Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040098 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1455 -: Юли 24, 2014, 11:50:01 am »
Иска да се събере с него, защото го обича и иска детето и да е щастливо и да има нормално семейство, но от друга страна иска да се разведе, защото вътрешно си знае, че нещата няма да се променят. Това е човек, който всеки път когато тя е имала нужда и е обръщал гръб. За първи път казва, че иска да се разведе и да продължи. Сега се тормози, защото не знае кое е правилното решение и дали няма да сбърка. Ако го нямаше вторият мъж, щеше да е по лесно, просто още веднъж щеше да бъде разочарована, но сега има какво да губи. Детето е малко, но непрекъснато говори как иска да живеят заедно-той, мама и тати. Бащата се грижи добре за детето.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1456 -: Юли 24, 2014, 11:57:43 am »
Иска да се събере с него, защото го обича и иска детето и да е щастливо и да има нормално семейство, но от друга страна иска да се разведе, защото вътрешно си знае, че нещата няма да се променят. Това е човек, който всеки път когато тя е имала нужда и е обръщал гръб. За първи път казва, че иска да се разведе и да продължи. Сега се тормози, защото не знае кое е правилното решение и дали няма да сбърка. Ако го нямаше вторият мъж, щеше да е по лесно, просто още веднъж щеше да бъде разочарована, но сега има какво да губи. Детето е малко, но непрекъснато говори как иска да живеят заедно-той, мама и тати. Бащата се грижи добре за детето.

Добре, няма лошо, просто въпросът (според мен) не е зададен правилно - не виждам еднозначния отговор по аспекта на Луната, как дава отговора - е, може и аз да не съм права де, но се чудя просто.

А и защо не й видиш дирекциите/прогресиите и транзитите, виж й 7 дом - потенциала за 1 или 2 брака .... - накрая задай въпроса при тарото :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1457 -: Юли 24, 2014, 12:23:07 pm »
Не знам, може би не подхождам зряло, а и нямам никакъв опит на семейна и с дете, но ми се струва, че детето не е повод майката да бъде нещастна и да си проваля възможностите в живота, ако е срещнала достоен мъж. Новият мъж, ако е свестен, ще я вземе и с детето и ще го гледа като свое. Не е нужно жената да се обрича на бавна агония с бащата на детето, ако отношенията с него отдавна не вървят и нищо не ги свързва освен взаимните родителски задължения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #1458 -: Юли 24, 2014, 01:07:04 pm »
Не знам, може би не подхождам зряло, а и нямам никакъв опит на семейна и с дете, но ми се струва, че детето не е повод майката да бъде нещастна и да си проваля възможностите в живота, ако е срещнала достоен мъж. Новият мъж, ако е свестен, ще я вземе и с детето и ще го гледа като свое. Не е нужно жената да се обрича на бавна агония с бащата на детето, ако отношенията с него отдавна не вървят и нищо не ги свързва освен взаимните родителски задължения.

по всяка вероятност жената няма смелостта да направи крачката, но това се прикрива несъзнателно под "заради детето". Повтарям - несъзнателно. Да не ме нападнете сега :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1459 -: Юли 24, 2014, 02:07:41 pm »
По хорара на Сатин

Според мен няма пречки жената отново да се събере със съпруга си - в този смисъл очакванията й може да се оправдаят, но реално ситуацията не търпи развитие - въпросът е зададен по балсамична Луна - във фаза непосредствено преди новолуние, Луната е невидима в небето. Иначе предстоят и хармонични сходящи аспекти, двете светила - Слънцето и Луната - са в собствен знак и отиват към съвпад с бенефици.

Като цяло може да се обобщи, че ситуацията не е чак толкова неизгодна за двамата, но в този тъй наречен "компромис" има тенденция всеки да гледа своя интерес. При въпрос, зададен по време на изчезваща Луна, не бих очаквала да се поеме нов курс в отношенията. Възможно е тяхното подновяване, но според мен няма да е много по-различно от досегашното положение.

Да добавя - прави ми впечатление, че преобладават терми на Марс и Сатурн. Марс също след броени дни ще влезе в Скорпион и ще бъде в един знак със Сатурн. Според мен събирането е възможно, но и за двамата ще е труден компромис.



« Последна редакция: Юли 24, 2014, 02:44:11 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1460 -: Юли 24, 2014, 02:25:56 pm »
Здравейте,имам ли шанс за тълкуване на тази карта с толкова ранен АЦ? Мислех да не я качвам,но времето за подаване на документи изтича,а аз не мога да реша какво да правя и така въпросът ми беше имам ли шанс за тази работа(юридическа е)? Благодаря!
Подранил АСЦ в хорари за работа показва, че после условията на работа може да се различават от първоначално описаните- Луната У8 в 3д е в съвпад с Нептун, така че това може да свързано с парите, които се надяваш да ти дават, да има някакви неясноти по отношение на заплата или трудовия договор, но ти си подай документите, няма какво да загубиш- може последния аспект на Луната да е квадрат с Венера У6, У11, което да показва, че може да не получиш работата, но Луната е във взаимна рецепция с Юпитер У1, а планетата е свързана с юридическа работа, така че дори да не получиш конкретно тази работа или да не те удовлетворява, точно покрай нея може да се уредиш с работа по специалността, престижна и платена.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1461 -: Юли 24, 2014, 02:43:06 pm »
Може ли и вие да погледнете този хорар
Въпросът е зададен от Х.: "Да се разведа ли с мъжа ми и да започна живота си на чисто или да му дам последен шанс"

Малко пояснения, не са разведени, но са разделени от 6 години, през които тя все се надява, че нещата ще се оправят, отношенията им са висящи, нито така, нито иначе. Точно се появи нов човек в живота и (до сега не е имало такъв), с който се чувства добре и мъжът и изяви желание да си оправят отношенията и да се събират, имат малко дете, което си иска да е заедно с мама и тати. Решението трябва да бъде взето бързо, щото в крайна сметка са замесени доста хора, като за нея най-важно е детето.
Марс У8 в неин 2д, където е Сатурн У5- жената има материални облаги от мъжа си покрай детето, за което казва, че той се грижел добре
Всъщност при нея това е дилемата- дали да продължи да седи на удобния стар диван или да рискува да се качи на виенско колело, но като гледам картата ще предпочете да запази реномето си и статута на семейна- последен аспект на Луната е съвпад с Меркурий У1, У10 в 10д
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 09:56:48 pm от akruks »

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #1462 -: Юли 24, 2014, 03:00:33 pm »
Здравейте,
Чудя се по този хорар: Ще пътувам ли в чужбина тази година?
Слънце У 10/това към което се стремя, ако може така да се тълкува/ съвпад с Юпитер У2 и У5/тука мога до го навържа :012:, да е свързано с темите по дома/ в 9 дом-чужбина, дали е показател за ДА.
Луната ще съвпадне след 3 градуса с Венера У12, която пак би могла да показва чужбината. Може ли да се каже до 3 месеца, че ще стане? Много ми се иска да е така :57:

Бихте ли ми помогнали? :)
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 03:03:20 pm от poli_z »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1463 -: Юли 24, 2014, 03:09:26 pm »
Чудя се по този хорар: Ще пътувам ли в чужбина тази година?

Не е изключено да пътуваш.
Разчиташ ли на някакви пари в тази връзка?

Трябва да се види кой е последният аспект на Луната и дали квадратът с Марс фактически ще се състои преди ингреса на Марс в следващия знак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #1464 -: Юли 24, 2014, 03:28:30 pm »
Не е изключено да пътуваш.
Разчиташ ли на някакви пари в тази връзка?

Трябва да се види кой е последният аспект на Луната и дали квадратът с Марс фактически ще се състои преди ингреса на Марс в следващия знак.

Аз не мога много да си ги тълкувам, но искаш да кажеш за квадрата между Марс и Юпитер?
Ако го има пътуването няма да е с мои пари...така че
явно няма...
все пак мога да помечтая :), пък то виж че станало чудо!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1465 -: Юли 24, 2014, 03:41:36 pm »
Видя ми се, че от значение за това пътуване може да са някакви очаквани от теб парички.

На Луната й предстоят хубави аспекти, тя управлява и 9 дом в хорара - стори ми се, че пътуването няма да е толкова с цел работа/обучение, а по-скоро за "приятно изкарване".

Ако Луната няма да направи квадрат с Марс преди той да е сменил знака, отговорът може да е по-утвърдителен. Но това пътуване, както ми се стори, не зависи изцяло от теб.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #1466 -: Юли 24, 2014, 03:43:33 pm »
не е ли тригон със сатурн?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1467 -: Юли 24, 2014, 03:47:12 pm »
Тригонът със Сатурн е подкрепа за кверента, тъй като той се приема за един от неговите сигнификатори. Но самата му позиция в дома на кверента не е от най-благоприятните. В случая може да говори и за това, че кверентът в желанието си да пътува е зависим от някои обстоятелства.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #1468 -: Юли 24, 2014, 03:53:25 pm »
благодаря

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #1469 -: Юли 24, 2014, 03:53:59 pm »
Сатурн изпреварва Меркурий по градуси, би трябвало тригонът с него да е последен.

Но като цяло съвпадите са по-силни, освен това става въпрос за съвпад между двата сигнификатора на пътуванията - Луната и Меркурий. Сатурн има отношение към кверента, не към самото пътуване.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui