Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039050 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2730 -: Януари 17, 2015, 01:33:54 pm »
А пука ли ти, ако някой извън твоите близки не ти честити? Аз отдавна спрях да очаквам и да се впечатлявам от такива неща, включително и ако близък приятел не ми честити - просто съм ги приела вече такива, каквито са.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2731 -: Януари 17, 2015, 01:42:09 pm »
А. (назован по име) че ми честити ли рождения ден?
Да.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2732 -: Януари 17, 2015, 01:47:07 pm »
Тук нещата са различни, Лили... Между нас съществува много особена връзка-необяснимо е просто... Той ми е една от сродните души на тази Земя. Ако някой друг не ми честити не ми пука, но ако той не ми честити-няма да му го простя.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2733 -: Януари 17, 2015, 01:49:56 pm »
Да.
Благодаря ти, Нереална! Дано си права-щото иначе спирам да говоря с него за вечни времена!  :lol_hitting: :lol_hitting:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2734 -: Януари 17, 2015, 01:54:40 pm »
Благодаря ти, Нереална! Дано си права-щото иначе спирам да говоря с него за вечни времена! 
кога е рождения ден?
м/у луна и юпитер има 4 гр. до точен тригон.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2735 -: Януари 17, 2015, 02:02:57 pm »
На 24-ти януари :58:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2736 -: Януари 17, 2015, 02:50:24 pm »
Излиза, че си ги платила. :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2737 -: Януари 17, 2015, 03:04:37 pm »
А. (назован по име) че ми честити ли рождения ден? Познаваме се от 10 години и бяхме много гъсти, но не ми честити миналия рожден ден и аз спрях да говоря с него... Сега ми писа за Коледа, но аз не му отвърнах. Ако обаче не ми пише за рождения ден минава във вечен игнор!
А сигурна ли си, че ти помни рождения ден? Ако е сред приятелите ти в нета, където е отбелязана датата може и да ти честити

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2738 -: Януари 17, 2015, 03:16:16 pm »
Здравейте, имам един въпрос, който ме безпокои от известно време.
Дали ще успея да си платя таксите за изпитите онлайн до края на този месец. Проблема е в профила ми в сайта на организацията. Пише, че съм регистрирана и одобрена, но не мога да вляза в профила си. Няколко пъти си препращах имейли с администраторите, за да отстранят проблема, изпратиха ми нова парола, но и с нея не мога да вляза в профила си. Притеснявам се да не изтече крайният срок, докато се отстрани този технически проблем. За това реших да направя хорарна карта - дали ще успея да вляза в профила си и да си платя таксите за  изпитите /превод към чужбина/ до края на м. януари 2015 год. Ако някой може да помогне по хорара, много много благодаря!
Ще им платиш, таксите.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2739 -: Януари 17, 2015, 04:46:32 pm »
Дали ще успея да си платя таксите за изпитите онлайн до края на този месец.
да.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2740 -: Януари 18, 2015, 04:24:11 pm »
Преди 2 дни си взех новите очила за четене  , с леко завишение на диоптъра, но нещо не са ми "по мярка". Въпроса ми е: " Причината в (не) качествената  направа на очилата ли  е от съответната оптика?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #2741 -: Януари 18, 2015, 04:29:53 pm »
Излиза отговор Да.
Какво имаш предвид под- завишен?

п.п.Преди повече от година ми предписаха очила за четене с доста висок диоптър- 2 и 2.5, които, все още не съм взела. Видя ми се твърде висок. Да, има моменти, в които не виждам какво пиша/чета, но ми се струва, че с очила по-бързо ще си влоша зрението.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2742 -: Януари 18, 2015, 06:01:31 pm »
Преди 2 дни си взех новите очила за четене  , с леко завишение на диоптъра, но нещо не са ми "по мярка". Въпроса ми е: " Причината в (не) качествената  направа на очилата ли  е от съответната оптика?"
не си им свикнала още, ще ти харесат като ги поносиш малко

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #2743 -: Януари 18, 2015, 06:18:45 pm »
Благодаря Ви, Uran  и  Akruks.  :)

Аз имам астигматизъм и досега бях с 0,75 диоптър, а сега 1. Това е разликата, но ми става шантаво на главата като ги сложа и пак ползвам старите си очила. Значи, според Вас да изчакам да свикна с новите известно време ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2744 -: Януари 21, 2015, 06:57:02 pm »
Днес разбрах, че са се изгубили в офиса банковите извлечения на една фирма. Преди няколко дни ги взех лично от банката, осчетоводих ги и ги прибрах в класьора на съответната фирма. Днес не ги намерих там. Проверих в класьорите на други фирми, но също успях да ги открия. Къде са?
питай да не ги е взел колега счетоводител, или някой който се занимава с финансите на фирмата ви. потърси по-внимателно в тези обикновените, найлонови папки, в шкаф близо до прозорец.
мисля, че утре ще ти ги върне колега.

п.с. сигурна ли си, че си ги прибрала в класьора? ако не си - провери в дамската си чанта или в джоб на яке, примерно. съответстваш цвят - син.

последното ми предположение е- да си ги забравила в кафене или ако имате кухничка в офиса.
« Последна редакция: Януари 21, 2015, 07:17:01 pm от nerealna »