Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038791 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1785 -: Август 15, 2014, 12:30:00 am »
Един експериментален хорар от мен - ще се постарая да дам обратна връзка след уикенда, ако има резултат  :)

- Назованите по име ще вземат ли котарака ми Пипи?

14.08.2014, 21.45 ч, Варна

Тия дни случайно срещнах стари приятели, надявам се да подновя контакта с тях. Проявяват интерес да си вземат коте за домашен любимец, предложих им едно от моите.

---
Всъщност тук има една подробност, не знам дали в случая е важно да се спомене, но може би затова в 6 дом има интерсептиран знак и двамата му управители са в съвпад.

Споменах, че имам два котарака за даване - един по-голям персиец и едно обикновено, по-малко. При всички положения персиецът би имал предимство, но в случая жената категорично не желае да има дълги косми (Скорпион с АС Дева  ;D).
Венера У1 на назованите няма да завърши съвпад със Слънцето У6 (персиеца) нито с Меркурий съУ6( другото коте), Марс У1 за теб също няма да осъществи квадрат с тях, за да се разделиш с котките, дори напротив- Луната като втори твой сигнификатор ще извърши тригон с тях, така че ще продължиш да се грижиш за споменатите котки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1786 -: Август 15, 2014, 12:43:02 am »
Здравейте,
моля за помощ!
Ще намеря ли дебитната си карта до седмица-две? Не зная дали е открадната или изгубена.
Не е открадната, а щом я търсиш, значи е изгубена  :D
У вас някъде е и ще я намериш съвсем скоро, провери на етажерка в офиса, бюро, там където се пазят документи, писма, може също в колата да провериш

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1787 -: Август 15, 2014, 12:53:01 am »
Лили, котките ти предизвикват ли ти дискомфорт?
Уран ти е в първи дом, а У1 е в разходящ квадрат с У6 и вмъкнатия У6.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1788 -: Август 15, 2014, 01:14:59 am »
И аз да задам въпрос за домашни любимци - "Ще си взема ли втори папагал?" Проблемът е, че мъжът ми не е съгласен - иначе веднага бих взела. Имам едно мъжко вълнисто папагалче, напоследък си мисля, че е добре да има още едно - да не е самотно.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1789 -: Август 15, 2014, 01:24:05 am »
И аз да задам въпрос за домашни любимци - "Ще си взема ли втори папагал?" Проблемът е, че мъжът ми не е съгласен - иначе веднага бих взела. Имам едно мъжко вълнисто папагалче, напоследък си мисля, че е добре да има още едно - да не е самотно.
Не. Сатурн е в 6 дом в сходящ квадрат с Венера У6

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1790 -: Август 15, 2014, 01:28:32 am »
Не. Сатурн е в 6 дом в сходящ квадрат с Венера У6
Ами Венера У6 съвпад Юпитер?
Как е на морето  :49:  :party0036:? Блазе ти  :08:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1791 -: Август 15, 2014, 01:30:50 am »
Ами Венера У6 съвпад Юпитер?
Как е на морето  :49:  :party0036:? Блазе ти  :08:.
Чудих му се на съвпада, може в крайна сметка да се навие човека по седми дом за нов папагал, но някаква друга пречка да има.

Още не съм стигнал до плажа, за сега приспособявам се към новия климат. :)

btw сигурно бъркам по тази карта.  ::)
« Последна редакция: Август 15, 2014, 01:34:08 am от Теодор »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1792 -: Август 15, 2014, 01:36:04 am »
Чудих му се на съвпада, може в крайна сметка да се навие човека по седми дом за нов папагал, но някаква друга пречка да има.

Още не съм стигнал до плажа, за сега приспособявам се към новия климат. :)
Аз вътрешно съм се навила, те не са скъпи - по 15 лв. са, така че най - вероятно ще си взема и ще оставя половинката пред свършен факт  ;D. Имам една саксия с магданоз, а той нали е уж за потентност и гадината постоянно пасе от нея и после полудява - трябва да му взема дружка  :57:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #1793 -: Август 15, 2014, 01:39:01 am »
Аз вътрешно съм се навила, те не са скъпи - по 15 лв. са, така че най - вероятно ще си взема и ще оставя половинката пред свършен факт  ;D. Имам една саксия с магданоз, а той нали е уж за потентност и гадината постоянно пасе от нея и после полудява - трябва да му взема дружка  :57:.
Нищо чудно от тези тригончета на Луната, но аз си държа на отговор не, така го усещам.  :012:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1794 -: Август 15, 2014, 01:44:28 am »
Нищо чудно от тези тригончета на Луната, но аз си държа на отговор не, така го усещам.  :012:
Ееее ти пък, аз си мислех - Венера / Юпитер съвпад в 3-ти - комуникация, бърборещ папагал - значи да  :012:.
Да си починеш и да се заредиш с приятни емоции  :49:. На мен нещо ми е трудно заспиването напоследък  :57:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1795 -: Август 15, 2014, 01:47:10 am »
И аз да задам въпрос за домашни любимци - "Ще си взема ли втори папагал?" Проблемът е, че мъжът ми не е съгласен - иначе веднага бих взела. Имам едно мъжко вълнисто папагалче, напоследък си мисля, че е добре да има още едно - да не е самотно.
Луната У3 е извършила тригон с Венера У6, последен аспект е тригон с Меркурий У1 и с този пренос на светлина може да купиш красива папагалка, мъжкия да не скучае сам  :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Общи хорари
« Отговор #1796 -: Август 15, 2014, 01:51:13 am »
Луната У3 е извършила тригон с Венера У6, последен аспект е тригон с Меркурий У1 и с този пренос на светлина може да купиш красива папагалка, мъжкия да не скучае сам  :)
Благодаря, Акрукс  :08:. То, където чистя на един, там и на два, ама мъжа ми е с асц Дева, вманиачен на тема чистота и не ще  :57:. Обаче сериозно се замислям и утре вероятно ще ви се похваля  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #1797 -: Август 15, 2014, 07:09:29 am »
Здравейте,

Не знам дали може да се зададе така хорарен въпрос, но реших  да опитам - "Какви са взаимоотношенията на двама помежду си? Назовала съм ги по имена."

Просто ми е любопитно, защото усещам някакъв опит за театър ;D

Благодаря!

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #1798 -: Август 15, 2014, 08:41:09 am »
Романтика, има ли скорошен разрив във взаимоотношенията им? Единият е представен от троново Слънце в своя си дом, а другият е перегринов и кадентен Сатурн. Излизат от скорошна квадратура. Единият е чупил другия, защото не смята, че другият може да му предложи нещо на неговата/нейната висота?

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #1799 -: Август 15, 2014, 09:42:24 am »
Здравейте,
моля за помощ!
Ще намеря ли дебитната си карта до седмица-две? Не зная дали е открадната или изгубена.
предполагам 2 варианта къде да я търсиш в работата си и из личните вещи на съпруга/партньор/.
мисля, че просто си забравила къде си я сложила.