Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037590 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1170 -: Юни 25, 2014, 08:16:38 pm »
Не мисля, че ще се стигне до уволнение. Аргументите ми са, че нито Венера (у10), нито Марс в 10-ти дом, нито Луната имат напрегнати аспекти с Юпитер (които ще бъдат завършени в рамките на настоящите им знаци - това уточнение е за Марс). Слънцето също няма да успее да изгори Юпитер, докато той е в Рак (съвпадът ще се осъществи в Лъв). Така че въпреки стреса и притесненията (Юпитер в 8-ми, Луна в знак на Меркурий), не мисля, че ще се стигне до реални действия.

Надявам се брат ти да се появи скоро! Стискам палци.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1171 -: Юни 25, 2014, 08:16:46 pm »
Дано да излъчат репортаж, много лелки без работа дебнат по скамейките, а не влизат в интернет

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1172 -: Юни 25, 2014, 10:58:35 pm »
и какво от това?
не разбирам къде е драмата, ако има проблем - медиите и шефът ти да се разберат

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1173 -: Юни 25, 2014, 11:03:13 pm »
Имат право да снимат квото си искат, стига да не са на частна собственост, доколкото ми е известно

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1174 -: Юни 25, 2014, 11:06:16 pm »
Нямат право да снимат работното ми място, ако нямат съответното разрешение от фирмата. Фирмата може да реши да ги съди, ако пожелае, но по-скоро биха си ги изкарали върху мен било то с дисциплинарно уволнение или с финансови санкции (което е равносилно на същото).

глупости, шефът ти само може да се радва на скрита реклама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #1175 -: Юни 25, 2014, 11:15:55 pm »
Да, и аз така мисля, шефа ти трябва да е малоумен да не иска да снимат обекта му - повече клиенти ще идват така.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1176 -: Юни 25, 2014, 11:27:22 pm »
Веско, успокой се, колкото повече шум, по-добре, така и ченгетата няма да си позволят да скатават

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1177 -: Юни 25, 2014, 11:37:26 pm »
Веско, възможно ли е да е отишъл у роднини, примерно възрастни хора, които няма нет и не знаят, че се търси?
Защо не сложиш картата му с транзити, прогресии, дирекции ...

хвърлих идзин - мисля, че ще се върне, дано тълкувам правилно.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #1178 -: Юни 26, 2014, 08:09:37 pm »
С цел да ме дразни ли дойде тази вечер Р.К.?Благодаря ви отново.

« Последна редакция: Юни 26, 2014, 08:15:54 pm от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1179 -: Юни 26, 2014, 09:03:07 pm »
Не.
Веско, ти потърси ли хора, които познават този Странджев? Съвсем нищо ли няма като развитие, питаш други неща, да не би те да са свързани с брат ти?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1180 -: Юни 26, 2014, 09:35:12 pm »
 :72: нека всичко да е добре накрая, ще бъде! O:-)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #1181 -: Юни 27, 2014, 06:38:47 am »
Тази вечер той е дошъл по навик и от скука.Не е готов да си тръгне,защото няма при коя,но теб те има и е дошъл да търси нещо,което не е видял.Опитал се е да го извади,но ти или го нямаш или е латентно.И си е отишъл.

Дракониада,питането ми е свързано с жена. :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1182 -: Юни 27, 2014, 10:25:37 am »
Тази вечер той е дошъл по навик и от скука.Не е готов да си тръгне,защото няма при коя,но теб те има и е дошъл да търси нещо,което не е видял.Опитал се е да го извади,но ти или го нямаш или е латентно.И си е отишъл.
  :57: :57: :57:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1183 -: Юни 27, 2014, 11:13:29 am »
MoonLight, нямам достатъчно знания и опит, за да преценя дали е дошла да те подразни или не. Ето какво виждам в картата. Тя се управлява от Меркурий в собствен знак и дом, което автоматично означава, че е в знак на заточение на твоя управител Юпитер. В допълнение на това е ретрограден. Обикновено при планета с есенциални достойнства (домицил, екзалтация) не предполагаме непочтени намерения. Обаче поради ретроградността и факта, че Меркурий е в собствен дом, си мисля, че въпросната жена е склонна да защитава собствения си интерес, дори и това да нарани някого. Може би имате стара "закачка", проблем, който върви към разчистване, приключване (Луната отива към фаза новолуние). В момента на комуникацията ви може би си се почувствала изключително уязвима (Луна в нейния дом), но би трябвало да си не по-малко силна от нея в тази ситуация или дори по-силна, защото си под управлението на екзалтиран директен Юпитер. Луната напуска знака без повече сходящи аспекти - засега не би трябвало да се очакват нови действия от нейна страна. Като тегля чертата, мисля, че жената поставя на първо място своите интереси.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1184 -: Юни 27, 2014, 01:00:07 pm »
Като се присъединявам към анализа на Мира, да допълня само, че да, ЮЮЮ не си пада особено по тебе и е възможно да е дошла да "го извади", както е написала Драко :012:, но от теб зависи дали ще й позволиш Луна ще отиде при Юпитер в Рак - силата е в теб, отсвирИ я.
De omnibus dubitandum est