Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039472 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1155 -: Юни 23, 2014, 11:13:42 pm »
Защо още мер не го обявява за издирване, какво чакат тия???

Някой няма ли познат в системата?
Ами и на мен ми е чудно, Пловдив не е малък и западнал град, какъвто Веско го изкарва- то не бяха липсващи архив от болница, свидетелства за раждане от общината... Имам приятелка от Пловдив, родена декември 83г, която през 2008г  си взе часа на раждане без проблем, понеже ходи на консултация при Муси Дачева, но на наш Веско му казали, че за неговата и близките на неговата години не са отбелязвали часа, после пък казали, че архива изчезнал и всеки път излиза с различна версия...
Помня за сестрите Белнейски как точно органите на реда се възмущаваха, че родителите им не са отишли още на другия ден да потърсят съдействие, а са чакали до понеделник. Дано се прибере свободолюбивия стрелец скоро и да осъзнае, че не е хубаво да причинява на близките си тревога.
Нали си имам майка стрелец и на младини редовно ни подлагаше на такива преживявания- 4 дни спала в лозето на двора, скрита между редовете, а с баща ми се побъркаме да я търсим сред роднини, комшии... Друг път пък писмо оставила наш'та с празна опаковка от антибиотици и легнала в спалнята като умряла, а после ни се подиграваше, че сме се вързали, била искала само да провери дали ни пукало за нея и от тоя род... Не, че сега е спряла, само че ако пред баща ми са и минавали номерцата, пред мен не минават, затова беснее и говори пред комшиите нелепости по мой адрес, но те си я знаят и подминават с насмешка приказките ѝ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1156 -: Юни 23, 2014, 11:46:39 pm »
Няколко пъти съм ти казвала, ще го направя пак - архивът в служба ГРАО за набори 1980 - 1989 е изтрит! Може да има единици, които по чиста случайност, да са въвели в компютъра и познатата ти да е сред тях. Но архивът е изтрит!!! В болницата, която аз съм родена, е имало наводнение и също не пазят данни. По простата причина, че тогава не са въвеждали данните ни в компютри, а само на хартиен носител. Ако и в това се съмняваш, ела и провери!
Ама ти що подскачаш сега, не си спомням с теб да сме обсъждали това няколко пъти, дори не помня, че и с теб сме го обсъждали  ::)
Ако ми платиш пътните разходи ще дойда, колко му е  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1157 -: Юни 24, 2014, 12:08:22 am »
защо от мвр не го обявяват, Веско, знаеш ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1158 -: Юни 24, 2014, 01:55:16 am »
Имам много силна памет от малка :012:, за разлика от хората с наличие на повече деви, обяснявам си го от факта, че който много говори, не помни :012:
Аз също помня от най-ранно детство до днес всичко, което засяга мен или близките ми и определено не съм от най-приказливите, повече ми се отдава писането...

Като изключа Мерка, девите ми са външни планети, не лични

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Общи хорари
« Отговор #1159 -: Юни 24, 2014, 08:01:15 am »
И на моя "мъж" като му търсихме данните в родния град, казаха,че не ги пазят.Роден е 1975 година.Така че никога няма да разбера часът му на раждане.

И на мен ми е странно,как полицията още не може да намери брата на Веско.
Много дни минаха,не ми харесва всичко това......

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1160 -: Юни 24, 2014, 10:07:07 am »
И на мен ми е странно,как полицията още не може да намери брата на Веско.
Много дни минаха,не ми харесва всичко това......
Полицията не го търси, не е обявен за общодържавно издирване, не знам защо.
Ако ползваше gsm лесно щяха да го засекат, но така...
Дано да е жив и здрав, че като гледах по снимки каква буря е вилняла в Пловдив тези дни, има изкоренени и паднали дървета, страшна гледка!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1161 -: Юни 24, 2014, 10:18:44 am »
Бурята беше преди да изчезне Стефан, ако не е повтаряла?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Общи хорари
« Отговор #1162 -: Юни 24, 2014, 12:02:26 pm »
Полицията не го търси, не е обявен за общодържавно издирване, не знам защо.
Ако ползваше gsm лесно щяха да го засекат, но така...
Дано да е жив и здрав, че като гледах по снимки каква буря е вилняла в Пловдив тези дни, има изкоренени и паднали дървета, страшна гледка!

Не го търси полицията?????
Е това вече не мога да го разбера.......не е обявен за издирване??????????

Някой да не се подиграва с нас тук??

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1163 -: Юни 24, 2014, 12:23:07 pm »
Не го търси полицията?
Е това вече не мога да го разбера.......не е обявен за издирване?

Ами де да знам, четох за жена, която на 19-ти е излязла от тях и не се е прибрала, че на 21-ви са я обявили за издирване

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4154037

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1164 -: Юни 24, 2014, 12:48:31 pm »
МВР все още няма официален единен регистър на изчезналите лица. В някои РДВР-та дават снимки и описание на местни журналисти - много вероятно така е и тук. СДВР май единствено пуска случаите на Facebook-страницата си.
В официалните бюлетини за денонощието някои споменават броя на изчезналите и "свалените от отчет" за деня, някои пускат инициали и описание, някои въобще не ги включват в бюлетина си, освен ако не издирват престъпници. Мисля, че Пловдивската ОДВР е от последните.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1165 -: Юни 24, 2014, 07:16:48 pm »
Дано да е бил той и да го открият.

На мен ми е чудно какво може да прави толкова време в друг град - без пари, без телефон, без лични документи и без да има познати, при които да отседне?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1166 -: Юни 24, 2014, 07:37:47 pm »
И на мен ми е чудно. Но дано да е той, поне ще знам, че е жив.

За да го издирим, трябва да се опитаме да разберем каква логика е следвал, колкото и непонятна да ни се струва. Обикновено човек като иска да се разтовари някъде извън града, взема някакви пари, не си оставя портмонето. Но би било тъпо, ако в момента някъде се скатава, за да създава суматоха и притеснения в семейството.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1167 -: Юни 24, 2014, 07:47:44 pm »
Може да е имал скрити пари за черни дни. Не е задължително всичко да държи в портмонето.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1168 -: Юни 24, 2014, 07:53:50 pm »
Да, възможно е с някакви пари да е тръгнал, ако е решил да ходи извън града. Иначе без пари и документи по-скоро в рамките на града бих го търсила. Но това е моята логика, а неговата не знаем каква е и защо го е направил.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1169 -: Юни 25, 2014, 07:47:14 pm »
Опитват се да направят сензация? Разбира се, и те трябва да си изкарат хляба. Но от друга страна, колкото повече хора разберат за случая, толкова е по-голяма вероятността да открият брат ти.

Хорарът не ми се струва неблагоприятен, твоят сигнификатор е силно поставен. Луната има сходящ тригон с Марс в 10 дом, но не съм сигурна дали това може да се брои за неблагоприятно развитие в службата. Последният аспект е съвпад с ретро Меркурий - по-скоро внимавай на работа и не губи концентрация, не се разсейвай при работа с пари и клиенти.
« Последна редакция: Юни 25, 2014, 07:49:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui