Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038729 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7170 -: Януари 27, 2019, 07:58:41 am »
Веско, вместо да се тревожиш непрестанно как някой ще ти навреди, се погрижи за отношенията си.
Не знам дали е възможно, защото веднага след като единият разбра, че съм разбрал за измамата им, ме блокира отвсякъде.
Може да се окаже, че по лунара, който бях пуснал преди дни, тези Марс и Уран в 3 дом да имат връзка с това, а не с работата, все пак, и лун. асцендент попада в 11 нат. дом. Странното е само, че има и Юпитер в 11 лун. дом.
Не живея в непрекъснат страх, но не мога да си затварям и очите за реалността. А и да не забравяме, че и брат ми изчезна заради лоши приказки от страна на други хора (и не само).

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Общи хорари
« Отговор #7171 -: Януари 27, 2019, 09:09:11 am »
напоследък като че ли е някак по-делова наистина и не знам на какво се дължи.

Не съм добър в хорарите,но мисля че ако е омъжена може да има елемент на ревност и тя да си въобразява нещо. :72:
Никой не резонира с планетите, така както ти!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7172 -: Януари 28, 2019, 12:18:12 am »
Веско, щото май и при теб тр. Сатурн е в 11 дом, както при мен, те поздравявам с това -  :)

О, приятели мои! На света няма приятели! - Аристотел

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Общи хорари
« Отговор #7173 -: Януари 28, 2019, 01:28:14 am »
Никой няма да седне да се ангажира, да замисля цели планове за действие, ако не е воден от личен мотив. И ако някой иска да ти направи мръсно, вероятно зад това стои, че си му ял от десерта, нарушил си някакъв негов интерес. Навредил си му. Пречиш на неговите цели и намерения. Направил си според неговите разбирания нещо в негов ущърб.
Хората се интересуват предимно от себе си и от най-общо казано от интереса си. Мотивирани са от това, което представлява интерес за тях. Интересът клати феса. Като това не означава само материалния интерес. Ако не са ти близки приятели, няма да имат кой знае какво лично отношение. До степен да се обичате или мразите. По-скоро безразлично. 
Какво може да спечели някой за себе си, че ще ти направи мръсно ? Търси отмъщение т.е. връща си за нещо. А че ще ти открадне колелото ? Много ценен и скъп модел е и ще му вземе добри пари, ако го продаде. Защо да иска да го развали ? Завижда ти, че имаш нещо, което той много иска. Разбирам да е някаква кола. Или поне мотор.
Това че хората казват или правят нещо, не означава че го правят заради теб, с цел да ти навредят, а просто защото на това са способни, такъв им е характерът. Някои са по-груби, други емоциоални пънове и за някой по-чувствителен човек, това може да е равнозначно на лоши думи, лошо отношение.
« Последна редакция: Януари 28, 2019, 01:38:31 am от starinthenightsky »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7174 -: Януари 28, 2019, 09:35:26 am »
Star, не мисля, че въобще финансовият интерес би бил водещ, а за да ми направят мръсно, защото и измамата, която ми спретнаха, беше такава. Не ми се разказва подробно, защото форумът все пак е отворен и може да се чете от всички, но за тях разбрах, че вярват на глупостите, които се говореха за мен в един близък магазин (бях писал преди за това) и вероятно са им повярвали и си мислят, че аз се опитвам да мамя другите (а това не е така, може да се провери). Иначе си права, че много хора правят неща, просто защото такъв им характера. А случилото се през миналата седмица явно има връзка със Слънчевото затъмнение, нали то ми беше в 11 дом в квадрат с нат. Венера У3 и У8.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7175 -: Януари 28, 2019, 06:45:01 pm »
Ще отидем ли заедно на ски с Д.? /приятеля ми/ Не смея да повдигна въпроса да не "разваля магията" ::), чакам той да каже.
Благодаря.
Здравей,.мисля че не. Няма аспект между теб,него и 5 дом на ваканциите.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7176 -: Януари 28, 2019, 06:48:00 pm »
Здравейте,
Аз продължавам със семейните драми :D
И тъй като тази седмица ми е ужасна и откъм работа и откъм здраве, настинах в заведението където празнувахме.
След заведението, отидохме на дискотека и там реших да попитам девер си какво иска за подарък за 30-годишнината.
И той шеговито каза "Абе да сме живи и здрави, няма значение. Абе един Елит контролер (това е джойстик за играта Xbox, който струва 270лева) ще ме зарадва. Но не се притеснявайте, има време. То аз ще го празнувам в двора на къщата НИ, защото ще бъдем много хора". И съответно аз се зачудих, как така това е НЕГОВАТА къща, като родителите им бяха напълно ясни, че тази къща с двора си остава за нас, той си има апартамент, а и още едно място на което щял да строи, някой ден.
Обсъдих го това с мъжът ми и той каза, че това едва ли ще стане, защото се иска много голяма организация. А и аз му споделих, че не искам непознати хора да влизат в моята къща, да ходят из стаите, където могат да ровят и не се знае какво могат да си вземат... Това ме извади извън релси, поради факта че той се разполага с нашето имущество. Ние да не би да сме отишли в апартамента му да си празнуваме там купоните?!
И съответно въпросът ми е породен от тази ситуация.
" Девер ми назован по име, ще празнува ли 30-тия си РД в нашият двор?"
Много ще бъда благодарна за коментарите.
Исках да спомена, че този РД ще бъде чак месец Септември, така че е в дългосрочен план.
[/quoteЗдравей! Не,няма да е във вашата къща.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #7177 -: Януари 28, 2019, 09:24:35 pm »
Светът не се върти около теб, не смятай себе си за толкова специален, че някой да има мерак да ангажира енергията си да се занимава да има специално отношение като те мрази или иска ти разваля колелото.  ;)
Управителят на Луната, като  сигнификатор, идва от сходящ квадрат с Нептун.
Преди около половин час имаше голямо думкане на входната врата, звънене  и викове: "Веселине, покажи се!" и така известно време. Не се показах, и ако не беше спряло, щях да викна полиция и все още съм в готовност.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Общи хорари
« Отговор #7178 -: Февруари 07, 2019, 08:49:51 pm »
Здравейте,
Имаме покана от кумът ни да отидем за Великден до Лондон, обаче в тяхната къща няма място и ще трябва да спим в хотел. Обаче нещо от няколко дни търсим евтини хотели, да са близо и до метростанция, но нещо не можем да намерим. И се зачудих дали ще ходим изобщо.
Зададох въпроса ще пътуваме ли за Лондон за Великден?
Пускам картата, ще се радвам да ме насочите.
« Последна редакция: Февруари 07, 2019, 09:01:19 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7179 -: Февруари 08, 2019, 07:11:09 am »
Луда ли съм?Ще прекарам ли живота си в лудница?
Всякакви мнения приемам ,ще съм благодарна на всеки.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #7180 -: Февруари 08, 2019, 11:20:07 am »
Луда ли съм?Ще прекарам ли живота си в лудница?
Всякакви мнения приемам ,ще съм благодарна на всеки.
Нищо ти няма.  :) Не си за лудницата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7181 -: Февруари 08, 2019, 12:07:33 pm »
Нищо ти няма.  :) Не си за лудницата.
Радост Благодаря! Дано.Въпросът ми се появи в главата спонтанно миналата вечер и запомних часа,не посмях да го погледна веднага и направих картата тази сутрин.
В хорара много ясно се виждат тайните при партньора,освен това скоро разбрахме,че племенникът (на брат ми дете)е наркозависим.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #7182 -: Февруари 08, 2019, 12:30:28 pm »
Радост Благодаря! Дано.Въпросът ми се появи в главата спонтанно миналата вечер и запомних часа,не посмях да го погледна веднага и направих картата тази сутрин.
В хорара много ясно се виждат тайните при партньора,освен това скоро разбрахме,че племенникът (на брат ми дете)е наркозависим.
Не съм сигурна за това отложено построяване на карта. Дано племенника се оправи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7183 -: Февруари 08, 2019, 02:14:28 pm »
Здравейте,
Имаме покана от кумът ни да отидем за Великден до Лондон, обаче в тяхната къща няма място и ще трябва да спим в хотел. Обаче нещо от няколко дни търсим евтини хотели, да са близо и до метростанция, но нещо не можем да намерим. И се зачудих дали ще ходим изобщо.
Зададох въпроса ще пътуваме ли за Лондон за Великден?
Пускам картата, ще се радвам да ме насочите.
има възможност да отидете, а който ви кани да му мисли настаняването
няма ли там апартаменти под наем за час/ден/нощувка/и, както при нас , а и в Мадрид в нашия вход има такъв- 30€ е нощувката, това е на центъра на града

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7184 -: Февруари 08, 2019, 02:23:46 pm »
Луда ли съм?Ще прекарам ли живота си в лудница?
Всякакви мнения приемам ,ще съм благодарна на всеки.
  У1 в 6д и разходящ съвпад с у12- била си разстроена душевно от неща, свързани с миналото, но Мерка вече се отдалечава от Слънцето и нещата ще се успокоят, ще влезеш в релсите на ежедневието
Меркурий У1 в разходящ хармоничен аспект с Юпитер у4  в 4д- ще останеш в дома си, където ти е мястото (то в лудниците не прибират лудите, та какво остава за здравите, няма пари за тези болници)