Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039420 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7770 -: Август 06, 2020, 12:09:51 pm »
И още един въпрос:
Това, което ми каза Е., истина ли ?
Е е жена, казаното касае мъж.
Според мен е била откровена.

Корея, имам леки съмнения, че дори да е казала истината е била изкривена и не е съвсем обективна

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7771 -: Август 06, 2020, 01:30:34 pm »
Не е истина. Нейният У3 Венера прави квадрат към Нептун. А Меркурий като главен сигнификатор на комуникацията също е извършил аспект към Нептун.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7772 -: Август 06, 2020, 02:06:54 pm »
До две или три седмици ще разбера това, за което питам.
Иначе с моя Мерк на К8 , сега активиран от Сатурн У8 съм се превърнала във втори Поаро. :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7773 -: Август 06, 2020, 07:23:07 pm »
Слагам хорар, на който вече мога да дам обратна връзка .Мислех, че е благоприятен ,но явно допуснах грешка в определяне на точните сигнификатори и от там дойде изненадата .Ситуацията -имах оглед следобед за наем, евентуалните наематели уж искаха точно и само това, бяха готови за договор .Казах, че все пак искам няколко часа за размисъл да споделя с близките си .Брокерът ми звъня после и се опита да пришпори да подпишем ,бях уморена вече и се разбрахме, че ще се видим утре да оформим договора и да не се тревожат, че някой ще ги изпревари .Неочаквано се обади преди малко и каза, че са решили да не рискуват да чакат до утре и да подпишат с друг наемодател. Подозирам че въпросният брокер и на тях им е създал чувство за неотложност ,за да не изгуби комисионна си и те са поддали. Та ето го хорара, реших ,че щом Луната е в секстил с моят управител и предстои да направи тригон към парс фортуна в 7ми, всичко ще е ок. Но явно трябваше да гледам Венера, като У6 ,която е в критичен градус и говори, че ще променят решението си. Слагам го с учебна цел и ще се развам, ако някой сподели защо така се завъртяха тенденциите  ;) Въпросът беше всичко ок ли ще е с тях Всъщност явно последният аспект на Луната е каре с анаретна Венера и това приключва историята ..
« Последна редакция: Август 06, 2020, 08:23:38 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7774 -: Август 06, 2020, 07:51:31 pm »
И още един въпрос:
Това, което ми каза Е., истина ли ?
Е е жена, казаното касае мъж.
Според мен е била откровена.
с този подранил АС за теб и за Е., не всичко около въпроса ви е известно и тепърва предстои да ти се изясни

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #7775 -: Август 06, 2020, 10:45:11 pm »
Ребека-у12 за квезита съвпад слв в техен 1-ви-развръзка в тяхна полза

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7776 -: Август 06, 2020, 11:11:33 pm »
Ребека-у12 за квезита съвпад слв в техен 1-ви-развръзка в тяхна полза
  Мерси за коментара Папи, а как да тълкувам Луна съвпад Нептун в мой трети и Марс каре моя диспозитор Юпитер в първи. Също се чудя  брокера по 7 ли да го гледам.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #7777 -: Август 06, 2020, 11:57:37 pm »
Брокера можем да го пратим в един 3-ти като един типичен посредник, и тогава “твоят” управител в падение и ретрограден, става и негов управител, а другият му управител в собствен дом и ретрограден успешно те е замъглил по въпроса от интерес, а марс-като у4 и крайният изход с каре също може да подскаже за незадоволителен резултат.
Но...
На въпроса “всичко ок ли ще е с тях”-една луна в последен аспект секстил-“да, с тях и за тях всичко си е ок”, но за теб-забавяне на приход, предоверяване на посредник, неясни подбуди от квезита. Разбира се, постфактум винаги всичко може да се нагласи, аз исках само да подчертая ролята на възлите-когато луната казва едно, а възлите друго-да се обърне повишено внимание

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #7778 -: Август 07, 2020, 12:31:08 am »
Сега четох за възлите в хорара -ами ще ги гледам вече, до сега не бях ,ама ти за втори път спомена. Иначе не-не съм се предоверила ,в мен има един скорпион ,който не позволява на милата риба да се предовери ,колкото и да и иде отвътре  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7779 -: Август 09, 2020, 05:37:00 am »
Въпросът е :До края на годината,ще се сдобием ли със жилище?
малко предистория-миналата година внесохме по-голямата част от сумата и сделката трябваше да се финализира тази година през май месец,но заради пандемията,срокът се удължи(има такава точка в договора)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7780 -: Август 09, 2020, 05:28:16 pm »
Сафо, мисля, че не.
На зелено ли е? Питам, защото ми се струва, че ще има проблеми и забавяне.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7781 -: Август 09, 2020, 07:35:01 pm »
Сатин,не е на зелено.Блокът е построен,разгледахме апартамента преди да го платим.Минаваме често оттам,работи се,в смисъл плочки по стълбището,радиатори монтираха,чистят прозорци.Платихме го миналата година октомври,трябваше май месец да платим остатъчна по-малка сума,но ни казаха(посредничката),че Чез ги бавят.Понеже и пзркомясто сме закупили,работи се и там,има бетон,бариера.....Тревогата ми е ,че не се обадиха нито веднъж да ни информират,а срокът по договора за акт 15 изтече и се чудя дали да предприема нещо.
Иначе по хорара съм по-скоро оптимист заради Луна на к10 ест.сигнификатор на дом,жилище.
Ние имаме 2 жилища,в едното живее синът ни,в другото ние,това е инвестиция.
Благодаря ,че разгледа! :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7782 -: Август 09, 2020, 08:06:51 pm »
Извън хорара, една приятелка пак така чака ЧЕЗ, жилището е готово за живеене, само мебели няма, но са на опашката в чез повече от година и половина

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7783 -: Август 09, 2020, 11:22:20 pm »
Иначе по хорара съм по-скоро оптимист заради Луна на к10 ест.сигнификатор на дом,жилище.
Ние имаме 2 жилища,в едното живее синът ни,в другото ние,това е инвестиция.
ест.сигнификатор на дом,жилище, недвижима собственост е 4-ти дом,  IC
в случая Луната ще извърши съвпад с Марс у4 за мъжа ти, предполагам той е купувач на инвестицията-недвижимо имущество, може би до края на годината ще го имате

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #7784 -: Август 10, 2020, 12:20:52 am »
Нощният управител на везни-меркурий, е при кверента, без есенциални достойнства, иначе партньора по сделката-продавачът-очевидно наистина има проблеми, и вероятно все още не знаете всички. С една дума-апартаментът ше бъде ваш, но дали всичко по него ще е ок, не е сигурно.