Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037394 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1620 -: Август 05, 2014, 10:44:45 pm »

Проблемът беше отстранен на софтуерно ниво от сервизът им и вече може би четвърти ден нямам никакви оплаквания.
Значи все пак отговорът си остава Не- нали питаше дали ще ти го подменят или върнат парите, в случая са оправили настройките на твоя, нека ти служи със здраве, каквото и да е там

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1621 -: Август 05, 2014, 10:47:35 pm »
Към Веско

Това, че е на К12 може да показва, че се е скрил и никой не знае къде е.
Според мен скоро ще се обиди на някой приятел. Няма връзка с У8

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Общи хорари
« Отговор #1622 -: Август 05, 2014, 10:48:08 pm »
Значи все пак отговорът си остава Не- нали питаше дали ще ти го подменят или върнат парите, в случая са оправили настройките на твоя, нека ти служи със здраве, каквото и да е там

Да отговора е "НЕ" дефакто :) .

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1623 -: Август 05, 2014, 11:00:23 pm »
А защо да се обиди - нали Луната у11 ще направи тригон? Чудех се също дали 12 дом в случая не показва и евентуална емиграция.  :017:
сигурно сатин е искала да пише обАди.
и аз си мисля за чужбина, при приятели. имате ли такива познати , които живеят в курортен град?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #1624 -: Август 05, 2014, 11:02:06 pm »
сигурно сатин е искала да пише обАди.

Да, извинявам се за грешката  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #1625 -: Август 05, 2014, 11:03:00 pm »
Как в чужбина без документи?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1626 -: Август 05, 2014, 11:04:27 pm »
Дияна забравил съм да споделя в крайна сметка окончателното развитие...
:08:
De omnibus dubitandum est

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1627 -: Август 05, 2014, 11:11:25 pm »
Благодаря, нереална! Баща ми има един приятел в Америка, обаче нито аз, нито брат ми го познаваме и не сме го виждали никога. Може обаче брат ми е да познавал хора, които нито аз, нито нашите познаваме и затова да се затрудняваме да разберем къде е.
верно, че няма документи. нали каза, че си е оставил личната карта. тогава чужбина отпада. меркурий в лъв в 12, луна в стрелец , венера в 11 - всичко това може да сочи към курортен град, или където се провеждат състезания. при приятели. наблизо може да има и конна база.
следващият аспект налуната ще бъде към нептун, а и мерк в 12 - добре се е скрил и не желае да бъде открит. но в крайна сметка мисля, че ще го намерите заради тригона на луна и мерк.; и положителните аспекти на луна и възлите .. и др. които сега ме мързи да изброявам.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1628 -: Август 05, 2014, 11:18:36 pm »
Благодаря много, nerealna!!! Дано те чуе Господ и се окажеш права!
дано! но няма да е скоро като гледам разположението на сигнификаорите..
не искам да ти пускам муха, но тази приятелка дето пита за стефан... да  не би да крие нещо от теб ::)
..то пък ако крие нещо ..няма от къде да знаеш..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1629 -: Август 05, 2014, 11:20:12 pm »
Тъй като вече много пъти задавах хорари за брат ми, една моя приятелка реши да попита от нейно име къде е Стефан (в случая той е по 7 дом). Не ми харесва обаче, неговият с-р е точно на К12 и предстои да бъде изгорен от Слънцето, У12 за него. меркурий също е в разходящ квадрат с Марс, У2 за него, вероятно е пропилял парите, които е имал. На Луната ѝ предстоят хармонични аспекти с Меркурий и Слънцето, но не знам как да ги разбирам. Може ли малко помощ, че вече съвсем се обърках?
Меркурий У1 за С. в негов 12д на 3* 13' от Слънцето У12 в същия дом- доста добре се е покрил, не е изгорял Мерка, а се води в Лъчите на Слънцето, а това положение дава сила о достойнство на планетата.
Луната У11 в негов 3д ще извърши хармоничен аспект с Меркурий- би трябвало да се чуе с негов приятел/ка по някое време
Меркурий У1 за него, както и Луната, като втори негов сигнификатор,  са в разходящ хармоничен аспект с Юпитер У3, У4, съУ7 в 11д за С., което показва че е отпътувал и неговият дом е при приятел/ка, а тъй като Меркурий е също У9 за него, то може да е далеко от родния дом или да е при човек/ млади хора от друга националност. Важното е, че е жив и здрав, може да живее в някое изоставено превозно средство

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1630 -: Август 05, 2014, 11:24:58 pm »
последният аспект на луната е бил с парс фортуна във негов втори дом - вероятно последно е имал контакт с човек, който му е помогнал, ценен за него, или с който е имал финансови взаимоотношения.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1631 -: Август 05, 2014, 11:25:52 pm »
Весо, след първия ти хорар по въпроса всички следващи стават все по-оплетени. Затова и не се включвам в тях, според мен още първия не се е изчерпал.

Ето и сега, казваш да гледаме по седми, а часът е на Юпитер :017:. Значи по първи, без обръщане на карта. А по първи е Юпитер на на К6. И по първия хорар беше по Юпитер, но в десети дом и в Рак - на високо до вода, любимо място. Сега е на ниско, в парк, камениста, суха местност, голф-игрище, площадка/стадион и подобни, ако е навън. Не точно любимо, но познато място.  Най-ранният сходящ аспект на Юпитер е със Сатурн след 11-12 градуса, ако не броим Венера след ингреса й в Лъв. Скоро едва ли нещо конкретно да изскочи.

De omnibus dubitandum est

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1632 -: Август 05, 2014, 11:29:18 pm »
а според вас, ако пътува, т.е. мести се, картите не отразяват ли новите му местоположения? все пак не е изгубен предмет, който да стои с месеци на едно и също място, докато го открият.
не казвам, че могат да се задават всеки ден въпроси къде е .. но периодично поне ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1633 -: Август 05, 2014, 11:32:38 pm »
а според вас, ако пътува, т.е. мести се, картите не отразяват ли новите му местоположения? все пак не е изгубен предмет, който да стои с месеци на едно и също място, докато го открият.
не казвам, че могат да се задават всеки ден въпроси къде е .. но периодично поне ...
нереална, съгласна съм с казаното от тебе, а и в случая въпросът не е зададен от Весо, а от приятелка на Стефан, Весо само е направил картата по въпроса

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1634 -: Август 05, 2014, 11:44:03 pm »
нереална, съгласна съм с казаното от тебе, а и в случая въпросът не е зададен от Весо, а от приятелка на Стефан, Весо само е направил картата по въпроса
ами разсъждавам логически.
а и съм забелязала, че когато човек е притеснен за нещо наитина важно и задава често един и същ въпрос /противно на правилата/, картите излизат почти еднакви. объркани карти се получават, когато се пита едно и също от любопитство и скука.