Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039867 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1080 -: Юни 21, 2014, 05:37:04 pm »
Весо, мислех повече да не тегля карти, но реших да изтегля още една - за трети и последен път. Според мен оттук нататък все по-объркан отговор ще дават.

Този път изтеглих само една карта и помолих брат ти да даде някакъв знак - какво сега се случва с него.

Падна се много странна карта - от онези, на които няма човешка фигура - осмица жезли, отново обърната.

Тази карта дава следното тълкуване:

"В безоблачно небе летят осем жезъла, отдолу се вижда спокоен ландшафт. На тази карта няма хора. Тя символизира текущия момент - Тук и Сега.
Тази карта ни казва да не питаме за бъдещето и не дава пряк отговор на зададения въпрос, а само сочи, че още не е дошъл моментът да получим отговор на това, за което питаме".

С друго не мога да бъда полезна вече, ще чакаме обратна връзка от теб. Дано всичко е наред и се върне скоро.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1081 -: Юни 21, 2014, 05:42:34 pm »
Не е мястото тук, но, Веско, вие сте свързани на умствено, емоционално ниво. Пращай на брат си постоянно импулс, че го обичаш и имаш нужда от него. В най-труден момент човек наистина знае, че кръвните роднини са най-близки.  ще реагира. Още повече,че твоят и неговият с-ри апликираха секстил мисля.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1082 -: Юни 21, 2014, 05:48:05 pm »
Благодаря ви много, Лили, Енигма!
Много лоши карти се падат, май не дават голяма надежда.  ???
Ако е тръгнал с някого другиго, и то не толкова по негова желание, възможно ли е другият да бъде подведен под отговорност, ако се разбере кой е?
Мисли позитивно, за да извикаш светли неща. Аз в такива ситуации се моля. Помага.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1083 -: Юни 21, 2014, 05:50:21 pm »
Да е отвлечен имаш предвид? Тогава разбира се - похитителят се подвежда под отговорност в случай, че се установи отвличане.

На Младежкия хълм търсихте ли го? Опитвам се да се сетя за някакви закътани спокойни местенца до вас.
« Последна редакция: Юни 21, 2014, 05:54:40 pm от Mirabella »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1084 -: Юни 21, 2014, 06:02:22 pm »
Седнах и аз да прегледам цифрите на Веско и брат му.

- Внезапно събитие, дадено от Вселената, предизвикано от превъзбудена енергия, която не намира излаз
- и двамата в ЛГ4:
     - иска да работим, но да не очакваме особено възнаграждение и признание, - и двамата нарушават това условие
     - да сме с отворени сърца към познати и приятели - отново нарушено условие (братът се е разсърдил там на някой си)

ами 4-ката просто си е взела своето.

какво евентуално може да се направи и то от Веско, защото на брат му няма как да го кажем. И искрено се надявам, ако Веско направи нещо от това, 4 да бъде "нахранена, да се успокои, и да върне брат му":

- измайстори нещо с ръцете - поправка на шкаф, мивка .... ей такива работи - може да не е вкъщи - може да е у познати, или на някой, който не може сам да го направи (възрастна жена, приятелка, инвалид ...)
- ако някой е искал приятелството ти - отиди и му го дай
- ако си имал вътрешна потребност да купиш книга или да започнеш нещо да учиш, отиди и го направи

И всичко това - с вътрешна убеденост и желание, а не сделка "аз го правя, ти ми връщаш брата" - това не върви.

за момента не се сещам друго, но не е изключено да получа още някакво "послание" - ако се случи, ще споделя.

Би трябвало в крайна сметка нещата да се оправят - има една 9-ка, която би трябвало да държи ситуацията (такава девятка държеше Шумахер)

Веско, няма да споря, обяснявам, или каквото и да е - ако искаш, направи нещо, ако не е в твоето разбиране на живота - недей. Просто опитвам да помогна.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1085 -: Юни 21, 2014, 06:03:50 pm »
Добавка към цифрите - месеца е 1 - Веско, направихте ли все пак справка по болниците/спешните отделения? Ако да - направете пак.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #1086 -: Юни 21, 2014, 06:04:29 pm »
Веско, съобщихте ли в полицията?

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1087 -: Юни 21, 2014, 06:12:56 pm »
Благодаря много, Happy58!
Не разбрах всъщност какво да направя - аз не умея да ремонтирам нищо и въобще с подобни дейности съм много зле. Освен това, не съм имал вътрешна потребност нито да уча, нито да купувам книги.
Значи, според 4-ка трябва да съм съгласен да работя, дори и ако работодателя реши да му работя напълно безплатно, така ли?
Аз не искам признание и израстване, но ако не получавам някакви пари, ако не аз, то нашите ще ме принудят да напусна.

 според 4-ка трябва да съм съгласен да работя, дори и ако работодателя реши да му работя напълно безплатно, така ли? - точно така. А самия ти брат, доколкото разбирам, въобще пък не работи.

Аз не искам признание и израстване - на брат ти не му е харесало мнението на другите за картините му

но ако не получавам някакви пари - никой не е казал, че ще работиш за без пари, а за малко пари.

то нашите ще ме принудят да напусна. - ти си на 30год - това е смешен отговор.

За съжаление, за момента не мога да измисля други дейности, които да коригират вашето поведение, съжалявам.

Ако един 30год мъж не може да "измайстори" нещо, та дори и само вкъщи ..... не знам, не знам.

Аз съм дотук с идеите.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1088 -: Юни 21, 2014, 06:23:30 pm »
Брат ти може да си е тръгнал нанякъде и поради тези приказки - понякога на човек съвсем малко му трябва, ако вече се е насъбрало и му е преляла чашата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1089 -: Юни 21, 2014, 06:23:39 pm »
Не е смешен отговор, понеже все пак живея в тяхната къща, така че те имат правото да се налагат и да ме изгонят по всяко време (баща ми ми е казвал това неведнъж).

щом си в къща, тя би трябвало да има и двор. Ако ми кажеш, че нямате нищо за поправка и за работа из къщата и двора ...... не философствай, ами се захващай да работиш нещо .... и проверете болниците ... не се шегувам

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1090 -: Юни 21, 2014, 06:24:13 pm »
Хепи, нахално е от моя страна, пък и темата не е подходяща. Мога ли да те помоля да коментираш накратко за Шуми? По квадрата на Питагор ли правиш анализа си? Когато бях ученичка в горен курс, ми попадна този квадрат и помня, че тогава му направих анализ (с помощта на тълкуванията от някакъв вестник). Помня, че имаше три 9-ки в датата му на раждане - той е много умен, страхотен интелект. Другото, което помня - имаше много единици като мен - силен, волеви характер.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1091 -: Юни 21, 2014, 06:38:07 pm »
Хепи, нахално е от моя страна, пък и темата не е подходяща. Мога ли да те помоля да коментираш накратко за Шуми? По квадрата на Питагор ли правиш анализа си? Когато бях ученичка в горен курс, ми попадна този квадрат и помня, че тогава му направих анализ (с помощта на тълкуванията от някакъв вестник). Помня, че имаше три 9-ки в датата му на раждане - той е много умен, страхотен интелект. Другото, което помня - имаше много единици като мен - силен, волеви характер.

не, не е нахално, но по-късничко ... в темата за Шуми - гледала съм го - с две думи - човека "си плаща" - знам, че може да не ви хареса, ама ...

не е по Питагор

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1092 -: Юни 21, 2014, 06:42:53 pm »
не, не е нахално, но по-късничко ... в темата за Шуми - гледала съм го - с две думи - човека "си плаща" - знам, че може да не ви хареса, ама ...

не е по Питагор

Благодаря ти. Ясно, не е по Питагор.

Не знам дали е ходил на погребението. Той плачеше за Сена, това помня със сигурност. Години по-късно, когато спечели 41-та си победа и изравни Сена по победи, също плачеше на пресконференцията. Силен мъж да видиш да плаче - толкова истинско и красиво.
« Последна редакция: Юни 21, 2014, 07:26:46 pm от Mirabella »

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Общи хорари
« Отговор #1093 -: Юни 21, 2014, 07:14:52 pm »
Цитат
щом си в къща, тя би трябвало да има и двор. Ако ми кажеш, че нямате нищо за поправка и за работа из къщата и двора

веско-една хранилка за птички направи. виж някой храст,цвете,клюмнало така настрани-подложи му дърво-опора,вържи го...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #1094 -: Юни 21, 2014, 07:33:13 pm »
Благодаря ви много, Лили, Енигма!
Много лоши карти се падат, май не дават голяма надежда.  ???
Ако е тръгнал с някого другиго, и то не толкова по негова желание, възможно ли е другият да бъде подведен под отговорност, ако се разбере кой е?
Веско, картите са хубави - и хорарът и Таро. Не се филмирай.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми