Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037230 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #2235 -: Ноември 03, 2014, 09:33:51 am »
Не съм споделила тук картата, защото такава няма- когато зададох въпроса го гледах на онлайн програма, но не е проблем да я построя картата и сега. През изминалата седмица цялото семейство бяхме болни, все едно някакво проклятие се беше задействало и се досещам откъде идва това... в понеделник като ходих при касиерката на входа да плащам сметка се оказа, че са сметки за два месеца и се ядосах, понеже на други входове има винаги изнесен лист с табличка, кой какво дължи и човек да си знае, а при нас не може да им се хване края- на няколко пъти вече ми се случва да съм платила, а после да плащам втори път, освен това промърморих, че никой не плаща на домоуправител, както в нашия вход- нейния мъж е в тази роля и всеки месец си прибира по 5лв на апартамент, без да върши нищо! та тази касиерка е от цигански произход, нейната племенница е усвоила от другата си леля-чистокръвна циганка, разни магии, напреди пред очите ми приложи една, когато детенце от тяхното семейство ми беше навряло връзката с ключове в една пощенска кутия- след прилагането на магията намерих ключовете, а преди това цял час обикаляхме около блока и разрових целия пясъчник  да ги търся :)


Вземете си някакъв амулет или талисман или нещо друго, което да ви предпазва от подобни вмешателства.

На мен лично винаги ми е било трудно да повярвам в действието на магии, но като ходих преди години в Карибския регион, ми казаха че имам магия от жена, даже ме питаха дали не ми е изчезнала някаква лична вещ. Тогава се сетих че наскоро беше изчезнала една много хубава моя калъфка, беше ми подарък цял спален комплект на цветя. Оказа се, че моя "приятелка" която е идвала у нас много пъти я е взела за да ми прави магия, а аз просто предположих че ѝ харесва материята :)

В Куба е практика да правят вуду магии, та там ми направиха един талисман от шарени конци, увъртаха ги и казваха някакви заклинания, изобщо не знам дали наистина предпазва, защото съм го прибрала в един шкаф. Най-интереснтото е, че там винаги следяха фазите на Луната при направа/ разваляне на магии.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2236 -: Ноември 03, 2014, 12:21:10 pm »
Вземете си някакъв амулет или талисман или нещо друго, което да ви предпазва от подобни вмешателства.
Носим осветен кръст, да ни пази Господ!

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #2237 -: Ноември 03, 2014, 01:22:25 pm »
Зададох въпрос: "Ще продължат ли добрите ни отношения и сексуална връзка с Х ?"
У1 и У12 и за двамата са в един и същи знак,което си показва,че връзката е тайна.
У1 Меркурий  негов е в сходящ секстил с У1 Юпитер мой. У8 мой Слънце в сходящ съвпад със Сатурн У8 негов. Венера У5 мой в сходящ секстил с негов У5 Плутон. Дотук -добре.
Но Луната ще направи квадрат с Меркурий У1 негов и в негов 3-ти -ще има проблеми в  комуникацията помежду ни.
Луната прави и точен квадрат с Уран У8 за него  но последен аспект е  секстила със Сатурн. Какво да очаквам на финала?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2238 -: Ноември 03, 2014, 01:41:19 pm »
Зададох въпрос: "Ще продължат ли добрите ни отношения и сексуална връзка с Х ?"
А кога си задала въпроса- на 29окт или на 3 ноември??
Има тема за любовни хорари

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #2239 -: Ноември 03, 2014, 01:43:37 pm »
А кога си задала въпроса- на 29окт или на 3 ноември??
Има тема за любовни хорари
На 29 октомври. Да го преместя ли там?

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #2240 -: Ноември 03, 2014, 01:56:33 pm »
Ами премести го като искаш
а като е на 29окт защо си добавила днешни транзити, че да става обърквация
Транзитите са останали просто от друго разглеждане днес. Местя въпроса ,ще  сложа  карта без транзити.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2241 -: Ноември 04, 2014, 07:20:51 am »
Много ви моля, бихте ли погледнали?

Направо съм в несвяст, не мога да открия удостоврението си за раждане.
За назначаване на тр. д-р ми поискаха свид. за съдимост и се оказа, че след последния път, когато съм го вадила, не мога да намеря акта за раждане, всичко преобърнах.

Проблемът е, че той е издаден в чужбина, не може да се преиздаде... И нямам близки, които биха ми помогнали, не знам къде трябва да се обърна в такъв случай.

Къде може да е?

7 ч. 17 м. , Варна

Много се притеснявам да не е останал в прешишното жилище, когато под стрес съм се местила - с онези хора категорично прекъснах отношения.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #2242 -: Ноември 04, 2014, 07:39:48 am »
Някъде вкъщи, може би при други документи, на скришно или влажно място, източно.

В посолството/консулството не могат ли да направят нещо?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2243 -: Ноември 04, 2014, 07:55:42 am »
Извинявам се, изпуснах си нервите от преумора. Много се паникьосах.

Преди малко го открих, но преди това трябваше да се напсувам едно хубаво и да преобърна всички кашони с бумащина.

А го открих при други документи - стоеше вътре в дипломата ми за висше, която е с твърди корици. В секцията над мястото, където навремето имаше телевизор. На същото място има парфюми и декоративна козметика - казвам го информативно. Мястото е в хола - той ми е и всекидневна, и спалня.

Благодаря!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #2244 -: Ноември 04, 2014, 08:48:38 pm »
Здравейте,
може ли за помощ по хорар на приятелка,С. пита, дали ще продължи работа в същото учреждение (държавна работа, договорът й изтича на 12 ноември, работата й беше по заместване). Благодаря!!!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #2245 -: Ноември 04, 2014, 08:55:56 pm »
Здравейте,
може ли за помощ по хорар на приятелка,С. пита, дали ще продължи работа в същото учреждение (държавна работа, договорът й изтича на 12 ноември, работата й беше по заместване). Благодаря!!!

Да

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2246 -: Ноември 04, 2014, 09:24:17 pm »
Извинявам се, изпуснах си нервите от преумора. Много се паникьосах.

Преди малко го открих, но преди това трябваше да се напсувам едно хубаво и да преобърна всички кашони с бумащина.

А го открих при други документи - стоеше вътре в дипломата ми за висше, която е с твърди корици. В секцията над мястото, където навремето имаше телевизор. На същото място има парфюми и декоративна козметика - казвам го информативно. Мястото е в хола - той ми е и всекидневна, и спалня.

Благодаря!
Построих картата към въпроса- документа е представен от Юпитер У2 в 9д, Луната в 5д е извършила съвпад с К5, която е 4-ти от 2д, предстои да извърши съвпад с ПФ в 5, в сходящ хармоничен аспект е с У2, което показва че документът ще се намери и е намерен;
ретро Нептун съУ4 в 4д показва, че не е откраднат или загубен, а че питащата е разсеяна

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2247 -: Ноември 04, 2014, 09:25:27 pm »
Благодаря!  :)

И разсеяна, и голям нервак  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2248 -: Ноември 04, 2014, 09:37:49 pm »
Здравейте,
може ли за помощ по хорар на приятелка,С. пита, дали ще продължи работа в същото учреждение (държавна работа, договорът й изтича на 12 ноември, работата й беше по заместване). Благодаря!!!
Тя е задала въпроса , така ли?
В този случай я гледаме по 1д- У1 в разходящ квадрат с Марс У6, У11 и Плутон У6, а последния аспект на Луната е опозиция с Меркурий, който е естествен сигнификатор на 3д, свързан с договорите, така че може да остане без работа.

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #2249 -: Ноември 04, 2014, 09:46:36 pm »
Благодаря ви за отговорите. Аз зададох въпроса от нейно име. Посочих моето място, при построяване на хорара.