Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021784 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #480 -: Март 27, 2014, 09:40:25 pm »
Прозвуча все едно си практикуваш "сесиите" самичка?  :D
Ако има замесено второ лице, то явно атрибутът му не се е вдигнал - У1,8 дом е ретро и в заточение, но скоро ще направи тригон с твой У1,8, така че ще има повторен опит за "сесия". Възможно е нещо в домашната среда да е попречило за изпълнение на "сесията".  :57:

Що така е прозвучало, интересно? Я подскажи, че току-виж някъде ме объркат с нещо ... :)

И, да, ако визираш, че сесията е от две лица, да има второ замесено лице в сесията :)

Благодаря ти за тълкуването - сега ще разгледам. Аз споменах вече, че с хорарите  въобще не съм запозната, ама хич.

При него наталния Марс е в съвпад със Слънце в 4. дом. Аз опитах да гледам бързи транзити и правех някаква такава връзка, ама ... нали още не са ми направили прощъпулника в астрологията, реших да питам ... :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #481 -: Март 27, 2014, 09:46:56 pm »
Луната У3 за него е извършила квадрат със Сатурн У3 за теб в твоя 1д- провалена среща и това ти тежи, Сатурн У3 е ретро, което показва, че си затруднена по отношение на срещи и комункикация в този момент/период, а може просто да показва отложената среща. Марс У1, У8 на твоя човек е в негов 6д,  ретро и заточен по знак- проблеми с работа и дългове, а може и здравословно неразположение да е имал човека

верно, че аз не бях съвсем настроена, нещо не ми беше на кеф. Даже кабала като каза - ти си знаеш защо - и си помислих, че някакси съв проецирала настроението си и съм провалила срещата. за неговите неща още не знам - ще дам обратна връзка.

както казах, важното е, че не е нещо страшно. Че при предната такава ситуация не беше хубаво и сега се притесних.

Акрукс, как ги съобразявате всички тези неща .... направо не знам .... дали аз ще успея някога да разчитам картите по този начин ... дано :)

благодаря ви на всички за включването, все пак си е успокоение.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #482 -: Март 27, 2014, 09:48:52 pm »
Цитат
Що така е прозвучало, интересно? Я подскажи, че току-виж някъде ме объркат с нещо ...
Някои хора имаме по - развинтено въображение, а въпроса беше странно зададен и даваше възможност да си представя разни неща.
 :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #483 -: Март 27, 2014, 09:52:26 pm »
Ами сесиите стават и индивидуално,ако мислиш за някой е намесен 2ри,ако гледаш филм с повече герои=групова сесия производна от общ сътворец. :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #484 -: Март 27, 2014, 09:53:35 pm »
Някои хора имаме по - развинтено въображение, а въпроса беше странно зададен и даваше възможност да си представя разни неща.
 :012:
питащата е писала любовно-сексуална сесия, ако беше само сексуална тогава можеше да се приеме и като солово изпълнение със зарзават или силиконов здравеняк на батерии  :-X

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #485 -: Март 27, 2014, 09:54:06 pm »
Ами сесиите стават и индивидуално,ако мислиш за някой е намесен 2ри,ако гледаш филм с повече герои=групова сесия производна от общ сътворец. :D
Беше време и аз да си наплюя монитора след това мнение.  :57:

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #486 -: Март 27, 2014, 09:58:54 pm »
Някои хора имаме по - развинтено въображение, а въпроса беше странно зададен и даваше възможност да си представя разни неща.
 :012:

То вашето въображение на жизнен път5  ми е ясно :) - ама виж как хубаво ти създадох приятни емоции :)

И въпроса не е странно, а културно-изискано зададен :) Мога да ти дам и астрологичните обосновки за това :) ама май ще е утре, че нещо нета не ми е съвсем читав вече - народа налази май :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #487 -: Март 27, 2014, 10:05:52 pm »
Извинявай ако съм те засегнал, но наистина не разбрах ясно какво точно питаш. :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #488 -: Март 27, 2014, 10:10:07 pm »
Извинявай ако съм те засегнал, но наистина не разбрах ясно какво точно питаш. :)

не, не, не си ме засегнал, няма проблем - напротив, опитвам се да разбера, кое е било неясно казано от мен. Няма проблем.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #489 -: Март 27, 2014, 10:18:18 pm »
То вашето въображение на жизнен път5  ми е ясно :) - ама виж как хубаво ти създадох приятни емоции :)
И въпроса не е странно, а културно-изискано зададен :) Мога да ти дам и астрологичните обосновки за това :) ама май ще е утре, че нещо нета не ми е съвсем читав вече - народа налази май :)
Азазаел и той ли е с път 5 като мен  :D
Хепи, не се цупи, въпросът ти е културно изписан, но нали знаеш родния ни език, че е пълен с идиоми  :)
Както от вица с Иванчо, който питал учителката:"Госпожо, да мина след училище да ви взема и да взема да ви мина след училище едно и също ли е?"  :D
Ако беше попитала "Вижда ли се по картата защо се провали срещата ми с Х тази вечер?" или нещо подобно, по-лесно щеше да бъдеш разбрана, макар че аз те разбрах на първи прочит. лека нощ на теб и останалите другарчета!  :58:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #490 -: Март 27, 2014, 10:24:20 pm »
Аз предпочитам като се пита нещо да се изясни какво, защо и как е станало, защото в противен случай се усложнява задачата ми да разтълкувам даден хорар. :)
Лека нощ желая на заспиващите, а на нощните птици като мен - здрасти. ;D

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #491 -: Март 28, 2014, 12:41:34 am »
Лека нощ, ама аз не успях да се преселя в сънните полета :) и си размишлявам.

Прави сте, че въпросът ми е прекалено лирично-културно-изискан.
И разбрах, откъде идва заблудата на Азазел за броя на участниците - думичката "сесия" :) - определено тя не означава среща. Извинявайте, колега!  :57: Но същевременно ще помоля да имате предвид изказа ми, защото аз не винаги ще мога да се усещам, че греша :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #492 -: Март 28, 2014, 09:27:14 am »
Снощи, докато си разсъждавах по отговорите, се сетих нещо, но не знам, дали има значение. В смисъл, дали при тълкуването на даден хорар оказват влияние странични събития.

Като гледах сроковете за новата среща, се сетих, че точно по това време - понеделник/вторник - ще ми се появи един стар кандидат, който хич не ми е по сърце (то затова и снощи не можах да го съобразя), но който е много упорит нещо. Той е слънчев Овен и си измисля някакви поводи по работата, за да се срещне с мен. Това дали променя тълкуванията по конкретния въпрос? ШЪ го убивам, ако ми "открадне" срещата с лъвчето ми. :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #493 -: Март 28, 2014, 10:11:12 am »
Пускам въпрос, ама няма да се смеете: Защо ми се провали днешната сексуално-любовна сесия?

обратна връзка:

Ангажимент с детето, съпроводен с някакви емоционални тегоби. Мислел да ми се обади днес следобед .... 

Как не мога да се отскубна от този пуст скорпионски ЮЛВ, съвпад с Нептун .... И не мога да спра да очаквам, че хората са отговорни като мен. Аз на фльонга ще се вържа, ако не мога да изпълня ангажимент и не мога да предупредя другия човек ....   уффф, сега вече ми стана още по-неприятно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #494 -: Март 28, 2014, 10:44:11 am »
Ще пътуваме ли? Как ще мине? Имам известни притеснения, даже е под въпрос като цяло, а трябва до утре да знам със сигурност какво да правя...
Пътуването е по 9-ти
Благодаря предварително