали може да се пита за толкова дълго време и дали заради това Луната е без курс, но все пак, какво бихте казали по картата? Много съм притеснен от написаното от Грег по солара ми (а и за такова събитие не би ли трябвало да имам съответните дирекции и транзити?). На една колежка от друг град преди ѝ се беше случило подобно нещо и със съдия изпълнител фирмата ѝ взеха имуществото, за да покрият загубите.
Обектите ви нали се охраняват с видеонаблюдение, би трябвало да имат и застраховка, при колежката ти явно е било видно, че е замесена в обира, иначе няма как да се стигне до там, пък и ти нямаш имущество, че да с епритесняваш от подобно развитие на нещата. Заинтригува ме обаче да ти погледна солара, макар на твоте солари и лунари да не може да се вярва на 100% при положение, че часът ти на раждане не е точен, а изсмукан от пръстите на видна астроложка с името на известна американска певица.  :012:
Луната е без курс, но съвпада с Плеяди и разположена в 1д близо до АСЦ ти тормози душичката. В разходящ хармоничен аспект е с Нептун, който е заключен в производен 2-ри от 10-ти, тъй че няма да има фирмена кражба.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6177 -: Септември 13, 2017, 08:42:44 am »
Благодаря ти много, акрукс!!!  :-*

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #6178 -: Септември 14, 2017, 10:22:05 pm »
Според този хорар ще бъде ли доставена техниката въпреки съдебните дела или съдебните дела ще доведат др крах на сделката и нищо няма да бъде доставено?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #6179 -: Септември 14, 2017, 11:19:36 pm »
А на кого да бъде доставена - на кверента ли? И за какво са тези съдебни дела?