Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022185 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #615 -: Април 14, 2014, 07:43:42 pm »
Ясно. Благодаря за обратната връзка. Значи няма за какво да съжаляваш освен лошата комуникация. Дано следващият кандидат е по-подходящ!

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #616 -: Април 14, 2014, 08:16:10 pm »
Здравейте,
Ръководя малък отдел. Преди няколко дни разговарях с едно от момчетата и то ми каза, че иска да ми каже нещо, но го е срам и като набере смелост ще ми го каже. Тогава и зададох въпрос: Какво иска да ми каже В.?
Да не е решил да напуска?

Давам ОВ:
Каза ми, че съм му голяма тръпка и че много ме харесва. Толкова се зарадвах, че не напуска, че може и леко да съм го обидила с неадекватната ми реакция. ???
Благодаря на всички включили се.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #617 -: Април 14, 2014, 08:29:10 pm »
Аз се надявах тригона Юпитер и Венера да оправи положението, но явно не е станало. Явно той е облагодетелствал кандидатката като се отървала от Лили.  :85:
Когато разбрах, че Лили с кардиналната си карта трябва да хареса някого си казах "ооо няма начин това да се случи" ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #618 -: Април 14, 2014, 11:55:35 pm »
Давам ОВ:
Каза ми, че съм му голяма тръпка и че много ме харесва. Толкова се зарадвах, че не напуска, че може и леко да съм го обидила с неадекватната ми реакция. ???
Благодаря на всички включили се.
Благодаря за ОВ, но от написаното при задаване на въпроса не разбрах, че си от женски пол, за да разгледам Марс У1, У8 в 7д на момчето като нещо друго от финансова заинтересованост

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #619 -: Април 16, 2014, 07:18:01 pm »
Здравейте девойки.
Задавам един и същи въпрос- по различен начин, и ретро Марс ми е или в съвпад с асцендента, или в 1 дом.
Въпросът е свързан с нова професионална ориентация(вече започната) и ще имам ли успех в нея. Прилагам няколко хорарни карти на едно и също питане направено по различни припряни начини. :)
Помоооощ!



Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #620 -: Април 16, 2014, 07:54:19 pm »
Meрси, Веско. :)
Ще сложа и другите карти. Да, надявам се на пари. Не ми е детска мечта "новото" поприще- просто, отчаян ход да сложа край на всичко, с което съм се занимавала до момента. Е, сложих. Сега започвам от зиро.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #621 -: Април 16, 2014, 07:55:28 pm »

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #622 -: Април 16, 2014, 07:59:21 pm »
Здравейте,
Как ще се развият отношенията между Й. и приятелката му.Аз питам Й. ми е колега и другарче, но много нерешителен. От 1000 години са заедно и нищо. И двамата съм ги назовала с имена.


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #623 -: Април 16, 2014, 08:05:34 pm »
Ако гледаме Нея по негов 5 дом-Да, ще се оправят. Той е сексуално обсебен от нея и си знае пътя към нея. . :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #624 -: Април 16, 2014, 08:11:54 pm »
Веско, а ретро Марс в 1 дом, как го тълкуваме в моя случай?
Мудност, недостъчна действеност? :o

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #625 -: Април 16, 2014, 08:17:35 pm »
Разглеждам Й по 7 дом на питащия, а приятелката му по негов 5 дом, т.е. по 11 дом от картата. До голяма степен е нерешителен, освен това може да си мисли, че нещата вървят към приключване.
Моят въпрос беше по моите карти. :)
Иначе, и аз така разглеждах хорара на Зох.

п.п.Зох, аз не съм специалист. Просто- мнение, по това, което ми се струва, че вождам. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #626 -: Април 16, 2014, 08:47:02 pm »
Здравейте девойки.
Задавам един и същи въпрос- по различен начин, и ретро Марс ми е или в съвпад с асцендента, или в 1 дом.
Въпросът е свързан с нова професионална ориентация(вече започната) и ще имам ли успех в нея. Прилагам няколко хорарни карти на едно и също питане направено по различни припряни начини. :)
Помоооощ!

Вижда се , че наскоро си сменила професионалното поприще и се притесняваш за това- Луната У10 в 1д е извършила хармоничен аспект с Венера У1 в 5д. Луната е в падение в скорпион, но Венера е екзалтирана и извършила съвпад с Нептун У6 в 5д- предполагам новата ти дейност е свързана с творчество, било фотография, изобразително изкуство или литература, но е нещо, което успешно може да упражняваш и вкъщи- последен аспект на Луната У!0 е хармоничен - съвпад със Сатурн У4, У5 във 2д, което показва, че ще имаш и стабилни, постоянни доходи от тази дейност.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #627 -: Април 17, 2014, 12:13:10 am »
Ще имам ли възможност скоро да се запозная лично с Г (мъж)?
Много популярен и много недостъпен, но да отбележа, че в желанието ми да го познавам лично, няма романтичен оттенък.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #628 -: Април 17, 2014, 01:33:57 am »
За съжаление не е творческа. Недвижими имоти. :(
Няма за какво да съжаляваш- 4д, представен от Сатурн описва недвижимите имоти, както и Луната, мунданен У4;  5д също участва в търговия с недвижими имоти, което е свързано с риск, спекула и хазартен нюх, а с всичко това си в хармонична връзка- Венера У1/Нептун У6 - Луна У10/Сатурн У4,У5 - Юпитер У3, съУ6 образуват голям тригон. Понеже Юпитер У3 попада в 9д, то търговията ще е свързана и с чужбина, чужденци, а Венера освен теб описва парите на другите, с които ще си свързана като имаш достъп до тях- в натала за успех с търговия на недвижими имоти и ценни книжа се гледа за добра връзка между 2/5/8 дом, както и между Венера/Юпитер/Сатурн- при теб всичко това е излязло в първата карта, която си публикувала и разгледах, другите не съм поглеждала, защото по един и същи въпрос/тема не се правят по няколко карти през час-два.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #629 -: Април 17, 2014, 01:37:38 am »
Ще имам ли възможност скоро да се запозная лично с Г (мъж)?
Много популярен и много недостъпен, но да отбележа, че в желанието ми да го познавам лично, няма романтичен оттенък.
Скоро не