Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039143 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1200 -: Юни 29, 2014, 07:50:48 pm »
Веско, понякога луната без курс казва, че знаеш отговора и питаш за да се убедиш. Давам ти просто една насока, за да задаваш нов въпрос, трябва същностно да се е изменила ситуацията. Доклкото казваш-не е,така че затова луната е в късен градус. Тоест питаш за същото, а значението на предния хорар не е изминало.
И не ми се струва брат ти да е при този човек, той не е разположен да приеме брат ти, независимо по какви причини...
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 07:52:35 pm от enigma »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1201 -: Юни 29, 2014, 08:19:37 pm »
Ами защото нямаха разрешение от фирмата, за да снимат в тяхната собственост.
Това са си твои оправдания, можело е да се разбереш с тях да поговорите извън работното ти място, щом си се опасявал да не възникне проблем от това, можело е да ги помолиш също да не те снимат, а да съобщят по новините за издирвания ти брат и да му покажат снимката

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1202 -: Юни 29, 2014, 08:24:36 pm »
Това е картата.  :)
Да, ще имате интимна връзка, може би няма да е явна, а тайна, основаваща се на секс. Според картата излиза, че си имаш семейни ангажименти, затруднения във връзка с дом, семейство, населено място, а за него, че не му е чуждо това да флиртува на работното място
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 08:27:37 pm от akruks »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #1203 -: Юни 29, 2014, 10:05:11 pm »
Имам един въпрос, всъщност два. Първият, конкретен:

Измамник ли беше мъжът, когото срещнах в петък, на 27.06.2014 г., 18:45 ч., или съм излишно подозрителен?

Вторият е по-общ — възможно ли е по събитийна карта да се отговори на въпроси, възникнали относно събитието, сякаш е хорарна? Или пак се взема предвид, когато се пита, но по друг начин?

П.П. Извинявам се за картата, вчера се бях отплеснал. Накратко, разказа ми една история, която и досега се чудя дали е вярна, но реших да ѝ повярвам. Може да се приеме, че е постигнал целта си в "преговорите".
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 08:04:41 am от Reptil »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1204 -: Юни 29, 2014, 10:22:56 pm »
Ако сега формулираш този въпрос, може да се построи хорарна карта с днешна дата и с часа на задаване на въпроса във форума. Мъжа по кой дом да гледаме? Не си го назовал по име, не си уточнил какъв е. Ако сте водили някакъв диалог или преговори за нещо, бихме могли да го разгледаме евентуално по 7 дом...

Събитийните карти се разглеждат, но според мен не са достатъчни, за да опишат по-нататъшното развитие на ситуацията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1205 -: Юни 29, 2014, 10:52:49 pm »
Имам един въпрос, всъщност два. Първият, конкретен:

Измамник ли беше мъжът, когото срещнах в петък, на 27.06.2014 г., 18:45 ч., или съм излишно подозрителен?

Вторият е по-общ — възможно ли е по събитийна карта да се отговори на въпроси, възникнали относно събитието, сякаш е хорарна? Или пак се взема предвид, когато се пита, но по друг начин?

Не можеш ли да сложиш карта?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1206 -: Юни 29, 2014, 11:31:24 pm »
Имам един въпрос, всъщност два. Първият, конкретен:

Измамник ли беше мъжът, когото срещнах в петък, на 27.06.2014 г., 18:45 ч., или съм излишно подозрителен?

Вторият е по-общ — възможно ли е по събитийна карта да се отговори на въпроси, възникнали относно събитието, сякаш е хорарна? Или пак се взема предвид, когато се пита, но по друг начин?

По картата на включването ти човекът се сигнифицира от Луна в Лъв, в седми дом и Юпитер в Рак точно на Дсц. - съвсем приличен и почтен човек изглежда, може малко да е пресолил манджата, но не е измамник. Твоите подозрения от друга страна са представени от Марс в падение в осми дом - очевидно са безпочвени и не почиват на истината с главното И. Ти самият си ретроСатурн точно кацнал на МС и във владение на този същия паднал Марс, така че вероятно няма нинакво значение какво ти говорим, защото си напълно под властта на подозренията си, а и категорично не си падаш по човека - аспектът на Луната (у7) към Сатурн е квадратура, придружена с взаимна "рецепция" падение-заточение :).

По втория въпрос, възможно е по картата на събитието да се проследи как ще се развият нещата.
« Последна редакция: Юни 29, 2014, 11:34:05 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1207 -: Юни 30, 2014, 11:55:19 am »
Ето репортажът по Нова: Репортаж по Нова Тв
Весо, имате много симпатична майка, дано брат ти се намери и тя да престане да страда, че ми е мъчно като я гледам горката жена, само тя си знае какво преживява тези дни!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #1208 -: Юни 30, 2014, 02:00:22 pm »
В.ще ме вземе ли на работа.Обратна връзка до края на тази вечер.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1209 -: Юни 30, 2014, 02:04:59 pm »
Луна във Виа комбуста? ....

ти не можа ли по-завъртяно да формулираш въпроса? Я си представи, че някой друг взима решението, но ти това не го знаеш? :)

Иначе, последен аспект на Луната - тригон с Юпитер и то откъм 10 дом.

Ама ти това можеш и сама да си го разчетеш  :08:
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 02:06:33 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1210 -: Юни 30, 2014, 02:09:18 pm »
В.ще ме вземе ли на работа.Обратна връзка до края на тази вечер.
Картата е за 9-ти юни, тогава ли си задала въпроса?
По тази карта отговорът ми е по-скоро Не.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #1211 -: Юни 30, 2014, 02:19:03 pm »
Картата е за 9-ти юни, тогава ли си задала въпроса?
По тази карта отговорът ми е по-скоро Не.

Да,akruks,от тогава е картата.Благодаря ви много!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1212 -: Юни 30, 2014, 03:06:56 pm »
В.ще ме вземе ли на работа.Обратна връзка до края на тази вечер.

би трябвало да те е взела вече - картата изглежда сякаш е решено.
De omnibus dubitandum est

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #1213 -: Юни 30, 2014, 03:52:50 pm »
Имам един въпрос, всъщност два. Първият, конкретен:

Измамник ли беше мъжът, когото срещнах в петък, на 27.06.2014 г., 18:45 ч., или съм излишно подозрителен?

Вторият е по-общ — възможно ли е по събитийна карта да се отговори на въпроси, възникнали относно събитието, сякаш е хорарна? Или пак се взема предвид, когато се пита, но по друг начин?

П.П. Извинявам се за картата, вчера се бях отплеснал. Накратко, разказа ми една история, която и досега се чудя дали е вярна, но реших да ѝ повярвам. Може да се приеме, че е постигнал целта си в "преговорите".

И на двама ви управителите са перигрин, но твоето отношение към човека е отразено в картата. Сатурн е заточен в рак, а там е неговото слънце, тоест сатурн "не обича слънцето" по нещата, касаещи въпроса.
Дали лъже? Ако гледаме управителят на 3 му дом, марс заточен с предстоящ квадрат от слънцето, отделно слънцето-негов управител е на място,където марс не се чувства добре, тоест възможно е това, което се съмняваш.Тук бях използвали 9 дом като Висшата истина, У негов 9, идва от квадрат нептун.
Това са само разсъждения :), но би трябвало да има някаква логика. Ти като че ли зависиш от него.
луната е управител на негов 12 и й предстои хубав аспект и с меркурий, което изглежда засега не ти дава възможност за намиране на истината. Но подозрението ти остава, заради сатурн, твой У квадрат луна.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1214 -: Юни 30, 2014, 04:32:29 pm »
Ако гледаме управителят на 3 му дом, марс заточен с предстоящ квадрат от слънцето, отделно слънцето-негов управител е на място,където марс не се чувства добре, тоест възможно е това, което се съмняваш.Тук бях използвали 9 дом като Висшата истина, У негов 9, идва от квадрат нептун.
Това са само разсъждения :), но би трябвало да има някаква логика. Ти като че ли зависиш от него.
луната е управител на негов 12 и й предстои хубав аспект и с меркурий, което изглежда засега не ти дава възможност за намиране на истината. Но подозрението ти остава, заради сатурн, твой У квадрат луна.


Хорарът не би ли трябвало да е асц. Козирог и Дсц - човекът, за когото се пита, в Рак.
По трети дом би трябвало да са мислите/думите/подозренията на Рептил (това е заточеният Марс в осми дом). На Рептил мислите му са афиф. Третият дом на човека е по девети в картата - Везни - Венера, макар и в Близнаци, е ъглова и в секстил с Луната.
De omnibus dubitandum est