Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040190 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8085 -: Май 13, 2021, 10:28:38 pm »
Всъщност последният аспект е тригон с Юпитер у4 в 3дом-съседите в критичен градус. Иначе за такива случаи има застраховка за дома ,най-базовата и евтина, но покрива подобни инциденти .Около трийсетина лева платих -зависи от брокера .

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Общи хорари
« Отговор #8086 -: Май 13, 2021, 10:55:27 pm »
Благодаря много.
За съжаление сега не може да се застрахова след като вече е станало, поне така ми казаха.
Да, точно казано, все едно се въртим в омагьосан кръг.
« Последна редакция: Май 13, 2021, 11:10:10 pm от Samoella »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #8087 -: Май 13, 2021, 11:27:12 pm »
Ще продължат ли идиотските истории с обвинения на И?
Вече съм в шах и мат с онази хубавица, явно някой познат ѝ върши услуга в нейното РУ.
Нито аз, нито полицаят, занимаващ се със случая, можехме да си обясним какво точно се иска от мен, освен че колегата му не бил доволен от отговорите ми и били непълни. На косъм съм да заведа дело срещу оня идиот, защото имам основания за пари, които ми дължи . Хората вчера ме посъветваха да не си хабя времето и усилията за такъв човек и меко казано,  бяха изумени от случая.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #8088 -: Май 14, 2021, 07:24:30 am »
В момента има нарастващо напрежение между Израел и Палестина. Въпросът ми е ще спрат ли атаките скоро над Тел Авив, както и вътрешното напрежение между израелци и араби в Тел Авив. Благодаря ви!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #8089 -: Май 14, 2021, 12:20:13 pm »
Ще продължат ли идиотските истории с обвинения на И?
Вече съм в шах и мат с онази хубавица, явно някой познат ѝ върши услуга в нейното РУ.
Нито аз, нито полицаят, занимаващ се със случая, можехме да си обясним какво точно се иска от мен, освен че колегата му не бил доволен от отговорите ми и били непълни. На косъм съм да заведа дело срещу оня идиот, защото имам основания за пари, които ми дължи . Хората вчера ме посъветваха да не си хабя времето и усилията за такъв човек и меко казано,  бяха изумени от случая.
Вашите У3 вървят към квадрат,  така че не мисля, че ще успеете да се разберете и занапред. У1 при теб скоро сменя знака- ще си в по-изгодна позиция и ще си промениш мнението/поведението и може наистина да решиш да не се занимаваш с него.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #8090 -: Май 14, 2021, 01:52:16 pm »
Крие ли нещо Т.? Предател ли е? Постоянно демонстрира даже и при другите колко добър приятел ми е, но в същото време имам съмнения, че може да има нещо общо с хората, които ме заплашват.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8091 -: Май 14, 2021, 02:40:13 pm »
Изглежда, че крие нещо, отделно познава скритите ти врагове, в негов трети дом са, сигурно са му съседи. Има връзка с това, за което спомена- приятелство с големи възрастови разлики, у11 Луната е в съвпад с аспекта на  Меркурий тригон Сатурн. Но не мога да определя приятел или предател е .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #8092 -: Май 14, 2021, 02:45:35 pm »
Изглежда, че крие нещо, отделно познава скритите ти врагове, в негов трети дом са, сигурно са му съседи. Има връзка с това, за което спомена- приятелство с големи възрастови разлики, у11 Луната е в съвпад с аспекта на  Меркурий тригон Сатурн. Но не мога да определя приятел или предател е .
Благодаря ти много,  Ребека! Мисля да пусна в темата за събитийни карти и картата на заплашването, да видим дали някой ще може да каже нещо.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #8093 -: Май 14, 2021, 02:51:03 pm »
Ако някой иска да ти открадне колелото или каквото е ,няма да бие камбана -крадците са тихи, за да останат незабелязани. Лаещи кучета. Искат да те сплашат, вероятно от глупост, да се направят на мъже пред някой, който им изглежда по-уязвим. Това са квартални примати .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #8094 -: Май 15, 2021, 08:12:28 am »
Много ми се иска да разбера кои са, но ако Т. ги познава, как да го накарам да ги издаде? ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8095 -: Май 15, 2021, 11:46:12 am »
Ще продължат ли идиотските истории с обвинения на И?
Вече съм в шах и мат с онази хубавица, явно някой познат ѝ върши услуга в нейното РУ.
Нито аз, нито полицаят, занимаващ се със случая, можехме да си обясним какво точно се иска от мен, освен че колегата му не бил доволен от отговорите ми и били непълни. На косъм съм да заведа дело срещу оня идиот, защото имам основания за пари, които ми дължи . Хората вчера ме посъветваха да не си хабя времето и усилията за такъв човек и меко казано,  бяха изумени от случая.
Корея,мисля,че тепърва ще има развитие.И представен/а от Меркурий  в 12 дом.Марс в 1ви е тормоз за И,емоционално безсилие,агресивно поведение,клюки,сплетни,обидчивост.Някой все едно налива масло в огъня.
« Последна редакция: Май 15, 2021, 12:30:28 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8096 -: Май 15, 2021, 11:56:08 am »
В момента има нарастващо напрежение между Израел и Палестина. Въпросът ми е ще спрат ли атаките скоро над Тел Авив, както и вътрешното напрежение между израелци и араби в Тел Авив. Благодаря ви!
На това твърдо НЕ,без да гледам карта.
По картата Едните,Палестина ,представени от близнаци,Меркурий силен по знак и дом,ъглов.
Израел ,представени от знак стрелец(религия)Богоизбрани.Юпитер в критичен градус(на стената на плача),но на трон в риби.Кой ще се откаже ?И на двете планети предстои ретроградие в собствени знаци,като Юпитер ще се върне във водолей,нещо ново/старо ще измъдруват.
Луната в 1ви ,без курс,ако не броим квадрата с Нептун.Временно затишие както обикновено,но това там с" Вътрешното напрежение"
Не.
« Последна редакция: Май 15, 2021, 12:07:50 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8097 -: Май 15, 2021, 12:04:15 pm »
Много ми се иска да разбера кои са, но ако Т. ги познава, как да го накарам да ги издаде? ::)
Всички са вързани.Кой кого да издаде?Та тези ,които познаваш и общуваш с тях са замесени,а не непознати хора.
Какви приятели и приятелства тук ,а и въобще.Приятелства се градят с години,доверие трябва.Щом се чудиш кой ти е приятел и кой не,това означава,че никой не ти е.......все едно сме в детската градина и ще се дърпаме за куклите и парцалките.
Гледай си семейството ,работата,и не се занимавай повече да дълбаеш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #8098 -: Май 15, 2021, 12:32:44 pm »
Много ми се иска да разбера кои са, но ако Т. ги познава, как да го накарам да ги издаде? ::)
Всички са вързани.Кой кого да издаде?Та тези ,които познаваш и общуваш с тях са замесени,а не непознати хора.
Какви приятели и приятелства тук ,а и въобще.Приятелства се градят с години,доверие трябва.Щом се чудиш кой ти е приятел и кой не,това означава,че никой не ти е.......все едно сме в детската градина и ще се дърпаме за куклите и парцалките.
Гледай си семейството ,работата,и не се занимавай повече да дълбаеш.
Ясно. Благодаря ти,  Сафо! Дано само да няма и други последствия за мен. ??? В смисъл,  да не ми правят други номера...
« Последна редакция: Май 15, 2021, 12:35:03 pm от Veselin »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #8099 -: Май 15, 2021, 01:43:49 pm »
Не съм сигурен,  но ако продължават да разпространяват слухове за мен и стигнат до работодателя ми, мисля, че може и да си изгубя работата (а може и това да им е целта). Не вярвам някой на мен да повярва и да ме защити тогава. Затова и зададох хорарния въпрос за работата.