Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040006 пъти)

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #3015 -: Март 29, 2015, 05:36:31 pm »
Здравейте, надявам се,че не прекалявам с хорарите тези дни,но това е въпрос,който ме човърка от месеци  :) Въпросът ми е ще ме потърсят ли (възможно ли е) от (конкретно назована служба,където участвах в конкурс за работа,който приключи и за малко не успях,но пък понякога се случват и чудеса,някой се отказва и т.н.)? Картата първоначално ми изглеждаше добра(със скромните ми познания), но пък Луната е в квадрат с У3 за отсрещната страна и квадрат с моя У3, м/у У3 Марс и Венера няма аспект,но Венера е в тригон с Плутон,който предполагам също може да се гледа като У3. Понеже става въпрос за нещо минало дали са от значение и други домове? И въобще не знам дали мога да задавам такъв хорарен въпрос,но го мисля и реших все пак да построя карта. Благодаря!

venera

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #3016 -: Март 30, 2015, 08:07:39 pm »
Здравейте! Вчера установих, че ми липсва голяма сума пари от дома.
Пуснах хорар за 11.25 часа, 29.3.2015г. гр.Бургас, от който искам да разбера къде са парите, кой ги е взел и ще ги намеря ли?
 Много ми е притеснено и ще се радвам да разбера нещо по случая.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3017 -: Март 30, 2015, 09:30:59 pm »
Здравейте! Вчера установих, че ми липсва голяма сума пари от дома.
Пуснах хорар за 11.25 часа, 29.3.2015г. гр.Бургас, от който искам да разбера къде са парите, кой ги е взел и ще ги намеря ли?
 Много ми е притеснено и ще се радвам да разбера нещо по случая.
По тази карта не излиза парите да са взети- Луната У2 е извършила последно съвпад с АС- значи последно са били в твоите ръце.
Луната освен парите по 2д в картата описва и тебе- да не си ги похарчила и си забравила или просто си ги поставила на друго място от това, където ги държиш и търсиш? Луната У2 е във 2д- местата, които се свързват с този дом са сейф или кутия, където пазите пари, ценности, чекова книжка или кутия с бижута. Последният аспект на Луната У1, У2 е с ПФ в 5д- ще ги намериш

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3018 -: Март 30, 2015, 10:54:59 pm »
Здравейте, надявам се,че не прекалявам с хорарите тези дни,но това е въпрос,който ме човърка от месеци  :) Въпросът ми е ще ме потърсят ли (възможно ли е) от (конкретно назована служба,където участвах в конкурс за работа,който приключи и за малко не успях,но пък понякога се случват и чудеса,някой се отказва и т.н.)? Картата първоначално ми изглеждаше добра(със скромните ми познания), но пък Луната е в квадрат с У3 за отсрещната страна и квадрат с моя У3, м/у У3 Марс и Венера няма аспект,но Венера е в тригон с Плутон,който предполагам също може да се гледа като У3. Понеже става въпрос за нещо минало дали са от значение и други домове? И въобще не знам дали мога да задавам такъв хорарен въпрос,но го мисля и реших все пак да построя карта. Благодаря!
У1 и У7 ще направят съвпад, Луната ще направи пренос на светлина - много възможно е да те потърсят.
Плутон не може да се разглежда като техен У3, тъй като на К3 от 7 дом е знака Овен, а не Скорпион.

venera

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #3019 -: Март 31, 2015, 12:09:31 pm »
Благодаря, akruks!  :clap: :-*

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3020 -: Април 01, 2015, 06:57:23 pm »
Имам един въпрос /не се шегувам/:

Съществува ли реална смъртна опасност за живота на болното коте?  :( /директният подвъпрос е "да очаквам ли смърт в близко време?"/

Назовавам го по име /те са няколко/ - по 6 дом ли го гледаме?

01.04.2015, 18:52 ч., Варна
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3021 -: Април 01, 2015, 07:28:46 pm »
Ето картата.

Дано оздравее милото!!! Те не му ли пускаха изследвания още първия път като го заведе?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3022 -: Април 01, 2015, 07:33:21 pm »
Изследвали са му някакви показатели, за да разберат дали бъбреците са наред.
Сега ще му изследват урината, за да се разбере що за бактерия е това.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3023 -: Април 01, 2015, 07:39:17 pm »
Имам един въпрос /не се шегувам/:

Съществува ли реална смъртна опасност за живота на болното коте?  :( /директният подвъпрос е "да очаквам ли смърт в близко време?"/

Назовавам го по име /те са няколко/ - по 6 дом ли го гледаме?

01.04.2015, 18:52 ч., Варна
не, скоро ще оздравее

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3024 -: Април 02, 2015, 09:01:50 am »
Между вашите сигнификатори има хармоничен разходящ тригон, което показва, че взаимоотношенията между вас са добри. Негов У3, който отговаря за мислите му също е в хармоничен аспект с твоя сигнификатор. Мнението му за теб е много добро.
Преди време имало ли е конфликт между вас? Между вашите У3 има разходящ квадрат.
« Последна редакция: Април 02, 2015, 09:04:10 am от Just_a_Dream »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3025 -: Април 02, 2015, 09:08:45 am »
Имам един въпрос /не се шегувам/:

Съществува ли реална смъртна опасност за живота на болното коте?  :( /директният подвъпрос е "да очаквам ли смърт в близко време?"/

Назовавам го по име /те са няколко/ - по 6 дом ли го гледаме?

01.04.2015, 18:52 ч., Варна
Да, по 6 дом.
И според мен ще оздравее.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3026 -: Април 02, 2015, 12:47:39 pm »
За първи април хубава шега са ми спретнали  ;D Направо ми призля току що, блокирали са ми paypal акаунта вчера, заедно с паричките вътре. Преди няколко дни пратих към банковата сметка, а още ги няма. Въпросите ми са два: Ще ми ми отблокират ли акаунта, заедно с наличните в него пари и тези пари които съм ги пратила към сметката ще си ги получа ли??? Сега ще звъня и в банката, да видя какво става, че и те обичат да ги задържат.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3027 -: Април 02, 2015, 01:09:25 pm »
Сатинче ... Луна без курс??

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3028 -: Април 02, 2015, 01:45:09 pm »
Може ли компетентните да се изкажат ...Какво мисли С. за мен?
Луната У3 за С. е в твой 10д - за теб е важно какво мисли С. за теб, защото пази мислите за себе си, което не ги прави автоматично негативни, а напротив, положителни са- Луната У3 е извършила тригон с Марс У1 за теб и У12 за С. в негов 12д (предполагам е мъж С.)  :)
Луната ще извърши тригон с Венера У1 за С. и У12 за теб, ще осъществи пренос на светлина между вашите У1 и У12, тъй че в крайна сметка ще задоволиш любопитството си и ще си наясно с него и неговите мисли, предполагам е хубавец и може да си пада малко нарцис, да е самодостатъчен, а чувствата му са ориентирани повече към приятелство- Венера У1 за него в негов 1д; Меркурий У5 за него в негов 11д. Мислите му не изключват и възможността за секс, покрай  приятелството, може даже да е имало приказки/намек на тази тема от негова страна- Юпитер У8, съУ11 в негов 3д.
Плутон У1 за теб в негов 9д- далеко ли си от него? Може би самата ти скоро ще пътуваш надалеко или може просто да те потърси- Луната У9 за теб в сходящ тригон с Плутон У1 за теб в 3д


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3029 -: Април 02, 2015, 01:54:57 pm »
За първи април хубава шега са ми спретнали  ;D Направо ми призля току що, блокирали са ми paypal акаунта вчера, заедно с паричките вътре. Преди няколко дни пратих към банковата сметка, а още ги няма. Въпросите ми са два: Ще ми ми отблокират ли акаунта, заедно с наличните в него пари и тези пари които съм ги пратила към сметката ще си ги получа ли??? Сега ще звъня и в банката, да видя какво става, че и те обичат да ги задържат.
Нещата ще се оправят без твоя намеса, така че се успокой- акаунта ти ще се отвори, проблемът идва от Юпитер съУ9 във 2д, който е ретро, но Меркурий У3 ще извърши тригон с него, Слънцето У2 ще извърши съвпад с Уран У8 в 10д- ще си получиш парите от работата
Юпитер е У12, съУ3 в 8д на отсрещната страна- техен таен враг е опитал да им навреди.
Моя позната преводачка досега не е имала проблеми с paypal- получаваше си навреме парите когато превеждаше документални филми на Дискавъри, не знам обаче с коя наша банка е свързана
« Последна редакция: Април 02, 2015, 01:59:39 pm от akruks »