Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038690 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3330 -: Май 24, 2015, 07:51:22 pm »
Извинявам се за офф-топика, но Венера, мисля, че лъче- и химиотерапиите са най-лошия възможен начин за лекуване на ракови заболявания. В нета има много писано по въпроса, а има предложени и алтернативни методи и рецепти за лечение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3331 -: Май 24, 2015, 08:43:55 pm »
акрукс, лекува се ... но не с лекарства :) ... но да не задълбаваме - само исках да подскажа на верека, пък тя да си прави каквото реши.
Напротив, нека задълбаем- повърхностните заключения никому не носят полза...
Ти лично колко човека познаваш, които са се излекували трайно и завинаги от витилиго?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3332 -: Май 24, 2015, 08:46:52 pm »
Извинявам се за офф-топика, но Венера, мисля, че лъче- и химиотерапиите са най-лошия възможен начин за лекуване на ракови заболявания. В нета има много писано по въпроса, а има предложени и алтернативни методи и рецепти за лечение.
Ами как да се лекуват- с чесън и сода ли?
Комшия се излекува преди 10г с операция и химиотерапия, но беше в ранен стадии на болестта- рак на дебелото черво.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #3333 -: Май 24, 2015, 09:34:35 pm »
Временен пост:
във връзка с рака четох,че в средиземноморските и скандинавските страни,където хапват много морски дарове почти не се срещал.Сьомга не всеки може да си позволи да купува редовно,но сравнително достъпната херинга има много подобни показатели като на сьомгата. Ако съм обречена така или иначе ще се мре,преди химио-лъче терапията,ще пробвам всички алтернативни варианти.Най-малкото копривата е мощен антиоксидант,пък може да вдигне имунитета,овен това е навсякъде,пречиства кръвта,от където започва всичко.Бих яла и кило коприва всеки ден,с чесън,ако е напечено  :d030:
няколко човека в момента са парализирани от страх заради предстоящи терапии.Опитвам се да им обясня поне да опитат нещо в безизходицата до следващите изследвания-не отлепват.
Подкрепям Хепи.  :08:
« Последна редакция: Май 24, 2015, 09:37:08 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Общи хорари
« Отговор #3334 -: Май 24, 2015, 09:52:11 pm »
Добра насока! :58:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #3335 -: Май 24, 2015, 10:00:48 pm »
Временен пост:
П.п:Мария Требен умира от рак в края на краищата.Поглеждала съм книгите и и мисля,че неправилно дозира.
Венерка,от кило овкусена по избор коприва в 2 литра вода на ден най-лошото,което може да се случи е фекалии в зелено. Легендите,че чесънът дразни стомаха се разбиват,когато се сложи в салатата повече зехтинче или ленено олио ;)
 :08: Стискам палци.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3336 -: Май 24, 2015, 10:03:06 pm »
Благодаря за забележката, akruks! Не съм доктор, че да съм 100 % сигурен в това, но нищо не пречат да се опитат и далеч по-евтини варианти за лечение от тези терапии.  Неслучайно лечението на много болни включва и диета, т.е. промяна в храненето, избягват се някои храни за разлика от други, а природата ни е предоставила безценен дар.
Когато наскоро получих нервен срив, докторката ми изписа едни скъпи лекарства, обаче вместо тях помолих майка ми да ми направи отвара от едни билки и сега се чувствам далеч по-добре. Не винаги скъпите начини за лечение са по-ефикасни.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #3337 -: Май 25, 2015, 11:02:49 am »
Имам теоретичен въпрос за хорарите. Ако куспидата на един дом е в 29 градус и обхваща целия следващ знак - коя планета приемаме за управител?
Пример: К5 е в 29.42 гр Везни. Пети дом обхваща Скорпион и малко от Стрелец. Кой е управителят? Венера или Марс?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3338 -: Май 25, 2015, 12:01:25 pm »
Гледа се най-напред Венера и след това Плутон и Марс като съуправители. Това,че има включен знак в даден дом, винаги показва нещо свързано с въпроса и следва да се интерпретира според ситуацията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3339 -: Май 25, 2015, 12:14:13 pm »
Когато наскоро получих нервен срив, докторката ми изписа едни скъпи лекарства, обаче вместо тях помолих майка ми да ми направи отвара от едни билки и сега се чувствам далеч по-добре. Не винаги скъпите начини за лечение са по-ефикасни.
Ставаше дума за ракови заболявания, а там само с билки не става.
Иначе и аз с пакет билки за 3лв преди 15г изкарах камъка от бъбрека си, и ако например за нервен срив гладолечението влияе положително, то при болен от язва състоянието му ще се влоши и т.н.
Билки, природолечение, диети и всякакви други алтернативни методи са за профилактика, но когато някой е сериозно болен няма как само те да го излекуват- аз поне не знам някой със спукан апендикс да се е излекувал само с билки, без оперативната намеса на хирург  :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3340 -: Май 25, 2015, 12:35:36 pm »
Ставаше дума за ракови заболявания, а там само с билки не става.
Иначе и аз с пакет билки за 3лв преди 15г изкарах камъка от бъбрека си, и ако например за нервен срив гладолечението влияе положително, то при болен от язва състоянието му ще се влоши и т.н.
Билки, природолечение, диети и всякакви други алтернативни методи са за профилактика, но когато някой е сериозно болен няма как само те да го излекуват- аз поне не знам някой със спукан апендикс да се е излекувал само с билки, без оперативната намеса на хирург  :)
акрукс, говоря за ПОДХОДЯЩО лечение, в подходящо време - не обобщавай. За язва има подходяща диета и билки, за апендисит също (имам конкретен случай - при началото на болките се започна с лечението, но ако се стигне до спукване естествено, че вече е късно). При рака е същата ситуация - зависи момента, в който ще започнеш, от нагласата също. И да, познавам такъв човек. Но не е необходимо да обяснявам, тръбя и т.н. Всеки сам си преценява и решава. По същия начин венера1978 нека направи същото. Вие Ние (корекцията е благодарение на акрукс) не сме лечители, но можем да споделяме идеи.
« Последна редакция: Май 25, 2015, 03:18:08 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3341 -: Май 25, 2015, 01:50:10 pm »
акрукс, говоря за ПОДХОДЯЩО лечение, в подходящо време - не обобщавай. За язва има подходяща диета и билки, за апендисит също (имам конкретен случай - при началото на болките се започна с лечението, но ако се стигне до спукване естествено, че вече е късно). При рака е същата ситуация - зависи момента, в който ще започнеш, от нагласата също. И да, познавам такъв човек. Но не е необходимо да обяснявам, тръбя и т.н. Всеки сам си преценява и решава. По същия начин венера1978 нека направи същото. Вие не сме лечители, но можем да споделяме идеи.
Това, което си цитирала, е адресирано към Весо- с него подхванахме приказка за раци и лъчетерапия, с теб за витилиго писахме и те попитах в коментара си, адресиран към тебе, дали познаваш лично човек, излекуван от витилиго, независимо по кой метод.
И баща ми почина от перитонит, следствие постоперативна херния, получена след спукан апендисит, защото го опрерираха с два дни закъснение, така че си разтягай локумите за лечението с баене на някоя друга! И влез в час- "Вие не сме лечители" си писала, още малко и " Ние, Ваше Величество Happy58..."  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3342 -: Май 25, 2015, 01:53:45 pm »
Ставаше дума за ракови заболявания, а там само с билки не става.
Иначе и аз с пакет билки за 3лв преди 15г изкарах камъка от бъбрека си, и ако например за нервен срив гладолечението влияе положително, то при болен от язва състоянието му ще се влоши и т.н.
Билки, природолечение, диети и всякакви други алтернативни методи са за профилактика, но когато някой е сериозно болен няма как само те да го излекуват- аз поне не знам някой със спукан апендикс да се е излекувал само с билки, без оперативната намеса на хирург  :)

Аз от всякакви лекарства за нерви , получавам ужасно главоболие, все едно , че някой ме е ударил с нещо силно по главата, за това не ги пия ... или само в много ама много тежък случай

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3343 -: Май 25, 2015, 03:17:22 pm »
Това, което си цитирала, е адресирано към Весо- с него подхванахме приказка за раци и лъчетерапия, с теб за витилиго писахме и те попитах в коментара си, адресиран към тебе, дали познаваш лично човек, излекуван от витилиго, независимо по кой метод.
И баща ми почина от перитонит, следствие постоперативна херния, получена след спукан апендисит, защото го опрерираха с два дни закъснение, така че си разтягай локумите за лечението с баене на някоя друга! И влез в час- "Вие не сме лечители" си писала, още малко и " Ние, Ваше Величество Happy58..."  :012:

не знам кой, каво и как, но ти първа се намеси като цитира мой пост къв Венера ... така че ...

и за пореден път те моля да си мериш приказките, поне към мен - не ми е приятен арогантния ти тон. Ако не можеш да контактуваш по друг начин, просто ме изключи от списъка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3344 -: Май 25, 2015, 05:21:33 pm »
не знам кой, каво и как, но ти първа се намеси като цитира мой пост къв Венера ... така че ...

и за пореден път те моля да си мериш приказките, поне към мен - не ми е приятен арогантния ти тон. Ако не можеш да контактуваш по друг начин, просто ме изключи от списъка.
За пореден път ми приписваш качества, които на този етап не са ми приоритет- помолих те да бъдеш точна, а ти ме изкара арогантна  :-\
Върни се назад да видиш какво сме писали, като се почне от офф-топика ти насам...
Пий си хапчетата редовно, само с билки не става в твоя случай.