Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038028 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8115 -: Юни 15, 2021, 05:35:36 pm »
"Роднина, познат ли е човекът, който открадна телефона и парите на съседката ? "
Кражбата се случва между 05:30 ч и 12:30 ч. Жената става рано защото е на розобер и се прибира на обяд. Къщата е заключена, имало е отворен само малък прозорец на банята. Ключ за  къщата има само сина й. В един двор е заедно със семейството на снаха си. Предната част на двора има излаз към улицата  с ограда, която всеки може да прескочи.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8116 -: Юни 15, 2021, 06:51:00 pm »
Рени,съседката я разглеждам по твой 3ти дом-козирог.Сатурн и Плутон са в 1ви дом на съседката.Ако това е тя-би трябвало да я описват по някакъв начин.Белег,петно.
Нейният 2ри дом е на твой к4.Водолей.В точен тригон със Слънце е куспидата.Да.
Луната е ъглова-Да.В аспект със Слънце-да.Луната е у7 дом на съседката-крадецът.
Луната е разх.аспект с Меркурий в 6ти дом на жената.Възможно е да е работила заедно с някой,който е закъснял,или си е тръгнал по-рано.
« Последна редакция: Юни 15, 2021, 06:58:05 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8117 -: Юни 15, 2021, 07:23:45 pm »
Възможно е, крадецът да е говорил по телефона с някой, който е бил на розобера, за да се уведоми дали жената е там. К7 на жената(съседката) е в градуса на Меркурий

Луната е квинконс Нептун от 2ри дом на жената. И друг път е пипал.

« Последна редакция: Юни 15, 2021, 07:26:56 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8118 -: Юни 15, 2021, 07:31:44 pm »
Да разбирам, че не е роднина, познат ?
Няма колеги, тя е пенсионер. На розобера са само жени, които са на възраст 70-75 г.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8119 -: Юни 15, 2021, 07:39:53 pm »
Мисля, че е роднина. Посочих защо по-горе. Да. Заради аспекта Слънце и к2. Луната е сх. аспект Слънце. - Да
Но е възможно крадецът да е разговарял с някой нейн колега(жена розоберачка)
« Последна редакция: Юни 15, 2021, 07:41:49 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #8120 -: Юни 15, 2021, 07:49:57 pm »
Ако е в помощ, Луната в лъв може да е човек с ниско потекло, продавач на риба, медицинско лице, санитар/ка, учител/ка, чистач/ка, домакиня и др. нисши професии. Разносвачи, млекари,....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8121 -: Юни 16, 2021, 01:32:07 pm »
Благодаря, Сафо.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8122 -: Юни 21, 2021, 05:24:31 pm »
"Роднина, познат ли е човекът, който открадна телефона и парите на съседката ? "
Въпросът ти го задаваш или тя е попитала, а ти си построила картата?
Ако питаш ти и съседката ти я гледаме по твоя 3д, то последно телефонът е бил в ръцете на млад мъж от семейството, възможно е да е нейният син.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8123 -: Юни 22, 2021, 01:29:21 pm »
Акрукс, аз задавам въпроса. Последно телефонът е бил в нейните ръце, защото го е ползвала в периода да я буди. Да, първо на сина си се е обадила, да го пита, дали той не е влизал, в периода 5:30-12:30 ч/ макар че, той е на работа по това време / - не, не е влизал.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8124 -: Юни 23, 2021, 03:17:18 pm »
Акрукс, аз задавам въпроса. Последно телефонът е бил в нейните ръце, защото го е ползвала в периода да я буди. Да, първо на сина си се е обадила, да го пита, дали той не е влизал, в периода 5:30-12:30 ч/ макар че, той е на работа по това време / - не, не е влизал.
имам предвид последно, преди да построиш картата и попиташ
и няма как някой да го е взел, без да го хване с ръце

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8125 -: Юни 24, 2021, 09:59:31 pm »
Акрукс, аз задавам въпроса. Последно телефонът е бил в нейните ръце, защото го е ползвала в периода да я буди. Да, първо на сина си се е обадила, да го пита, дали той не е влизал, в периода 5:30-12:30 ч/ макар че, той е на работа по това време / - не, не е влизал.
имам предвид последно, преди да построиш картата и попиташ
и няма как някой да го е взел, без да го хване с ръце

Разбрах въпроса ти.
Цитат
последно телефонът е бил в ръцете на млад мъж от семейството, възможно е да е нейният син.
- Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #8126 -: Юни 26, 2021, 07:43:10 am »
Здравейте,
Моля, ви за малко помощ ! Кажете : "Ще мине ли добре пътуването"? За пръв път ще пътувам след световните здравни проблеми /за 3 дни до Италия/ ... малко ми е притеснено.  ???

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #8127 -: Юни 26, 2021, 02:46:08 pm »
Kot, с този уран в 9 дом се гответе за изненади и неочаквани промени. Всичко точно подгответе с документи и проверявайте постоянно актуалност на информацията и изискванията, не разчитайте на предварителни данни или, че еди кой си бил минал инак.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #8128 -: Юли 05, 2021, 10:30:04 am »
Още не съм гледала този хорар, построих го, когато въпросът назря в мен.
Х планира ли да прекрати НЗОК практиката си от септември?

//защо съм решила точно септември не знам:Д

Какво мислите? Какво изобщо да гледаме?
Негов 6д, или 7д (като другите). у2 по отношение на ценност(и) и печалба, интерес? 10 и 11 като мечти и преследван имидж?

Може и по мен като задаваща въпроса. На мен ми трябва специалист по НЗОК, т.к. и без това хвърлям много пари за изследвания. Т.е. хорарът може да се чете и като - ще остана ли без лекар, ще трябва ли да си търся нов?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #8129 -: Юли 05, 2021, 01:45:22 pm »
Аз ще дам едно стимулиращо не, няма да прекрати практиката си и остава в услуга на другите. Може и да обмисля, но в крайна сметка ще постъпи алтруистично.
Гледам лекаря по 7 дом, последен аспект със Слънце, което у интерсептиран 1 дом негов. И двата му сигнигикатора са под тронов Меркурий, който в хорара е ретро и връща към Тригон с теб.
Мисля, че картата добре описва въпроса с този Плутон при асц откъм 12, страхове и сериозно заболяване.
« Последна редакция: Юли 05, 2021, 01:50:18 pm от Люба »