Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022258 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #780 -: Май 22, 2014, 08:19:53 am »
Да, ще мине успешно. У11 (4-ти от 8 дом) е в сходящ тригон с куспида на 1 дом и Марс естествен сигнификатор на 8 дом и диспозитор на У1,8 - Венера в овен. :) Ранната Луна може би е знак, че до операцията има повечко време.
Луната в риби е в сходящ тригон с У6 - Юпитер.
Разходящата квадратура Венера У1 с Юпитер описва здравословния проблем. ;)

благодаря ти и на теб за отзоваването :)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #781 -: Май 22, 2014, 11:02:31 am »
Здравейте,
знам, че  не  е  много  учтиво  като  новобранец  от  вратата и  да  ви  моля за  услуга , но  моля,  простете!
Няма  да  ви  се  разсърдя, ако  не  ми  отговорите, ама  съм  много  паникюсана.
Днес  видях, че  са  излезни  датите за лятната  сесия, 6 броя изпити  през около  2 дни  и  са  доста  тежки,  ужас ,  незнам  как  ще  се  справя :'(
Искам да ви  питам ще успея ли да  ги  взема?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #782 -: Май 22, 2014, 11:52:49 am »
Който учи, ще сполучи.  :)

Навремето и аз като бях първи курс студентка, имахме по 6 изпита през ден, почти никакво време за подготовка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #783 -: Май 22, 2014, 12:58:57 pm »
Здравейте,
знам, че  не  е  много  учтиво  като  новобранец  от  вратата и  да  ви  моля за  услуга , но  моля,  простете!
Няма  да  ви  се  разсърдя, ако  не  ми  отговорите, ама  съм  много  паникюсана.
Днес  видях, че  са  излезни  датите за лятната  сесия, 6 броя изпити  през около  2 дни  и  са  доста  тежки,  ужас ,  незнам  как  ще  се  справя
Искам да ви  питам ще успея ли да  ги  взема?
"новобранец" и "ново регистриран"  са две различни понятия, не мисля, че си от първите ;)
Не знам-  "не" се пише отделно от глагола!!!
Според това, което показва картата притесненията ти са свързани основно с парите, които получаваш покрай следването- Луната У12 е извършила съвпад с Нептун У9 в 8д- да не изучаваш фотография случайно?
Изпитите няма да ги вземеш всичките и може да се наложи да прекъснеш, да загубиш пари в тази връзка, защото Луната ще извърши последен аспект квадрат с Меркурий У3, а Слънцето У1, У2 квадрат с Нептун У9.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #784 -: Май 22, 2014, 01:50:19 pm »
Добре ли ще е за мен да заживея в къщата?Или да си оставам в апартамента? :012:

Отпадна варианта с къщата.Предстои да се местим в новия ни дом скоро...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #785 -: Май 22, 2014, 02:33:02 pm »
Отпадна варианта с къщата.Предстои да се местим в новия ни дом скоро...
Излиза, че е имало и трети вариант по въпроса, Луната У3 в 12д- укрила си информация  :29:
 И във въпроса питаш за себе си, а в обратната връзка си писала "предстои да се местим"- значи въпросът се отнася не само до теб...
А както си питала "Добре ли ще е за мен да заживея в къщата или да си оставам в апартамента?" при отговор "Да" например ще е добре и да заживееш в къщата, и да си останеш в апартамента, при отговор "Не" също...
Въпросът ти беше неясно формулиран, с недостатъчна информация по него, затова и отговорът ми по него, който е единствен, се оказа неточен!


Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #786 -: Май 22, 2014, 03:13:12 pm »
Въпросът ти беше неясно формулиран, с недостатъчна информация по него,


 :72: Така е,akruks,за което отново се извинявам.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #787 -: Май 23, 2014, 10:45:27 am »
Здравейте,
знам, че  не  е  много  учтиво  като  новобранец  от  вратата и  да  ви  моля за  услуга , но  моля,  простете!
Няма  да  ви  се  разсърдя, ако  не  ми  отговорите, ама  съм  много  паникюсана.
Днес  видях, че  са  излезни  датите за лятната  сесия, 6 броя изпити  през около  2 дни  и  са  доста  тежки,  ужас ,  незнам  как  ще  се  справя :'(
Искам да ви  питам ще успея ли да  ги  взема?

Ще ги вземеш с изключение на един - два изпита. Луната прави взаимна рецепция с Юпитер У9, както и сходящ тригон. Слънце У1 е сходяш квадрат с Нептун У9 и затрудненията идват оттук. Уран е в 9 дом - поднесена ти е изненада с тези изпити. :)
Луната е У12 (4-ти от 9 дом) крайното развитие по 9 дом и е в сходящ секстил с фортуната, а последния и аспект е квадратура с Меркурий У3.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #788 -: Май 23, 2014, 04:21:24 pm »
Внася ли редовно колежката ми парите от оборота в банката?
Днес на работа забелязах, че последните 2 или 3 вносни бележки ги няма. Попитах я и ми каза, че просто ги е забравила в чантата си.
С Луна без курс май напразно се съмнявам, но все пак по-добре е да изказвам съмнения тук, отколкото пред нея.
е нали на бележките има дата и после ще се види, така че не вярвам да е злоупотребила и да те лъже, още повече Меркурий (бележките) са на неин Иц, а 4д и Нептун са свързани с разсеяността, забравата

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #789 -: Май 24, 2014, 07:22:17 pm »
Благодаря,
за отделеното време akruks и AzaZaeL,
едната от прогнозите ви ми допада повече, но дали и какво ще се случи, ще съм тук на 27.06. ще  ви кажа.
сега отивам да чета :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #790 -: Май 24, 2014, 11:54:43 pm »
Благодаря,
за отделеното време akruks и AzaZaeL,
едната от прогнозите ви ми допада повече, но дали и какво ще се случи, ще съм тук на 27.06. ще  ви кажа.
сега отивам да чета
  аз като съм писала, че няма да вземеш всичките, не съм искала да кажа, че няма да вземеш нито един- ще вземеш изпити, но не всички, което е същото като казаното от Азазел,че ще ги вземеш, с изключения на някои  :)
Приятно четене и успех!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #791 -: Май 26, 2014, 02:34:56 pm »
Хехе, Весо, и ти си като мен  ;D - "доверяй, но проверяй!".  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #792 -: Май 26, 2014, 02:43:17 pm »
Да, разбирам. Навремето и аз работех в един офис с две колежки и солидарна материална отговорност. И като грешаха в сметките, довнасяхме в касата на агенцията и трите, без въобще да съм пипала парите и касовия апарат. Затова много е важен екипът, с който работиш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #793 -: Май 26, 2014, 02:59:46 pm »
всеки да върши работата наравно с другите, а не да свиква все някой друг да оправя всичко.

За съжаление и това е част от местния манталитет, така че свиквай.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #794 -: Май 27, 2014, 12:04:06 pm »
Здравейте, питам имам ли проследяващ файл в компютъра си? Инсталирано ли ми е нещо, което да следи дейността ми?

Благодаря,