Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037268 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3375 -: Юни 03, 2015, 01:23:47 pm »
Аз ще почна ще се задържа , но между времено ще търся друго дожечер ще обесня по подробно.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3376 -: Юни 03, 2015, 02:41:30 pm »
Tъй като не усях да немеря темата за хорари свързани с работата пускам тук въпроса си.Днес започвам работа ,как мислите ще се развият ли добре нещата там.Притеснявам се понеже се явявах на събеседване по време на ретро мерк,а и той все още е ретро.
Добре ще се развият нещата и плащането също ще е на ниво. :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3377 -: Юни 03, 2015, 11:13:44 pm »
Добре ще се развият нещата и плащането също ще е на ниво. :)
Благодаря и аз имам такова усещане след първия работен ден , може да се каже че ми хареса там .

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3378 -: Юни 04, 2015, 11:38:25 am »
Да задам един въпрос :) - Ще замина ли за Баку до 14 юни?

Проблемът е, че още не си получавам паспорта - срока е до 11 юни, а ако решат да го спазват, нямам време да си организирам документите по пътуването. И съм "на съединител" в момента :)

Когато Венера минава в Лъв, Луната е на 22 гр

Когато Луната напуска знака (29*59*58) - Венера е на 0 гр 32м - явно чиста опозиция
« Последна редакция: Юни 04, 2015, 12:10:20 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3379 -: Юни 04, 2015, 03:30:33 pm »
Да задам един въпрос :) - Ще замина ли за Баку до 14 юни?

Проблемът е, че още не си получавам паспорта - срока е до 11 юни, а ако решат да го спазват, нямам време да си организирам документите по пътуването. И съм "на съединител" в момента :)

Когато Венера минава в Лъв, Луната е на 22 гр

Когато Луната напуска знака (29*59*58) - Венера е на 0 гр 32м - явно чиста опозиция
Ти не пита ли нещо подобно по едно време, че не помня точно, но там картата трябва да показва нещата.   По тази карта Слънцето У1 в 10д ще извърши съвпад с Марс У9, та може да си уредиш документите в близките дни и да заминеш в уречения срок. Последният аспект на Луната У12 в 5д е квадрат с Уран У7 в 9д, в крайна сметка няма да си удовлетворена от страна на партньор/и, свързан/и с това пътуване.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3380 -: Юни 04, 2015, 03:43:29 pm »
Ти не пита ли нещо подобно по едно време, че не помня точно, но там картата трябва да показва нещата.   По тази карта Слънцето У1 в 10д ще извърши съвпад с Марс У9, та може да си уредиш документите в близките дни и да заминеш в уречения срок. Последният аспект на Луната У12 в 5д е квадрат с Уран У7 в 9д, в крайна сметка няма да си удовлетворена от страна на партньор/и, свързан/и с това пътуване.

тенкю.

Бях пуснала лунара, който започва от 6 юни и по което времетраене би трябвало да се осъществи пътуването. Оттам са ти спомените.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3381 -: Юни 05, 2015, 08:10:41 am »
Защо, какво стана всъщност?
Какво стана така работата е добре, плащането мисля също, но аз ще търся друго, защото заетостта е времена не се зане за колко време и отделно съм през агенция за подбор на персонал, а с техния договор не мога да тегля кредит , който  ми е необходим за някой неща .

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3382 -: Юни 05, 2015, 03:10:12 pm »
Ти не пита ли нещо подобно по едно време, че не помня точно, но там картата трябва да показва нещата.   По тази карта Слънцето У1 в 10д ще извърши съвпад с Марс У9, та може да си уредиш документите в близките дни и да заминеш в уречения срок. Последният аспект на Луната У12 в 5д е квадрат с Уран У7 в 9д, в крайна сметка няма да си удовлетворена от страна на партньор/и, свързан/и с това пътуване.

ОВ до момента - паспортът бил готов, обаче шофьорите на МВР-то забравили да минат днес през паспортен отдел в Пловдив, за да го вземат  :d030: Чакам понеделник :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3383 -: Юни 05, 2015, 03:13:01 pm »
ОВ до момента - паспортът бил готов, обаче шофьорите на МВР-то забравили да минат днес през паспортен отдел в Пловдив, за да го вземат  :d030: Чакам понеделник :)
точно за понеделник го пресметнах, но не посмях да го напиша, че не винаги съм точна с времето  :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3384 -: Юни 05, 2015, 03:14:31 pm »
точно за понеделник го пресметнах, но не посмях да го напиша, че не винаги съм точна с времето  :)

е, поне един човек да има далавера от тази работа - ти получи ОВ за изчисленията :) :) :)
на мен лично ми е притеснено, дали и в понеделник ще успее да го вземе братовчедка ми :) и да ми го изпрати.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3385 -: Юни 05, 2015, 03:20:33 pm »
е, поне един човек да има далавера от тази работа - ти получи ОВ за изчисленията :) :) :)
на мен лично ми е притеснено, дали и в понеделник ще успее да го вземе братовчедка ми :) и да ми го изпрати.
Хепи, каква далавера- нали не вземам пари за хорари, но благодаря за обратната връзка- добре е за всички нас, които проявяваме интерес към хорарната астрология.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3386 -: Юни 05, 2015, 03:22:18 pm »
Хепи, каква далавера- нали не вземам пари за хорари, но благодаря за обратната връзка- добре е за всички нас, които проявяваме интерес към хорарната астрология.

нямах предвид пари, а това, че ще получиш ОВ за изчисления - все пак получаваш :)

нека малко да се пошегувам де, да го избия на майтап, та белким напрежението ми се разсее малко  :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3387 -: Юни 06, 2015, 07:47:25 pm »
Преди малко зададох въпрос за брат ми дали е жив и дали скоро ще получи някакви вести за него.
Странно, получи се ранен асцендент, а това че неговите У1 и У8 са ретроградни, още повече ме обърква.  :-X

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3388 -: Юни 06, 2015, 09:11:44 pm »
Според класиците ретрограден малефик на Асцендента уврежда въпроса, а и като цяло прави картата по-трудна за интерпретиране. В случая обаче брат ти е представен от ретро Сатурн.

Според мен новини за него може да получиш, но може би не чак толкова скоро и могат да дойдат не лично от него, а от други хора, нещо от/чрез някой да научиш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3389 -: Юни 06, 2015, 09:41:02 pm »
Благодаря, Лили!
Наскоро писах до Светия Синод с молба да се направи проверка из манастирите за него и ми отговориха, че са получили информацията и че ще направят проверка, за да ни помогнат, макар че може да мине малко време. Преди месеци майка ми беше говорила за това с Пловдивския митрополит Николай и уж обеща да ѝ помогне, но се разбра, че всъщност не е стигнало до Синода.
Отделно, писах до някои манастири, на които им намерих имейлите/ фейсбук страниците и от някои получих отговор, че такъв човек не е идвал до тях, а с Троянския манастир даже разговарях по телефона и ми казаха, че не е толкова лесно да се приеме човек в манастир, особено пък без лични документи. Има обаче манастири, на които бях писал, но все още не съм получил никакъв отговор, чудно защо ли.