Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039417 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1755 -: Август 13, 2014, 04:00:08 pm »
От аспектите на Сатурн трудно се получава нещо хубаво, особено когато рецепцията е зле. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1756 -: Август 13, 2014, 04:03:20 pm »
От аспектите на Сатурн трудно се получава нещо хубаво, особено когато рецепцията е зле. ;D
това, че е по заточение не я прави зле  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1757 -: Август 13, 2014, 04:04:58 pm »
това, че е по заточение не я прави зле  :)
Не съм съгласен.  :29:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1758 -: Август 13, 2014, 04:05:55 pm »
За мойто да - синът ѝ го броя по Сатурн, а школата - по девети дом.
школата не е ли по 3-ти дом ?  :o

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1759 -: Август 13, 2014, 04:10:20 pm »
Мисля, че и моят случай беше такъв в последния ми хорар – подчертана есенциална сила за мен и същевременно слаба есенциално Луна без сходящи аспекти – дължимите пари получих още на следващия ден след задаване на въпроса, нямаше никакви проблеми в тази връзка, напротив – квезитът пръв предложи да се разплатим и извади пачката.  ;D

Да, ти беше същият Марс като Санти, кой да ви се опре на такива :012:.

И аз имам подобен тест хорар от днес, мога да го пусна за упражнение. Контекст: К. (партньорът ми) получава заплата (плащането е по консултантски договор за вече извършена и сертифицирана работа) до 8 число на съответния месец. Този път плащането се бави, а през август и септември предстои екскурзия, почивка на чужбинско море, къщни ремонти, брекети и финансови инжекции в посока майка ми и сестра ми... Демек, моят бюджет е напълно разпределен и ако има проблем с текущото плащане към К., ще трябва да развалям разни дълги депозити или да изпепелявам кредитни карти ;D. И тъй, въпросът ми е "Ще преведат ли скоро парите на К. и има ли проблем с компанията?".
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1760 -: Август 13, 2014, 04:10:35 pm »
Цитат на: Tanya в юли 29, 2014, 01:08:42 pm
 "Ще приемат ли сина ми в школата по рисуване?". Най-късно до края на тази седмица ще мога да дам обратна връзка. Той ме врънка отдавна,но местата са заети, евентуално може да се направи някакво изключение и да го вземат.
Оказа се, че няма свободни места, не го приеха. Картата е на стр. 102
Всъщност с тази обратна връзка  потвърждаваш казаното при задаване на въпроса, че местата са заети, а самият въпрос не е ограничен във времето, така че когато му дойде времето ще стане- Луната е на 2гр и се иска време, за да се развие и осъществи въпроса.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1761 -: Август 13, 2014, 04:11:39 pm »
От аспектите на Сатурн трудно се получава нещо хубаво, особено когато рецепцията е зле. ;D

Еее, ма то момчето си е Сатурн, какво да прави сега, да не аспектира ли :012:
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1762 -: Август 13, 2014, 04:14:37 pm »
Еее, ма то момчето си е Сатурн, какво да прави сега, да не аспектира ли :012:
По принцип говоря, а Сатурнчо в този хорар си квадратира Юпитер У3. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1763 -: Август 13, 2014, 04:17:09 pm »
Не съм съгласен.  :29:
еми то си е твоя работа дали си съгласен или не
Имам  Венера и Марс на трон в собствения си знак, което ги прави силни, особено Венера, която е и в собствен дом, двете са свързани с взаимна рецепция по заточение, което според тебе предполага да се прецакват взаимно, но е точно обратното- действат си добре в екип.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1764 -: Август 13, 2014, 04:19:46 pm »
По принцип говоря, а Сатурнчо в този хорар си квадратира Юпитер У3.
Юпитер е У3 на майката, която задава въпроса,  на нейния син У3 е Марс, който е в сходящ съвпад със Сатурн у1 за детето

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1765 -: Август 13, 2014, 04:20:40 pm »
еми то си е твоя работа дали си съгласен или не
Имам  Венера и Марс на трон в собствения си знак, което ги прави силни, особено Венера, която е и в собствен дом, двете са свързани с взаимна рецепция по заточение, което според тебе предполага да се прецакват взаимно, но е точно обратното- действат си добре в екип.
Ама говоря за хорарите при наталите е по различно! ;)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1766 -: Август 13, 2014, 04:22:06 pm »
Юпитер е У3 на майката, която задава въпроса,  на нейния син У3 е Марс, който е в сходящ съвпад със Сатурн у1 за детето
Школата не е ничие притежание - нито на детето, нито на майката и по тази логика я гледам по трети дом.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1767 -: Август 13, 2014, 04:23:01 pm »
школата не е ли по 3-ти дом ?  :o

Ами всичкото образователни неща до средно включително са по трети, ама това нали е школа, по рисуване. Звучи ми някак по-деветодомно, направо като Платонова академия. ;D

Но, ако го гледаме по трети от детето - Марс, след 14 градуса ще съвпадне със Сатурн, така че може и да има развитие, както прогнозира Акрукс.

Ако го гледаме по Юпитер - трети нормален, както предлага Тео, Юпитер е в заточението на Сатурн, квадрат, също излиза настоящата ситуация.

De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #1768 -: Август 13, 2014, 04:24:47 pm »
Оф, много сте бързи бе, имайте милост  :'( пот и сълзи се леят от мен, че климатикът ми е за смяна, едвам Ви догонвам.
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1769 -: Август 13, 2014, 04:25:10 pm »
трети нормален
Много готино звучи!!  :57: :57:

Трети ненормален.  :85: :08: